PS 3 - TOWAROWA- 1.1 km - 10:54


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 47.3
0.00
00:01:23.7
0.0
0.0 

2.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 46.7
1.00
00:01:24.8
00:00:01.1
00:00:01.1

3.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 46.6
1.18
00:01:25.0
00:00:01.3
00:00:00.2

4.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 46.0
2.09
00:01:26.0
00:00:02.3
00:00:01.0

5.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 45.8
2.55
00:01:26.5
00:00:02.8
00:00:00.5

6.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 45.6
2.91
00:01:26.9
00:00:03.2
00:00:00.4

7.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 45.5
3.00
00:01:27.0
00:00:03.3
00:00:00.1

8.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 44.9
4.09
00:01:28.2
00:00:04.5
00:00:01.2

9.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 44.8
4.18
00:01:28.3
00:00:04.6
00:00:00.1

10.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 44.5
4.73
00:01:28.9
00:00:05.2
00:00:00.6

11.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 44.3
5.18
00:01:29.4
00:00:05.7
00:00:00.5

12.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 44.0
5.73
00:01:30.0
00:00:06.3
00:00:00.6

13.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 43.2
7.27
00:01:31.7
00:00:08.0
00:00:01.7

14.

39
DARUK TOMASZ
SURMA MARCIN
PEUGEOT 206
K3 43.0
7.64
00:01:32.1
00:00:08.4
00:00:00.4

15.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 42.7
8.27
00:01:32.8
00:00:09.1
00:00:00.7

16.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 42.4
8.73
00:01:33.3
00:00:09.6
00:00:00.5

17.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 42.4
8.82
00:01:33.4
00:00:09.7
00:00:00.1

18.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 42.0
9.55
00:01:34.2
00:00:10.5
00:00:00.8

19.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 41.9
9.73
00:01:34.4
00:00:10.7
00:00:00.2

20.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 41.6
10.55
00:01:35.3
00:00:11.6
00:00:00.9

21.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 41.3
11.00
00:01:35.8
00:00:12.1
00:00:00.5

22.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 41.3
11.09
00:01:35.9
00:00:12.2
00:00:00.1

23.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 41.2
11.18
00:01:36.0
00:00:12.3
00:00:00.1

24.

26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 41.2
11.18
00:01:36.0
00:00:12.3
00:00:00.0

25.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 41.2
11.36
00:01:36.2
00:00:12.5
00:00:00.2

26.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 41.0
11.73
00:01:36.6
00:00:12.9
00:00:00.4

27.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 40.8
12.09
00:01:37.0
00:00:13.3
00:00:00.4

28.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 40.6
12.64
00:01:37.6
00:00:13.9
00:00:00.6

29.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 40.5
12.73
00:01:37.7
00:00:14.0
00:00:00.1

30.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 40.3
13.18
00:01:38.2
00:00:14.5
00:00:00.5

31.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 40.3
13.18
00:01:38.2
00:00:14.5
00:00:00.0

32.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 40.2
13.55
00:01:38.6
00:00:14.9
00:00:00.4

33.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 40.1
13.64
00:01:38.7
00:00:15.0
00:00:00.1

34.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 40.0
14.00
00:01:39.1
00:00:15.4
00:00:00.4

35.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 40.0
14.00
00:01:39.1
00:00:15.4
00:00:00.0

36.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 41.1
16.00
00:01:41.3
00:05.0
00:00:17.6
00:00:02.2

37.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 38.8
16.73
00:01:42.1
00:00:18.4
00:00:05.8

38.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 38.7
16.91
00:01:42.3
00:00:18.6
00:00:00.2

39.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 40.6
17.09
00:01:42.5
00:05.0
00:00:18.8
00:00:00.2

40.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 38.4
17.73
00:01:43.2
00:00:19.5
00:00:05.7

41.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 38.0
18.55
00:01:44.1
00:00:20.4
00:00:00.9

42.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 36.3
23.00
00:01:49.0
00:00:25.3
00:00:04.9

43.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 36.2
23.36
00:01:49.4
00:00:25.7
00:00:00.4

44.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 33.1
32.73
00:01:59.7
00:00:36.0
00:00:10.3

45.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 31.5
38.09
00:02:05.6
00:00:41.9
00:00:05.9

46.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 31.5
38.09
00:02:05.6
00:00:41.9
00:00:00.0

47.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 31.1
39.82
00:02:07.5
00:00:43.8
00:00:01.9

48.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 27.5
54.91
00:02:24.1
00:01:00.4
00:00:16.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 52.3
0.0
00:03:26.4
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 51.3
1.37
00:03:30.5
00:00:04.1
00:00:04.1

3

1
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 51.3
1.43
00:03:30.7
00:00:04.3
00:00:00.2

4

2
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 50.4
2.57
00:03:34.1
00:00:07.7
00:00:03.4

5

2
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 50.2
2.9
00:03:35.1
00:00:08.7
00:00:01.0

6

1
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 50.1
3.0
00:03:35.4
00:00:09.0
00:00:00.3

7

2
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 49.9
3.3
00:03:36.3
00:00:09.9
00:00:00.9

8

6
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 49.5
3.97
00:03:38.3
00:00:11.9
00:00:02.0

9

3
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 49.0
4.6
00:03:40.2
00:00:13.8
00:00:01.9

10

1
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 48.6
5.3
00:03:42.3
00:00:15.9
00:00:02.1

11

3
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 48.4
5.53
00:03:43.0
00:00:16.6
00:00:00.7

12

7
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 48.4
5.57
00:03:43.1
00:00:16.7
00:00:00.1

13

2
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 47.6
6.8
00:03:46.8
00:00:20.4
00:00:03.7

14

13
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 47.4
7.1
00:03:47.7
00:00:21.3
00:00:00.9

15

2
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 47.3
7.3
00:03:48.3
00:00:21.9
00:00:00.6

16

6
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 47.3
7.37
00:03:48.5
00:00:22.1
00:00:00.2

17

1
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 47.0
7.77
00:03:49.7
00:00:23.3
00:00:01.2

18

5
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 46.9
8.03
00:03:50.5
00:00:24.1
00:00:00.8

19

5
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 46.8
8.2
00:03:51.0
00:00:24.6
00:00:00.5

20

1
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 46.7
8.33
00:03:51.4
00:00:25.0
00:00:00.4

21

8
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 46.6
8.43
00:03:51.7
00:00:25.3
00:00:00.3

22

4
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 46.0
9.5
00:03:54.9
00:00:28.5
00:00:03.2

23

5
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 46.0
9.5
00:03:54.9
00:00:28.5
00:00:00.0

24

2
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 46.0
9.53
00:03:55.0
00:00:28.6
00:00:00.1

25

3
26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 45.7
10.0
00:03:56.4
00:00:30.0
00:00:01.4

26

7
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 45.2
10.77
00:03:58.7
00:00:32.3
00:00:02.3

27

2
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 45.1
10.97
00:03:59.3
00:05.0
00:00:32.9
00:00:00.6

28

7
39
DARUK TOMASZ
SURMA MARCIN
PEUGEOT 206
K3 45.1
11.03
00:03:59.5
00:00:33.1
00:00:00.2

29

7
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 44.9
11.33
00:04:00.4
00:00:34.0
00:00:00.9

30

8
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 44.6
11.87
00:04:02.0
00:00:35.6
00:00:01.6

31

3
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 44.6
11.9
00:04:02.1
00:00:35.7
00:00:00.1

32

  =
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 44.2
12.63
00:04:04.3
00:00:37.9
00:00:02.2

33

3
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 43.9
13.2
00:04:06.0
00:00:39.6
00:00:01.7

34

3
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 43.2
14.47
00:04:09.8
00:00:43.4
00:00:03.8

35

4
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 43.2
14.5
00:04:09.9
00:00:43.5
00:00:00.1

36

4
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 42.8
15.33
00:04:12.4
00:00:46.0
00:00:02.5

37

5
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 42.8
15.4
00:04:12.6
00:00:46.2
00:00:00.2

38

18
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 42.5
15.9
00:04:14.1
00:00:47.7
00:00:01.5

39

2
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 42.2
16.6
00:04:16.2
00:05.0
00:00:49.8
00:00:02.1

40

19
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 41.4
18.2
00:04:21.0
00:00:54.6
00:00:04.8

41

3
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 40.5
20.1
00:04:26.7
00:01:00.3
00:00:05.7

42

1
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 40.4
20.27
00:04:27.2
00:01:00.8
00:00:00.5

43

2
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 40.2
20.77
00:04:28.7
00:01:02.3
00:00:01.5

44

13
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 39.6
22.0
00:04:32.4
00:01:06.0
00:00:03.7

45

1
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 38.7
24.3
00:04:39.3
00:01:12.9
00:00:06.9

46

23
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 38.5
24.73
00:04:40.6
00:01:14.2
00:00:01.3

47

1
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 35.8
31.7
00:05:01.5
00:01:35.1
00:00:20.9

48

1
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 34.5
35.6
00:05:13.2
00:01:46.8
00:00:11.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria