PS 5 - CIEPŁOWNIA 2- 0.75 km - 12:16


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 55.3
0.00
00:00:48.8
0.0
0.0 

2.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 54.5
0.93
00:00:49.5
00:00:00.7
00:00:00.7

3.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 54.3
1.20
00:00:49.7
00:00:00.9
00:00:00.2

4.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 54.1
1.47
00:00:49.9
00:00:01.1
00:00:00.2

5.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 54.1
1.47
00:00:49.9
00:00:01.1
00:00:00.0

6.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 54.0
1.60
00:00:50.0
00:00:01.2
00:00:00.1

7.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.9
1.73
00:00:50.1
00:00:01.3
00:00:00.1

8.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 52.9
2.93
00:00:51.0
00:00:02.2
00:00:00.9

9.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 52.6
3.33
00:00:51.3
00:00:02.5
00:00:00.3

10.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 52.2
3.87
00:00:51.7
00:00:02.9
00:00:00.4

11.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 52.1
4.00
00:00:51.8
00:00:03.0
00:00:00.1

12.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 51.8
4.40
00:00:52.1
00:00:03.3
00:00:00.3

13.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 51.6
4.67
00:00:52.3
00:00:03.5
00:00:00.2

14.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 51.4
4.93
00:00:52.5
00:00:03.7
00:00:00.2

15.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 51.3
5.07
00:00:52.6
00:00:03.8
00:00:00.1

16.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 51.3
5.07
00:00:52.6
00:00:03.8
00:00:00.0

17.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 51.1
5.33
00:00:52.8
00:00:04.0
00:00:00.2

18.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 51.0
5.47
00:00:52.9
00:00:04.1
00:00:00.1

19.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 50.9
5.60
00:00:53.0
00:00:04.2
00:00:00.1

20.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 50.8
5.73
00:00:53.1
00:00:04.3
00:00:00.1

21.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 50.7
6.00
00:00:53.3
00:00:04.5
00:00:00.2

22.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 50.6
6.13
00:00:53.4
00:00:04.6
00:00:00.1

23.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 50.2
6.67
00:00:53.8
00:00:05.0
00:00:00.4

24.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 50.0
6.93
00:00:54.0
00:00:05.2
00:00:00.2

25.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.8
7.20
00:00:54.2
00:00:05.4
00:00:00.2

26.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 49.4
7.87
00:00:54.7
00:00:05.9
00:00:00.5

27.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 49.3
8.00
00:00:54.8
00:00:06.0
00:00:00.1

28.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 49.1
8.27
00:00:55.0
00:00:06.2
00:00:00.2

29.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 49.1
8.27
00:00:55.0
00:00:06.2
00:00:00.0

30.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 49.0
8.40
00:00:55.1
00:00:06.3
00:00:00.1

31.

26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.9
8.53
00:00:55.2
00:00:06.4
00:00:00.1

32.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.5
9.20
00:00:55.7
00:00:06.9
00:00:00.5

33.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 48.5
9.20
00:00:55.7
00:00:06.9
00:00:00.0

34.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 48.0
9.87
00:00:56.2
00:00:07.4
00:00:00.5

35.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 47.9
10.13
00:00:56.4
00:00:07.6
00:00:00.2

36.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 47.9
10.13
00:00:56.4
00:00:07.6
00:00:00.0

37.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 47.2
11.20
00:00:57.2
00:00:08.4
00:00:00.8

38.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 47.0
11.60
00:00:57.5
00:00:08.7
00:00:00.3

39.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 46.6
12.13
00:00:57.9
00:00:09.1
00:00:00.4

40.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 46.3
12.67
00:00:58.3
00:00:09.5
00:00:00.4

41.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 46.0
13.20
00:00:58.7
00:00:09.9
00:00:00.4

42.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 45.7
13.73
00:00:59.1
00:00:10.3
00:00:00.4

43.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 45.6
13.87
00:00:59.2
00:00:10.4
00:00:00.1

44.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 48.4
16.00
00:01:00.8
00:05.0
00:00:12.0
00:00:01.6

45.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 47.9
16.80
00:01:01.4
00:05.0
00:00:12.6
00:00:05.6

46.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 41.9
27.47
00:01:09.4
00:05.0
00:00:20.6
00:00:13.0

47.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 36.3
34.00
00:01:14.3
00:00:25.5
00:00:09.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 54.3
0.0
00:05:24.9
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 53.0
1.59
00:05:32.7
00:00:07.8
00:00:07.8

3

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 52.3
2.53
00:05:37.3
00:00:12.4
00:00:04.6

4

  =
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 52.0
2.98
00:05:39.5
00:00:14.6
00:00:02.2

5

  =
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 51.8
3.18
00:05:40.5
00:00:15.6
00:00:01.0

6

  =
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 51.7
3.39
00:05:41.5
00:00:16.6
00:00:01.0

7

  =
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 51.1
4.16
00:05:45.3
00:00:20.4
00:00:03.8

8

  =
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 50.6
4.82
00:05:48.5
00:00:23.6
00:00:03.2

9

  =
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 50.5
4.92
00:05:49.0
00:00:24.1
00:00:00.5

10

1
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 50.3
5.31
00:05:50.9
00:00:26.0
00:00:01.9

11

1
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 50.2
5.37
00:05:51.2
00:00:26.3
00:00:00.3

12

  =
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 50.1
5.61
00:05:52.4
00:00:27.5
00:00:01.2

13

  =
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 49.6
6.35
00:05:56.0
00:00:31.1
00:00:03.6

14

1
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 49.5
6.45
00:05:56.5
00:00:31.6
00:00:00.5

15

1
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 49.4
6.63
00:05:57.4
00:00:32.5
00:00:00.9

16

  =
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 49.2
6.92
00:05:58.8
00:00:33.9
00:00:01.4

17

2
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 48.8
7.43
00:06:01.3
00:00:36.4
00:00:02.5

18

1
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 48.7
7.63
00:06:02.3
00:00:37.4
00:00:01.0

19

1
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 48.7
7.67
00:06:02.5
00:00:37.6
00:00:00.2

20

  =
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 48.3
8.2
00:06:05.1
00:00:40.2
00:00:02.6

21

1
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 47.5
9.47
00:06:11.3
00:00:46.4
00:00:06.2

22

1
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 47.3
9.76
00:06:12.7
00:00:47.8
00:00:01.4

23

1
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 47.3
9.8
00:06:12.9
00:00:48.0
00:00:00.2

24

1
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 47.2
9.96
00:06:13.7
00:00:48.8
00:00:00.8

25

2
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 47.0
10.22
00:06:15.0
00:00:50.1
00:00:01.3

26

  =
26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 46.7
10.76
00:06:17.6
00:00:52.7
00:00:02.6

27

  =
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 46.6
10.88
00:06:18.2
00:05.0
00:00:53.3
00:00:00.6

28

  =
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 46.6
10.9
00:06:18.3
00:00:53.4
00:00:00.1

29

2
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 45.7
12.53
00:06:26.3
00:01:01.4
00:00:08.0

30

  =
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 45.4
12.96
00:06:28.4
00:01:03.5
00:00:02.1

31

2
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 45.4
13.04
00:06:28.8
00:01:03.9
00:00:00.4

32

3
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 45.3
13.16
00:06:29.4
00:01:04.5
00:00:00.6

33

1
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 44.9
13.82
00:06:32.6
00:05.0
00:01:07.7
00:00:03.2

34

1
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 44.9
13.96
00:06:33.3
00:05.0
00:01:08.4
00:00:00.7

35

1
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 44.5
14.55
00:06:36.2
00:05.0
00:01:11.3
00:00:02.9

36

  =
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.2
15.1
00:06:38.9
00:01:14.0
00:00:02.7

37

2
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 44.1
15.31
00:06:39.9
00:01:15.0
00:00:01.0

38

2
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 43.6
16.2
00:06:44.3
00:01:19.4
00:00:04.4

39

3
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 43.4
16.69
00:06:46.7
00:01:21.8
00:00:02.4

40

1
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 43.2
17.04
00:06:48.4
00:01:23.5
00:00:01.7

41

2
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 42.5
18.33
00:06:54.7
00:01:29.8
00:00:06.3

42

4
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 42.4
18.65
00:06:56.3
00:05.0
00:01:31.4
00:00:01.6

43

6
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 42.3
18.88
00:06:57.4
00:01:32.5
00:00:01.1

44

  =
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 42.2
19.0
00:06:58.0
00:01:33.1
00:00:00.6

45

  =
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 41.6
20.2
00:07:03.9
00:01:39.0
00:00:05.9

46

  =
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 37.5
29.65
00:07:50.2
00:02:25.3
00:00:46.3

47

  =
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 30.5
51.76
00:09:38.5
02:20.0
00:04:13.6
00:01:48.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria