PS 2 - CIEPŁOWNIA 1- 0.75 km - 10:26


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 54.9
0.00
00:00:49.2
0.0
0.0 

2.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 54.4
0.53
00:00:49.6
00:00:00.4
00:00:00.4

3.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 54.0
1.07
00:00:50.0
00:00:00.8
00:00:00.4

4.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 53.4
1.87
00:00:50.6
00:00:01.4
00:00:00.6

5.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 52.6
2.80
00:00:51.3
00:00:02.1
00:00:00.7

6.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 52.0
3.60
00:00:51.9
00:00:02.7
00:00:00.6

7.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 52.0
3.60
00:00:51.9
00:00:02.7
00:00:00.0

8.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 51.5
4.27
00:00:52.4
00:00:03.2
00:00:00.5

9.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 51.4
4.40
00:00:52.5
00:00:03.3
00:00:00.1

10.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 51.4
4.40
00:00:52.5
00:00:03.3
00:00:00.0

11.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 50.8
5.20
00:00:53.1
00:00:03.9
00:00:00.6

12.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 50.8
5.20
00:00:53.1
00:00:03.9
00:00:00.0

13.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 50.8
5.33
00:00:53.2
00:00:04.0
00:00:00.1

14.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 50.6
5.60
00:00:53.4
00:00:04.2
00:00:00.2

15.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 50.5
5.73
00:00:53.5
00:00:04.3
00:00:00.1

16.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 50.4
5.87
00:00:53.6
00:00:04.4
00:00:00.1

17.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 50.1
6.27
00:00:53.9
00:00:04.7
00:00:00.3

18.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 49.5
7.20
00:00:54.6
00:00:05.4
00:00:00.7

19.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 49.2
7.60
00:00:54.9
00:00:05.7
00:00:00.3

20.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 49.2
7.60
00:00:54.9
00:00:05.7
00:00:00.0

21.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 48.9
8.00
00:00:55.2
00:00:06.0
00:00:00.3

22.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 48.8
8.13
00:00:55.3
00:00:06.1
00:00:00.1

23.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 48.6
8.40
00:00:55.5
00:00:06.3
00:00:00.2

24.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 48.6
8.40
00:00:55.5
00:00:06.3
00:00:00.0

25.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 48.6
8.53
00:00:55.6
00:00:06.4
00:00:00.1

26.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 48.5
8.67
00:00:55.7
00:00:06.5
00:00:00.1

27.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 48.5
8.67
00:00:55.7
00:00:06.5
00:00:00.0

28.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 48.4
8.80
00:00:55.8
00:00:06.6
00:00:00.1

29.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 48.4
8.80
00:00:55.8
00:00:06.6
00:00:00.0

30.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 48.2
9.07
00:00:56.0
00:00:06.8
00:00:00.2

31.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 48.0
9.47
00:00:56.3
00:00:07.1
00:00:00.3

32.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 48.0
9.47
00:00:56.3
00:00:07.1
00:00:00.0

33.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 47.8
9.73
00:00:56.5
00:00:07.3
00:00:00.2

34.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 47.5
10.13
00:00:56.8
00:00:07.6
00:00:00.3

35.

26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 47.5
10.13
00:00:56.8
00:00:07.6
00:00:00.0

36.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 47.5
10.27
00:00:56.9
00:00:07.7
00:00:00.1

37.

39
DARUK TOMASZ
SURMA MARCIN
PEUGEOT 206
K3 47.4
10.40
00:00:57.0
00:00:07.8
00:00:00.1

38.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 45.6
13.33
00:00:59.2
00:00:10.0
00:00:02.2

39.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 45.4
13.73
00:00:59.5
00:00:10.3
00:00:00.3

40.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.9
14.53
00:01:00.1
00:00:10.9
00:00:00.6

41.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 44.8
14.80
00:01:00.3
00:00:11.1
00:00:00.2

42.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 44.2
15.87
00:01:01.1
00:00:11.9
00:00:00.8

43.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 43.3
17.47
00:01:02.3
00:00:13.1
00:00:01.2

44.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 39.6
25.20
00:01:08.1
00:00:18.9
00:00:05.8

45.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 37.1
31.47
00:01:12.8
00:00:23.6
00:00:04.7

46.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 36.6
32.80
00:01:13.8
00:00:24.6
00:00:01.0

47.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 36.6
32.80
00:01:13.8
00:00:24.6
00:00:00.0

48.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 36.3
33.60
00:01:14.4
00:00:25.2
00:00:00.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 55.7
0.0
00:02:02.7
0.0
0.0 

2

  =
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 55.4
0.42
00:02:03.5
00:00:00.8
00:00:00.8

3

  =
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 54.4
1.58
00:02:05.7
00:00:03.0
00:00:02.2

4

3
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 54.4
1.58
00:02:05.7
00:00:03.0
00:00:00.0

5

1
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 53.1
3.26
00:02:08.9
00:00:06.2
00:00:03.2

6

13
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 52.9
3.47
00:02:09.3
00:00:06.6
00:00:00.4

7

6
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 52.9
3.53
00:02:09.4
00:00:06.7
00:00:00.1

8

4
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 52.7
3.68
00:02:09.7
00:00:07.0
00:00:00.3

9

5
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 52.7
3.74
00:02:09.8
00:00:07.1
00:00:00.1

10

1
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 52.7
3.79
00:02:09.9
00:00:07.2
00:00:00.1

11

5
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 52.4
4.16
00:02:10.6
00:00:07.9
00:00:00.7

12

9
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 52.1
4.53
00:02:11.3
00:00:08.6
00:00:00.7

13

4
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 52.1
4.58
00:02:11.4
00:00:08.7
00:00:00.1

14

1
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 52.1
4.58
00:02:11.4
00:00:08.7
00:00:00.0

15

7
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 52.0
4.63
00:02:11.5
00:00:08.8
00:00:00.1

16

4
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 52.0
4.63
00:02:11.5
00:00:08.8
00:00:00.0

17

7
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 51.9
4.74
00:02:11.7
00:00:09.0
00:00:00.2

18

  =
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 51.9
4.74
00:02:11.7
00:00:09.0
00:00:00.0

19

2
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 51.2
5.79
00:02:13.7
00:00:11.0
00:00:02.0

20

6
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 50.9
6.16
00:02:14.4
00:00:11.7
00:00:00.7

21

6
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 50.5
6.68
00:02:15.4
00:00:12.7
00:00:01.0

22

2
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 50.2
7.16
00:02:16.3
00:00:13.6
00:00:00.9

23

3
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 50.1
7.26
00:02:16.5
00:00:13.8
00:00:00.2

24

1
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 50.1
7.32
00:02:16.6
00:00:13.9
00:00:00.1

25

3
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 50.0
7.42
00:02:16.8
00:00:14.1
00:00:00.2

26

4
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 49.2
8.63
00:02:19.1
00:00:16.4
00:00:02.3

27

4
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.0
8.84
00:02:19.5
00:00:16.8
00:00:00.4

28

1
26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.7
9.32
00:02:20.4
00:00:17.7
00:00:00.9

29

4
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.3
10.0
00:02:21.7
00:00:19.0
00:00:01.3

30

7
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 47.6
11.05
00:02:23.7
00:00:21.0
00:00:02.0

31

7
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 47.2
11.68
00:02:24.9
00:00:22.2
00:00:01.2

32

3
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 47.1
11.84
00:02:25.2
00:00:22.5
00:00:00.3

33

1
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 47.1
11.89
00:02:25.3
00:00:22.6
00:00:00.1

34

6
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 46.8
12.37
00:02:26.2
00:00:23.5
00:00:00.9

35

4
39
DARUK TOMASZ
SURMA MARCIN
PEUGEOT 206
K3 46.4
13.0
00:02:27.4
00:00:24.7
00:00:01.2

36

5
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 46.3
13.11
00:02:27.6
00:00:24.9
00:00:00.2

37

14
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 44.8
15.84
00:02:32.8
00:00:30.1
00:00:05.2

38

16
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 44.5
16.32
00:02:33.7
00:00:31.0
00:00:00.9

39

3
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 44.4
16.42
00:02:33.9
00:00:31.2
00:00:00.2

40

3
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 44.2
16.89
00:02:34.8
00:00:32.1
00:00:00.9

41

5
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 44.2
16.95
00:02:34.9
00:00:32.2
00:00:00.1

42

3
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 43.7
17.74
00:02:36.4
00:00:33.7
00:00:01.5

43

11
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 43.2
18.68
00:02:38.2
00:00:35.5
00:00:01.8

44

  =
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 42.1
21.0
00:02:42.6
00:00:39.9
00:00:04.4

45

2
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 41.1
23.11
00:02:46.6
00:00:43.9
00:00:04.0

46

  =
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 40.3
24.84
00:02:49.9
00:00:47.2
00:00:03.3

47

1
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 36.5
34.16
00:03:07.6
00:01:04.9
00:00:17.7

48

1
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 33.6
42.42
00:03:23.3
00:01:20.6
00:00:15.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
66
MICHAŁ SIEDLECKI / RAFAŁ FIOŁEK
PS 2
Awaria