PS 4 - WOŚP 2- 1.15 km - 12:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 60.0
0.00
00:01:09.0
0.0
0.0 

2.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 57.3
2.78
00:01:12.2
00:00:03.2
00:00:03.2

3.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 56.4
3.83
00:01:13.4
00:00:04.4
00:00:01.2

4.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 56.3
3.91
00:01:13.5
00:00:04.5
00:00:00.1

5.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 55.2
5.22
00:01:15.0
00:00:06.0
00:00:01.5

6.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 55.2
5.22
00:01:15.0
00:00:06.0
00:00:00.0

7.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 55.1
5.39
00:01:15.2
00:00:06.2
00:00:00.2

8.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 54.8
5.74
00:01:15.6
00:00:06.6
00:00:00.4

9.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 54.3
6.26
00:01:16.2
00:00:07.2
00:00:00.6

10.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 53.8
6.96
00:01:17.0
00:00:08.0
00:00:00.8

11.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 53.6
7.22
00:01:17.3
00:00:08.3
00:00:00.3

12.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 53.5
7.30
00:01:17.4
00:00:08.4
00:00:00.1

13.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 53.4
7.39
00:01:17.5
00:00:08.5
00:00:00.1

14.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 53.4
7.39
00:01:17.5
00:00:08.5
00:00:00.0

15.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 53.4
7.48
00:01:17.6
00:00:08.6
00:00:00.1

16.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 53.4
7.48
00:01:17.6
00:00:08.6
00:00:00.0

17.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 53.3
7.57
00:01:17.7
00:00:08.7
00:00:00.1

18.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 53.2
7.65
00:01:17.8
00:00:08.8
00:00:00.1

19.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 52.7
8.26
00:01:18.5
00:00:09.5
00:00:00.7

20.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 52.6
8.43
00:01:18.7
00:00:09.7
00:00:00.2

21.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 51.9
9.30
00:01:19.7
00:00:10.7
00:00:01.0

22.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 51.8
9.48
00:01:19.9
00:00:10.9
00:00:00.2

23.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 51.4
10.09
00:01:20.6
00:00:11.6
00:00:00.7

24.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 51.4
10.09
00:01:20.6
00:00:11.6
00:00:00.0

25.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 51.3
10.17
00:01:20.7
00:00:11.7
00:00:00.1

26.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 51.2
10.35
00:01:20.9
00:00:11.9
00:00:00.2

27.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 50.7
10.96
00:01:21.6
00:00:12.6
00:00:00.7

28.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 50.5
11.30
00:01:22.0
00:00:13.0
00:00:00.4

29.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 50.4
11.39
00:01:22.1
00:00:13.1
00:00:00.1

30.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 50.3
11.57
00:01:22.3
00:00:13.3
00:00:00.2

31.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 50.3
11.57
00:01:22.3
00:00:13.3
00:00:00.0

32.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 49.2
13.22
00:01:24.2
00:00:15.2
00:00:01.9

33.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 48.9
13.65
00:01:24.7
00:00:15.7
00:00:00.5

34.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 48.9
13.65
00:01:24.7
00:00:15.7
00:00:00.0

35.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 48.7
13.91
00:01:25.0
00:00:16.0
00:00:00.3

36.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 48.6
14.09
00:01:25.2
00:00:16.2
00:00:00.2

37.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 48.2
14.70
00:01:25.9
00:00:16.9
00:00:00.7

38.

26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.1
14.78
00:01:26.0
00:00:17.0
00:00:00.1

39.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 48.0
15.04
00:01:26.3
00:00:17.3
00:00:00.3

40.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 47.9
15.13
00:01:26.4
00:00:17.4
00:00:00.1

41.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 47.4
15.91
00:01:27.3
00:00:18.3
00:00:00.9

42.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 45.7
18.70
00:01:30.5
00:00:21.5
00:00:03.2

43.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 44.7
20.52
00:01:32.6
00:00:23.6
00:00:02.1

44.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 43.9
22.09
00:01:34.4
00:00:25.4
00:00:01.8

45.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 43.3
23.13
00:01:35.6
00:00:26.6
00:00:01.2

46.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 41.2
27.48
00:01:40.6
00:00:31.6
00:00:05.0

47.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 40.3
29.39
00:01:42.8
00:00:33.8
00:00:02.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 54.2
0.0
00:04:35.4
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 52.6
2.05
00:04:43.9
00:00:08.5
00:00:08.5

3

2
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 52.0
2.87
00:04:47.3
00:00:11.9
00:00:03.4

4

3
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 51.6
3.47
00:04:49.8
00:00:14.4
00:00:02.5

5

1
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 51.4
3.61
00:04:50.4
00:00:15.0
00:00:00.6

6

2
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 51.2
3.9
00:04:51.6
00:00:16.2
00:00:01.2

7

4
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 50.6
4.82
00:04:55.4
00:00:20.0
00:00:03.8

8

  =
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 50.5
4.94
00:04:55.9
00:00:20.5
00:00:00.5

9

  =
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 50.4
5.06
00:04:56.4
00:00:21.0
00:00:00.5

10

2
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 50.0
5.61
00:04:58.7
00:00:23.3
00:00:02.3

11

1
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 49.8
5.9
00:04:59.9
00:00:24.5
00:00:01.2

12

1
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 49.8
6.0
00:05:00.3
00:00:24.9
00:00:00.4

13

3
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 49.2
6.82
00:05:03.7
00:00:28.3
00:00:03.4

14

1
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 49.1
7.01
00:05:04.5
00:00:29.1
00:00:00.8

15

2
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 49.0
7.06
00:05:04.7
00:00:29.3
00:00:00.2

16

1
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 48.9
7.3
00:05:05.7
00:00:30.3
00:00:01.0

17

1
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 48.6
7.73
00:05:07.5
00:00:32.1
00:00:01.8

18

4
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 48.5
7.93
00:05:08.3
00:00:32.9
00:00:00.8

19

  =
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 48.4
7.98
00:05:08.5
00:00:33.1
00:00:00.2

20

  =
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 48.2
8.36
00:05:10.1
00:00:34.7
00:00:01.6

21

1
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 47.5
9.49
00:05:14.8
00:00:39.4
00:00:04.7

22

2
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 47.3
9.69
00:05:15.6
00:00:40.2
00:00:00.8

23

2
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 47.3
9.76
00:05:15.9
00:00:40.5
00:00:00.3

24

1
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 46.7
10.65
00:05:19.6
00:00:44.2
00:00:03.7

25

6
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 46.7
10.72
00:05:19.9
00:00:44.5
00:00:00.3

26

1
26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 46.3
11.33
00:05:22.4
00:00:47.0
00:00:02.5

27

  =
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 45.9
12.0
00:05:25.2
00:05.0
00:00:49.8
00:00:02.8

28

2
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 45.7
12.43
00:05:27.0
00:00:51.6
00:00:01.8

29

3
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 45.2
13.33
00:05:30.7
00:00:55.3
00:00:03.7

30

3
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 45.1
13.45
00:05:31.2
00:00:55.8
00:00:00.5

31

5
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 45.1
13.47
00:05:31.3
00:00:55.9
00:00:00.1

32

2
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 45.0
13.59
00:05:31.8
00:00:56.4
00:00:00.5

33

5
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 44.9
13.78
00:05:32.6
00:00:57.2
00:00:00.8

34

5
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 44.6
14.31
00:05:34.8
00:00:59.4
00:00:02.2

35

4
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 44.3
14.82
00:05:36.9
00:05.0
00:01:01.5
00:00:02.1

36

  =
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.0
15.49
00:05:39.7
00:01:04.3
00:00:02.8

37

3
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 43.5
16.31
00:05:43.1
00:01:07.7
00:00:03.4

38

4
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 43.1
17.23
00:05:46.9
00:01:11.5
00:00:03.8

39

2
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 42.9
17.54
00:05:48.2
00:01:12.8
00:00:01.3

40

3
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 42.6
18.05
00:05:50.3
00:01:14.9
00:00:02.1

41

6
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 42.4
18.63
00:05:52.7
00:01:17.3
00:00:02.4

42

2
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 42.3
18.77
00:05:53.3
00:01:17.9
00:00:00.6

43

2
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 41.8
19.71
00:05:57.2
00:01:21.8
00:00:03.9

44

2
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 41.2
21.08
00:06:02.9
00:01:27.5
00:00:05.7

45

  =
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 40.9
21.73
00:06:05.6
00:01:30.2
00:00:02.7

46

2
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 36.1
33.35
00:06:53.8
00:02:18.4
00:00:48.2

47

  =
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 28.5
59.86
00:08:43.8
02:20.0
00:04:08.4
00:01:50.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria
39
TOMASZ DARUK / MARCIN SURMA
PS 4
Awaria