PS 8 - CIEPŁOWNIA 3- 0.75 km - 14:16


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 55.7
0.00
00:00:48.5
0.0
0.0 

2.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 54.9
0.93
00:00:49.2
00:00:00.7
00:00:00.7

3.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 54.7
1.20
00:00:49.4
00:00:00.9
00:00:00.2

4.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 54.1
1.87
00:00:49.9
00:00:01.4
00:00:00.5

5.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 53.9
2.13
00:00:50.1
00:00:01.6
00:00:00.2

6.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 52.6
3.73
00:00:51.3
00:00:02.8
00:00:01.2

7.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 52.6
3.73
00:00:51.3
00:00:02.8
00:00:00.0

8.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 52.4
4.00
00:00:51.5
00:00:03.0
00:00:00.2

9.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 52.4
4.00
00:00:51.5
00:00:03.0
00:00:00.0

10.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 52.3
4.13
00:00:51.6
00:00:03.1
00:00:00.1

11.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 52.0
4.53
00:00:51.9
00:00:03.4
00:00:00.3

12.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 52.0
4.53
00:00:51.9
00:00:03.4
00:00:00.0

13.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 51.8
4.80
00:00:52.1
00:00:03.6
00:00:00.2

14.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 51.7
4.93
00:00:52.2
00:00:03.7
00:00:00.1

15.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 51.7
4.93
00:00:52.2
00:00:03.7
00:00:00.0

16.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 51.6
5.07
00:00:52.3
00:00:03.8
00:00:00.1

17.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 51.2
5.60
00:00:52.7
00:00:04.2
00:00:00.4

18.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 50.9
6.00
00:00:53.0
00:00:04.5
00:00:00.3

19.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 50.8
6.27
00:00:53.2
00:00:04.7
00:00:00.2

20.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 50.8
6.27
00:00:53.2
00:00:04.7
00:00:00.0

21.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 50.8
6.27
00:00:53.2
00:00:04.7
00:00:00.0

22.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 50.7
6.40
00:00:53.3
00:00:04.8
00:00:00.1

23.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 49.9
7.47
00:00:54.1
00:00:05.6
00:00:00.8

24.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 49.9
7.47
00:00:54.1
00:00:05.6
00:00:00.0

25.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 49.6
7.87
00:00:54.4
00:00:05.9
00:00:00.3

26.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 49.4
8.27
00:00:54.7
00:00:06.2
00:00:00.3

27.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 49.4
8.27
00:00:54.7
00:00:06.2
00:00:00.0

28.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 49.1
8.67
00:00:55.0
00:00:06.5
00:00:00.3

29.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 49.0
8.80
00:00:55.1
00:00:06.6
00:00:00.1

30.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 49.0
8.80
00:00:55.1
00:00:06.6
00:00:00.0

31.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 48.7
9.20
00:00:55.4
00:00:06.9
00:00:00.3

32.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 48.4
9.73
00:00:55.8
00:00:07.3
00:00:00.4

33.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.4
9.73
00:00:55.8
00:00:07.3
00:00:00.0

34.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 48.3
9.87
00:00:55.9
00:00:07.4
00:00:00.1

35.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 48.0
10.27
00:00:56.2
00:00:07.7
00:00:00.3

36.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 47.8
10.67
00:00:56.5
00:00:08.0
00:00:00.3

37.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 47.5
11.07
00:00:56.8
00:00:08.3
00:00:00.3

38.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 47.5
11.07
00:00:56.8
00:00:08.3
00:00:00.0

39.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 47.0
11.87
00:00:57.4
00:00:08.9
00:00:00.6

40.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 46.3
13.07
00:00:58.3
00:00:09.8
00:00:00.9

41.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 46.2
13.33
00:00:58.5
00:00:10.0
00:00:00.2

42.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 45.7
14.13
00:00:59.1
00:00:10.6
00:00:00.6

43.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 45.6
14.27
00:00:59.2
00:00:10.7
00:00:00.1

44.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 24.9
80.00
00:01:48.5
00:01:00.0
00:00:49.3

45.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 19.1
123.73
00:02:21.3
00:01:32.8
00:00:32.8

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 55.3
0.0
00:08:34.4
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 53.7
1.94
00:08:49.7
00:00:15.3
00:00:15.3

3

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 53.5
2.16
00:08:51.5
00:00:17.1
00:00:01.8

4

  =
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.0
2.77
00:08:56.3
00:00:21.9
00:00:04.8

5

  =
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 52.9
2.92
00:08:57.5
00:00:23.1
00:00:01.2

6

  =
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 52.7
3.18
00:08:59.5
00:00:25.1
00:00:02.0

7

  =
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 52.0
4.15
00:09:07.2
00:00:32.8
00:00:07.7

8

1
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 51.6
4.62
00:09:10.9
00:00:36.5
00:00:03.7

9

1
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 51.5
4.72
00:09:11.7
00:00:37.3
00:00:00.8

10

  =
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 51.1
5.32
00:09:16.4
00:00:42.0
00:00:04.7

11

  =
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 50.8
5.77
00:09:20.0
00:00:45.6
00:00:03.6

12

  =
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 50.7
5.92
00:09:21.2
00:00:46.8
00:00:01.2

13

1
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 50.5
6.13
00:09:22.8
00:00:48.4
00:00:01.6

14

1
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 50.3
6.47
00:09:25.5
00:00:51.1
00:00:02.7

15

  =
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.9
7.01
00:09:29.8
00:00:55.4
00:00:04.3

16

  =
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 49.9
7.04
00:09:30.0
00:00:55.6
00:00:00.2

17

  =
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 48.8
8.58
00:09:42.2
00:01:07.8
00:00:12.2

18

4
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 48.4
9.19
00:09:47.0
00:05.0
00:01:12.6
00:00:04.8

19

1
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 48.4
9.24
00:09:47.4
00:01:13.0
00:00:00.4

20

1
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.3
9.35
00:09:48.3
00:01:13.9
00:00:00.9

21

  =
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 48.2
9.62
00:09:50.4
00:01:16.0
00:00:02.1

22

4
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.2
9.63
00:09:50.5
00:01:16.1
00:00:00.1

23

1
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 47.2
11.11
00:10:02.2
00:05.0
00:01:27.8
00:00:11.7

24

1
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 47.2
11.15
00:10:02.5
00:01:28.1
00:00:00.3

25

  =
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 46.8
11.77
00:10:07.4
00:05.0
00:01:33.0
00:00:04.9

26

  =
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 46.6
12.14
00:10:10.3
00:01:35.9
00:00:02.9

27

  =
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 46.3
12.63
00:10:14.2
00:01:39.8
00:00:03.9

28

1
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 46.1
13.04
00:10:17.4
00:01:43.0
00:00:03.2

29

1
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 45.9
13.28
00:10:19.3
00:01:44.9
00:00:01.9

30

1
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 45.6
13.8
00:10:23.4
01:00.0
00:01:49.0
00:00:04.1

31

2
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 45.5
14.01
00:10:25.1
01:00.0
00:01:50.7
00:00:01.7

32

  =
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 45.5
14.06
00:10:25.5
00:01:51.1
00:00:00.4

33

1
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 45.0
14.85
00:10:31.7
00:01:57.3
00:00:06.2

34

1
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.8
15.28
00:10:35.1
00:02:00.7
00:00:03.4

35

1
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 44.5
15.72
00:10:38.6
00:05.0
00:02:04.2
00:00:03.5

36

1
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 44.1
16.43
00:10:44.2
00:02:09.8
00:00:05.6

37

1
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 44.0
16.66
00:10:46.0
00:02:11.6
00:00:01.8

38

1
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 43.5
17.58
00:10:53.3
00:02:18.9
00:00:07.3

39

1
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 43.3
17.96
00:10:56.3
01:00.0
00:02:21.9
00:00:03.0

40

1
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 43.1
18.32
00:10:59.1
00:02:24.7
00:00:02.8

41

13
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 40.5
23.73
00:11:41.9
00:03:07.5
00:00:42.8

42

1
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 40.2
24.35
00:11:46.8
01:05.0
00:03:12.4
00:00:04.9

43

2
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 38.3
28.8
00:12:21.9
00:03:47.5
00:00:35.1

44

  =
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 36.1
34.51
00:13:07.0
01:00.0
00:04:32.6
00:00:45.1

45

1
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 35.8
35.32
00:13:13.4
02:20.0
00:04:39.0
00:00:06.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria
26
MAREK LUTY / MACIEJ USS
SERWIS B
Awaria