PS 7 - WOŚP 3- 1.15 km - 14:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 60.3
0.00
00:01:08.7
0.0
0.0 

2.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 58.3
2.00
00:01:11.0
00:00:02.3
00:00:02.3

3.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 57.8
2.52
00:01:11.6
00:00:02.9
00:00:00.6

4.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 57.3
3.13
00:01:12.3
00:00:03.6
00:00:00.7

5.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 57.2
3.22
00:01:12.4
00:00:03.7
00:00:00.1

6.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 57.0
3.39
00:01:12.6
00:00:03.9
00:00:00.2

7.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 56.1
4.43
00:01:13.8
00:00:05.1
00:00:01.2

8.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 56.1
4.43
00:01:13.8
00:00:05.1
00:00:00.0

9.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 56.1
4.43
00:01:13.8
00:00:05.1
00:00:00.0

10.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 56.0
4.52
00:01:13.9
00:00:05.2
00:00:00.1

11.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 55.7
4.87
00:01:14.3
00:00:05.6
00:00:00.4

12.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 55.1
5.57
00:01:15.1
00:00:06.4
00:00:00.8

13.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 55.0
5.74
00:01:15.3
00:00:06.6
00:00:00.2

14.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 54.8
5.91
00:01:15.5
00:00:06.8
00:00:00.2

15.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 54.4
6.43
00:01:16.1
00:00:07.4
00:00:00.6

16.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 54.4
6.43
00:01:16.1
00:00:07.4
00:00:00.0

17.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 54.3
6.52
00:01:16.2
00:00:07.5
00:00:00.1

18.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 54.0
6.87
00:01:16.6
00:00:07.9
00:00:00.4

19.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 54.0
6.87
00:01:16.6
00:00:07.9
00:00:00.0

20.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 53.6
7.48
00:01:17.3
00:00:08.6
00:00:00.7

21.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 53.6
7.48
00:01:17.3
00:00:08.6
00:00:00.0

22.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 53.3
7.83
00:01:17.7
00:00:09.0
00:00:00.4

23.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 53.2
7.91
00:01:17.8
00:00:09.1
00:00:00.1

24.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 53.0
8.17
00:01:18.1
00:00:09.4
00:00:00.3

25.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 53.0
8.17
00:01:18.1
00:00:09.4
00:00:00.0

26.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 53.0
8.17
00:01:18.1
00:00:09.4
00:00:00.0

27.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 52.1
9.39
00:01:19.5
00:00:10.8
00:00:01.4

28.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 52.1
9.39
00:01:19.5
00:00:10.8
00:00:00.0

29.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 51.9
9.65
00:01:19.8
00:00:11.1
00:00:00.3

30.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 51.9
9.65
00:01:19.8
00:00:11.1
00:00:00.0

31.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 51.7
9.91
00:01:20.1
00:00:11.4
00:00:00.3

32.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 51.6
10.00
00:01:20.2
00:00:11.5
00:00:00.1

33.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 51.6
10.00
00:01:20.2
00:00:11.5
00:00:00.0

34.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 51.6
10.09
00:01:20.3
00:00:11.6
00:00:00.1

35.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 51.4
10.26
00:01:20.5
00:00:11.8
00:00:00.2

36.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 49.6
12.78
00:01:23.4
00:00:14.7
00:00:02.9

37.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 49.0
13.74
00:01:24.5
00:00:15.8
00:00:01.1

38.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 48.8
14.09
00:01:24.9
00:00:16.2
00:00:00.4

39.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 48.4
14.61
00:01:25.5
00:00:16.8
00:00:00.6

40.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 47.2
16.61
00:01:27.8
00:00:19.1
00:00:02.3

41.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 43.8
22.52
00:01:34.6
00:00:25.9
00:00:06.8

42.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 43.7
22.61
00:01:34.7
00:00:26.0
00:00:00.1

43.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 40.1
30.09
00:01:43.3
00:00:34.6
00:00:08.6

44.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 38.9
32.87
00:01:46.5
00:00:37.8
00:00:03.2

45.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 37.8
35.39
00:01:49.4
00:00:40.7
00:00:02.9

46.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 25.0
84.00
00:02:45.3
00:01:36.6
00:00:55.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 55.4
0.0
00:07:44.3
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 53.6
2.17
00:07:59.8
00:00:15.5
00:00:15.5

3

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 53.4
2.52
00:08:02.3
00:00:18.0
00:00:02.5

4

1
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.1
2.9
00:08:05.0
00:00:20.7
00:00:02.7

5

1
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 52.7
3.33
00:08:08.1
00:00:23.8
00:00:03.1

6

  =
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 52.4
3.73
00:08:11.0
00:00:26.7
00:00:02.9

7

  =
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 52.2
4.03
00:08:13.1
00:00:28.8
00:00:02.1

8

  =
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 51.6
4.78
00:08:18.5
00:00:34.2
00:00:05.4

9

  =
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 51.6
4.85
00:08:19.0
00:00:34.7
00:00:00.5

10

  =
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 51.0
5.68
00:08:24.9
00:00:40.6
00:00:05.9

11

1
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 50.7
6.08
00:08:27.8
00:00:43.5
00:00:02.9

12

1
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 50.7
6.1
00:08:27.9
00:00:43.6
00:00:00.1

13

1
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 50.4
6.46
00:08:30.5
00:00:46.2
00:00:02.6

14

1
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 50.4
6.49
00:08:30.7
00:00:46.4
00:00:00.2

15

1
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.8
7.31
00:08:36.6
00:00:52.3
00:00:05.9

16

2
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 49.7
7.52
00:08:38.1
00:00:53.8
00:00:01.5

17

9
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 48.5
9.31
00:08:50.9
00:01:06.6
00:00:12.8

18

1
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.4
9.5
00:08:52.2
00:01:07.9
00:00:01.3

19

2
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.3
9.54
00:08:52.5
00:01:08.2
00:00:00.3

20

2
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 48.3
9.61
00:08:53.0
00:01:08.7
00:00:00.5

21

3
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 48.2
9.69
00:08:53.6
00:01:09.3
00:00:00.6

22

1
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 48.1
9.85
00:08:54.7
00:05.0
00:01:10.4
00:00:01.1

23

5
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 47.2
11.38
00:09:05.7
00:01:21.4
00:00:11.0

24

5
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 47.0
11.64
00:09:07.5
00:05.0
00:01:23.2
00:00:01.8

25

6
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 46.7
12.21
00:09:11.6
00:05.0
00:01:27.3
00:00:04.1

26

6
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 46.4
12.71
00:09:15.2
00:01:30.9
00:00:03.6

27

3
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 46.2
12.94
00:09:16.8
00:01:32.5
00:00:01.6

28

7
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 45.9
13.47
00:09:20.6
00:01:36.3
00:00:03.8

29

7
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 45.6
14.0
00:09:24.4
00:01:40.1
00:00:03.8

30

2
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 45.3
14.48
00:09:27.8
00:01:43.5
00:00:03.4

31

18
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 45.0
15.03
00:09:31.8
01:00.0
00:01:47.5
00:00:04.0

32

6
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 44.9
15.17
00:09:32.8
00:01:48.5
00:00:01.0

33

16
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 44.9
15.19
00:09:32.9
01:00.0
00:01:48.6
00:00:00.1

34

5
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 44.7
15.51
00:09:35.2
00:01:50.9
00:00:02.3

35

1
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.7
15.62
00:09:36.0
00:01:51.7
00:00:00.8

36

5
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 44.2
16.56
00:09:42.7
00:05.0
00:01:58.4
00:00:06.7

37

3
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 43.9
16.98
00:09:45.7
00:02:01.4
00:00:03.0

38

1
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 43.4
17.97
00:09:52.8
00:02:08.5
00:00:07.1

39

4
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 43.3
18.15
00:09:54.1
00:02:09.8
00:00:01.3

40

13
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 42.8
19.15
00:10:01.2
01:00.0
00:02:16.9
00:00:07.1

41

3
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 42.6
19.59
00:10:04.4
00:02:20.1
00:00:03.2

42

9
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 40.0
25.1
00:10:43.8
00:02:59.5
00:00:39.4

43

1
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 39.5
26.17
00:10:51.4
01:05.0
00:03:07.1
00:00:07.6

44

1
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 37.9
29.96
00:11:18.5
01:00.0
00:03:34.2
00:00:27.1

45

1
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 37.5
30.97
00:11:25.7
00:03:41.4
00:00:07.2

46

1
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 34.8
38.46
00:12:19.3
02:20.0
00:04:35.0
00:00:53.6

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria
26
MAREK LUTY / MACIEJ USS
SERWIS B
Awaria