PS 6 - - 1.1 km - 12:34


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 56.2
0.00
00:01:10.5
0.0
0.0 

2.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 56.0
0.18
00:01:10.7
00:00:00.2
00:00:00.2

3.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 54.9
1.45
00:01:12.1
00:00:01.6
00:00:01.4

4.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 54.2
2.27
00:01:13.0
00:00:02.5
00:00:00.9

5.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 54.0
2.55
00:01:13.3
00:00:02.8
00:00:00.3

6.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 54.0
2.55
00:01:13.3
00:00:02.8
00:00:00.0

7.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 54.0
2.64
00:01:13.4
00:00:02.9
00:00:00.1

8.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 53.7
3.00
00:01:13.8
00:00:03.3
00:00:00.4

9.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 53.7
3.00
00:01:13.8
00:00:03.3
00:00:00.0

10.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 53.5
3.18
00:01:14.0
00:00:03.5
00:00:00.2

11.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 53.1
3.73
00:01:14.6
00:00:04.1
00:00:00.6

12.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 52.1
5.00
00:01:16.0
00:00:05.5
00:00:01.4

13.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 52.0
5.09
00:01:16.1
00:00:05.6
00:00:00.1

14.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 51.8
5.45
00:01:16.5
00:00:06.0
00:00:00.4

15.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 51.6
5.73
00:01:16.8
00:00:06.3
00:00:00.3

16.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 51.2
6.18
00:01:17.3
00:00:06.8
00:00:00.5

17.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 51.1
6.36
00:01:17.5
00:00:07.0
00:00:00.2

18.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 51.0
6.45
00:01:17.6
00:00:07.1
00:00:00.1

19.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 51.0
6.45
00:01:17.6
00:00:07.1
00:00:00.0

20.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 50.6
7.00
00:01:18.2
00:00:07.7
00:00:00.6

21.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 50.3
7.45
00:01:18.7
00:00:08.2
00:00:00.5

22.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 50.3
7.55
00:01:18.8
00:00:08.3
00:00:00.1

23.

26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 50.0
7.91
00:01:19.2
00:00:08.7
00:00:00.4

24.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 49.7
8.27
00:01:19.6
00:00:09.1
00:00:00.4

25.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 49.3
8.91
00:01:20.3
00:00:09.8
00:00:00.7

26.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 49.3
8.91
00:01:20.3
00:00:09.8
00:00:00.0

27.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 49.3
9.00
00:01:20.4
00:00:09.9
00:00:00.1

28.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 49.2
9.09
00:01:20.5
00:00:10.0
00:00:00.1

29.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 49.1
9.18
00:01:20.6
00:00:10.1
00:00:00.1

30.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 48.9
9.55
00:01:21.0
00:00:10.5
00:00:00.4

31.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 48.9
9.55
00:01:21.0
00:00:10.5
00:00:00.0

32.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.8
9.64
00:01:21.1
00:00:10.6
00:00:00.1

33.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 48.4
10.36
00:01:21.9
00:00:11.4
00:00:00.8

34.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 48.2
10.55
00:01:22.1
00:00:11.6
00:00:00.2

35.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 48.1
10.82
00:01:22.4
00:00:11.9
00:00:00.3

36.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 47.6
11.55
00:01:23.2
00:00:12.7
00:00:00.8

37.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 46.4
13.45
00:01:25.3
00:00:14.8
00:00:02.1

38.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 45.8
14.55
00:01:26.5
00:00:16.0
00:00:01.2

39.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 44.8
16.18
00:01:28.3
00:00:17.8
00:00:01.8

40.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 44.0
17.82
00:01:30.1
00:00:19.6
00:00:01.8

41.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 43.6
18.45
00:01:30.8
00:00:20.3
00:00:00.7

42.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 42.5
20.55
00:01:33.1
00:00:22.6
00:00:02.3

43.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 37.3
32.36
00:01:46.1
00:00:35.6
00:00:13.0

44.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 37.3
32.45
00:01:46.2
00:00:35.7
00:00:00.1

45.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 35.8
36.55
00:01:50.7
00:00:40.2
00:00:04.5

46.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 32.5
46.55
00:02:01.7
00:00:51.2
00:00:11.0

47.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 23.6
88.45
00:02:47.8
00:01:37.3
00:00:46.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 54.6
0.0
00:06:35.6
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 53.2
1.73
00:06:46.0
00:00:10.4
00:00:10.4

3

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 52.5
2.62
00:06:51.3
00:00:15.7
00:00:05.3

4

2
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 52.4
2.73
00:06:52.0
00:00:16.4
00:00:00.7

5

  =
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 52.4
2.83
00:06:52.6
00:00:17.0
00:00:00.6

6

1
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 51.6
3.85
00:06:58.7
00:00:23.1
00:00:06.1

7

3
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 51.4
4.15
00:07:00.5
00:00:24.9
00:00:01.8

8

  =
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 51.1
4.45
00:07:02.3
00:00:26.7
00:00:01.8

9

  =
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 50.8
4.92
00:07:05.1
00:00:29.5
00:00:02.8

10

  =
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 50.3
5.67
00:07:09.6
00:00:34.0
00:00:04.5

11

5
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 50.0
6.03
00:07:11.8
00:00:36.2
00:00:02.2

12

1
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 49.8
6.32
00:07:13.5
00:00:37.9
00:00:01.7

13

1
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 49.7
6.48
00:07:14.5
00:00:38.9
00:00:01.0

14

1
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 49.7
6.57
00:07:15.0
00:00:39.4
00:00:00.5

15

1
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 49.4
6.88
00:07:16.9
00:00:41.3
00:00:01.9

16

3
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.4
6.92
00:07:17.1
00:00:41.5
00:00:00.2

17

  =
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 49.3
7.03
00:07:17.8
00:00:42.2
00:00:00.7

18

7
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 48.6
8.12
00:07:24.3
00:00:48.7
00:00:06.5

19

6
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.1
8.87
00:07:28.8
00:00:53.2
00:00:04.5

20

4
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 47.8
9.38
00:07:31.9
00:00:56.3
00:00:03.1

21

  =
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 47.7
9.47
00:07:32.4
00:00:56.8
00:00:00.5

22

  =
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 47.7
9.6
00:07:33.2
00:00:57.6
00:00:00.8

23

4
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 47.6
9.77
00:07:34.2
00:05.0
00:00:58.6
00:00:01.0

24

4
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 47.4
10.05
00:07:35.9
00:01:00.3
00:00:01.7

25

1
26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 47.3
10.2
00:07:36.8
00:01:01.2
00:00:00.9

26

2
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 47.0
10.62
00:07:39.3
00:01:03.7
00:00:02.5

27

2
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 46.6
11.38
00:07:43.9
00:01:08.3
00:00:04.6

28

3
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 46.0
12.25
00:07:49.1
00:01:13.5
00:00:05.2

29

4
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 46.0
12.3
00:07:49.4
00:05.0
00:01:13.8
00:00:00.3

30

2
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 45.8
12.62
00:07:51.3
00:01:15.7
00:00:01.9

31

3
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 45.8
12.75
00:07:52.1
00:05.0
00:01:16.5
00:00:00.8

32

5
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 45.6
12.93
00:07:53.2
00:01:17.6
00:00:01.1

33

3
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 45.1
13.82
00:07:58.5
00:01:22.9
00:00:05.3

34

2
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.9
14.28
00:08:01.3
00:01:25.7
00:00:02.8

35

17
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 44.6
14.73
00:08:04.0
00:01:28.4
00:00:02.7

36

2
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 44.6
14.83
00:08:04.6
00:01:29.0
00:00:00.6

37

2
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 44.4
15.12
00:08:06.3
00:01:30.7
00:00:01.7

38

5
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 43.7
16.52
00:08:14.7
00:01:39.1
00:00:08.4

39

1
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 43.6
16.55
00:08:14.9
00:01:39.3
00:00:00.2

40

1
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 43.4
17.05
00:08:17.9
00:01:42.3
00:00:03.0

41

1
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 42.8
18.17
00:08:24.6
00:05.0
00:01:49.0
00:00:06.7

42

7
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 42.6
18.55
00:08:26.9
00:05.0
00:01:51.3
00:00:02.3

43

2
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 42.4
18.93
00:08:29.2
00:01:53.6
00:00:02.3

44

  =
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 41.2
21.43
00:08:44.2
00:02:08.6
00:00:15.0

45

22
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 39.9
24.18
00:09:00.7
00:02:25.1
00:00:16.5

46

  =
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 37.5
30.12
00:09:36.3
00:03:00.7
00:00:35.6

47

  =
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 32.8
43.92
00:10:59.1
02:20.0
00:04:23.5
00:01:22.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria