PS 9 - TOWAROWA 3- 1.1 km - 14:34


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 50.1
0.00
00:01:19.1
0.0
0.0 

2.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 49.6
0.64
00:01:19.8
00:00:00.7
00:00:00.7

3.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.7
2.00
00:01:21.3
00:00:02.2
00:00:01.5

4.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 47.7
3.55
00:01:23.0
00:00:03.9
00:00:01.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.4
0.0
00:11:09.6
0.0
0.0 

2

1
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 46.7
2.63
00:11:33.3
00:00:23.7
00:00:23.7

3

1
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 45.5
4.66
00:11:51.5
00:00:41.9
00:00:18.2

4

1
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 41.3
12.81
00:13:04.9
00:01:55.3
00:01:13.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria
26
MAREK LUTY / MACIEJ USS
SERWIS B
Awaria
25
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PS 9
Awaria
63
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PS 9
awaria