PS 1 - WOŚP- 1.15 km - 10:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 56.3
0.00
00:01:13.5
0.0
0.0 

2.

41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 56.0
0.35
00:01:13.9
00:00:00.4
00:00:00.4

3.

49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 55.6
0.78
00:01:14.4
00:00:00.9
00:00:00.5

4.

63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 55.5
0.96
00:01:14.6
00:00:01.1
00:00:00.2

5.

66
SIEDLECKI MICHAŁ
FIOŁEK RAFAŁ
SUBARU
K5 55.2
1.30
00:01:15.0
00:00:01.5
00:00:00.4

6.

52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 54.7
1.91
00:01:15.7
00:00:02.2
00:00:00.7

7.

56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 54.7
1.91
00:01:15.7
00:00:02.2
00:00:00.0

8.

1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 54.0
2.70
00:01:16.6
00:00:03.1
00:00:00.9

9.

3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 53.9
2.87
00:01:16.8
00:00:03.3
00:00:00.2

10.

2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 53.9
2.87
00:01:16.8
00:00:03.3
00:00:00.0

11.

40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 53.9
2.87
00:01:16.8
00:00:03.3
00:00:00.0

12.

6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 53.6
3.30
00:01:17.3
00:00:03.8
00:00:00.5

13.

47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.4
3.48
00:01:17.5
00:00:04.0
00:00:00.2

14.

18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 53.4
3.57
00:01:17.6
00:00:04.1
00:00:00.1

15.

29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 53.1
3.91
00:01:18.0
00:00:04.5
00:00:00.4

16.

61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 53.0
4.00
00:01:18.1
00:00:04.6
00:00:00.1

17.

12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 52.9
4.09
00:01:18.2
00:00:04.7
00:00:00.1

18.

38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 52.9
4.09
00:01:18.2
00:00:04.7
00:00:00.0

19.

57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 52.6
4.52
00:01:18.7
00:00:05.2
00:00:00.5

20.

27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 52.4
4.78
00:01:19.0
00:00:05.5
00:00:00.3

21.

50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 52.1
5.13
00:01:19.4
00:00:05.9
00:00:00.4

22.

67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 51.8
5.57
00:01:19.9
00:00:06.4
00:00:00.5

23.

19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 51.8
5.65
00:01:20.0
00:00:06.5
00:00:00.1

24.

42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 51.6
5.91
00:01:20.3
00:00:06.8
00:00:00.3

25.

10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 51.6
5.91
00:01:20.3
00:00:06.8
00:00:00.0

26.

4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 51.0
6.70
00:01:21.2
00:00:07.7
00:00:00.9

27.

9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 50.8
6.96
00:01:21.5
00:00:08.0
00:00:00.3

28.

62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 49.8
8.43
00:01:23.2
00:00:09.7
00:00:01.7

29.

26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 49.5
8.78
00:01:23.6
00:00:10.1
00:00:00.4

30.

46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 49.5
8.78
00:01:23.6
00:00:10.1
00:00:00.0

31.

24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.5
8.87
00:01:23.7
00:00:10.2
00:00:00.1

32.

30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 49.4
8.96
00:01:23.8
00:00:10.3
00:00:00.1

33.

23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.8
9.83
00:01:24.8
00:00:11.3
00:00:01.0

34.

7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 48.7
10.00
00:01:25.0
00:00:11.5
00:00:00.2

35.

14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 48.1
10.87
00:01:26.0
00:00:12.5
00:00:01.0

36.

8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 47.7
11.57
00:01:26.8
00:00:13.3
00:00:00.8

37.

64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 47.1
12.52
00:01:27.9
00:00:14.4
00:00:01.1

38.

44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 46.4
13.65
00:01:29.2
00:00:15.7
00:00:01.3

39.

39
DARUK TOMASZ
SURMA MARCIN
PEUGEOT 206
K3 45.8
14.70
00:01:30.4
00:00:16.9
00:00:01.2

40.

16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 45.7
14.87
00:01:30.6
00:00:17.1
00:00:00.2

41.

28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 45.4
15.30
00:01:31.1
00:00:17.6
00:00:00.5

42.

11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 45.2
15.74
00:01:31.6
00:00:18.1
00:00:00.5

43.

69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 43.7
18.43
00:01:34.7
00:00:21.2
00:00:03.1

44.

22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 40.8
24.35
00:01:41.5
00:00:28.0
00:00:06.8

45.

53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 40.1
25.91
00:01:43.3
00:00:29.8
00:00:01.8

46.

36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 37.5
32.09
00:01:50.4
00:00:36.9
00:00:07.1

47.

33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 37.3
32.52
00:01:50.9
00:00:37.4
00:00:00.5

48.

65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 36.4
35.04
00:01:53.8
00:00:40.3
00:00:02.9

49.

25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 28.2
63.91
00:02:27.0
00:01:13.5
00:00:33.2

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
68
ŚLIWA TOMASZ
PAUCH PRZEMYSŁAW
SUBARU IMPREZA
K5 56.3
0.0
00:01:13.5
0.0
0.0 

2

=
41
NER DOMINIK
BASZCZYJ KRYSTIAN
HONDA CIVIC
K3 56.0
0.35
00:01:13.9
00:00:00.4
00:00:00.4

3

=
49
MIKULISZYN MACIEJ
GAZDA BŁAŻEJ
PEUGEOT 206
K4 55.6
0.78
00:01:14.4
00:00:00.9
00:00:00.5

4

=
63
DĄBROWA KUBA
LEWANDOWSKA KATARZYNA
AUDI A3
K5 55.5
0.96
00:01:14.6
00:00:01.1
00:00:00.2

5

=
66
SIEDLECKI MICHAŁ
FIOŁEK RAFAŁ
SUBARU
K5 55.2
1.3
00:01:15.0
00:00:01.5
00:00:00.4

6

=
56
ĆWIRKO ALEKSANDER
ĆWIRKO JAKUB
RENAULT CLIO
K4 54.7
1.91
00:01:15.7
00:00:02.2
00:00:00.7

7

=
52
GRABSKI KORNEL
KARKOSZ MICHAŁ
HONDA CIVIC
K4 54.7
1.91
00:01:15.7
00:00:02.2
00:00:00.0

8

=
1
PIETRZYK MARCIN
MARCZEWSKI MICHAŁ
HONDA CIVIC
K GOŚĆ 54.0
2.7
00:01:16.6
00:00:03.1
00:00:00.9

9

=
3
CHRUŚCIEL MATEUSZ
CHRUŚCIEL ADAM
FIAT 126
K1M 53.9
2.87
00:01:16.8
00:00:03.3
00:00:00.2

10

=
2
KOKOSZKA MATEUSZ
KOKOSZKA LESZEK
PEUGEOT 206
K GOŚĆ 53.9
2.87
00:01:16.8
00:00:03.3
00:00:00.0

11

=
40
SZAFARSKI WOJCIECH
ŻWIREK JAN
CITROEN
K3 53.9
2.87
00:01:16.8
00:00:03.3
00:00:00.0

12

=
6
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT 126
K1 53.6
3.3
00:01:17.3
00:00:03.8
00:00:00.5

13

=
47
BĄK MARIUSZ
SKÓRKA PATRYK
SUBARU IMPREZA
K4 53.4
3.48
00:01:17.5
00:00:04.0
00:00:00.2

14

=
18
LORENS MACIEJ
KREGIEL KRZYSZTOF
FIAT SC
K2 53.4
3.57
00:01:17.6
00:00:04.1
00:00:00.1

15

=
29
DZIKI RAFAŁ
SAWKO PRZEMYSŁAW
NISSAN MICRA
K2 53.1
3.91
00:01:18.0
00:00:04.5
00:00:00.4

16

=
61
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
MARCINNKIEWICZ KAROLINA
SEAT LEON
K5 53.0
4.0
00:01:18.1
00:00:04.6
00:00:00.1

17

=
12
WYGACHIEWICZ JAN
PĘKALA ANNA
FIAT 126P
K1M 52.9
4.09
00:01:18.2
00:00:04.7
00:00:00.1

18

=
38
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
K3 52.9
4.09
00:01:18.2
00:00:04.7
00:00:00.0

19

=
57
MAŁOZIĘĆ TOMASZ
KOJKA MATEUSZ
SUBARU IMPREZA
K4 52.6
4.52
00:01:18.7
00:00:05.2
00:00:00.5

20

=
27
DOMAGAŁA DAMIAN
SULMA SEWERYN
MITSUBISHI COLT
K2 52.4
4.78
00:01:19.0
00:00:05.5
00:00:00.3

21

=
50
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL ASTRA
K4 52.1
5.13
00:01:19.4
00:00:05.9
00:00:00.4

22

=
67
WIATRAK JAROSŁAW
WIATRAK MACIEJ
SUBARU
K5 51.8
5.57
00:01:19.9
00:00:06.4
00:00:00.5

23

=
19
SKUBIJ MACIEJ
AŁDAŚ DAMIAN
FIAT SEICENTO
K2 51.8
5.65
00:01:20.0
00:00:06.5
00:00:00.1

24

=
10
ŁOBODZIŃSKI MATEUSZ
STARNBERGER ADRIAN
FIAT 126P
K1M 51.6
5.91
00:01:20.3
00:00:06.8
00:00:00.3

25

=
42
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
K3 51.6
5.91
00:01:20.3
00:00:06.8
00:00:00.0

26

=
4
KAŃDUŁA PAWEŁ
KAŃDUŁA ROBERT
FIAT
K1 51.0
6.7
00:01:21.2
00:00:07.7
00:00:00.9

27

=
9
ZAŁUŻNY BARTOSZ
SKWARŁO MARTA
VW TOURAN
K5 50.8
6.96
00:01:21.5
00:00:08.0
00:00:00.3

28

=
62
MAJEWSKI JACEK
PASEK MARCIN
TOYOTA COROLLA
K GOŚĆ 49.8
8.43
00:01:23.2
00:00:09.7
00:00:01.7

29

=
26
LUTY MAREK
USS MACIEJ
SUBARU JUSTY
K2 49.5
8.78
00:01:23.6
00:00:10.1
00:00:00.4

30

=
46
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
K4 49.5
8.78
00:01:23.6
00:00:10.1
00:00:00.0

31

=
24
BALAWENDER PAWEL
SMAGACZ BARTOSZ
SUZUKI SWIFT
K2 49.5
8.87
00:01:23.7
00:00:10.2
00:00:00.1

32

=
30
EKIERT DAMIAN
DAKOWSKI KRZYSZTOF
PEUGEOT 106
K3 49.4
8.96
00:01:23.8
00:00:10.3
00:00:00.1

33

=
23
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
SUBARU JUSTY
K2 48.8
9.83
00:01:24.8
00:00:11.3
00:00:01.0

34

=
7
GROBELNY KRZYSZTOF
GROBELNY MICHAL
FIAT CINQUECENTO
K1 48.7
10.0
00:01:25.0
00:00:11.5
00:00:00.2

35

=
14
ŻYWARSKI BARTŁOMIEJ
PUCHALSKI PIOTR
FIAT 126P
K1M 48.1
10.87
00:01:26.0
00:00:12.5
00:00:01.0

36

=
8
RZĄSA KRZYSZTOF
LERCH PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
K1 47.7
11.57
00:01:26.8
00:00:13.3
00:00:00.8

37

=
64
KOPKA MARCEL
OLEJNICZAK AGATA
VW
K5 47.1
12.52
00:01:27.9
00:00:14.4
00:00:01.1

38

=
44
WRÓBEL WOJCIECH
HUMMEL DOMINIK
FORD PUMA
K4 46.4
13.65
00:01:29.2
00:00:15.7
00:00:01.3

39

=
39
DARUK TOMASZ
SURMA MARCIN
PEUGEOT 206
K3 45.8
14.7
00:01:30.4
00:00:16.9
00:00:01.2

40

=
16
ŁYSOŃ PAWEŁ
PODRAZA MATEUSZ
126P
K2 45.7
14.87
00:01:30.6
00:00:17.1
00:00:00.2

41

=
28
WALIGÓRA GRZEGORZ
BARTUŚ ALEKSANDRA
FIAT CINQUECENTO
K2 45.4
15.3
00:01:31.1
00:00:17.6
00:00:00.5

42

=
11
DUDIAK ADAM
CHMIELEWSKI MATEUSZ
FIAT 126P
K1M 45.2
15.74
00:01:31.6
00:00:18.1
00:00:00.5

43

=
69
PODRALSKI PIOTR
MIELNICZYN MACIEJ
MERCEDES GL
K5 43.7
18.43
00:01:34.7
00:00:21.2
00:00:03.1

44

=
22
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
K2 40.8
24.35
00:01:41.5
00:00:28.0
00:00:06.8

45

=
53
GIERUSZCZAK JAKUB
SZWED ŁUKASZ
RENAULT CLIO
K4 40.1
25.91
00:01:43.3
00:00:29.8
00:00:01.8

46

=
36
CIUKSA JANUSZ
PAŃSZCZYK ROKSANA
PEUGEOT 206
K3 37.5
32.09
00:01:50.4
00:00:36.9
00:00:07.1

47

=
33
SYNOWSKI SZYMON
STRUGAŁA MATEUSZ
HONDA
K3 37.3
32.52
00:01:50.9
00:00:37.4
00:00:00.5

48

=
65
GALLE MATEUSZ
KIEPURA PIOTR
AUDI A6
K5 36.4
35.04
00:01:53.8
00:00:40.3
00:00:02.9

49

=
25
SOWA KRZYSZTOF
SOMPOLSKI MATEUSZ
SUZUKI
K2 28.2
63.91
00:02:27.0
00:01:13.5
00:00:33.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
62
5
JACEK MAJEWSKI / MARCIN PASEK
PS 3
Nieprawidłowe zatrzymanie się na mecie stop
2018-01-13 11:08
8
5
KRZYSZTOF RZĄSA / PAWEŁ LERCH
PS 3
Potrącony pachołek
2018-01-13 11:16
6
60
MICHAŁ SZYMAŃSKI / IWONA BARTOSZEWICZ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:39
7
60
KRZYSZTOF GROBELNY / MICHAL GROBELNY
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
28
60
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
38
60
PIOTR ADAMSKI / PAWEŁ KURPIŃSKI
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:40
42
60
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
PKC 7
1 minuta za wczesnego wjazdu na PKC
2018-01-13 15:41
25
140
KRZYSZTOF SOWA / MATEUSZ SOMPOLSKI
PKC 4
Spóźnienie 14 minut na PKC
2018-01-13 15:52
19
5
MACIEJ SKUBIJ / DAMIAN AŁDAŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
28
5
GRZEGORZ WALIGÓRA / ALEKSANDRA BARTUŚ
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:16
30
5
DAMIAN EKIERT / KRZYSZTOF DAKOWSKI
PS 5
Meta Stop
2018-01-13 16:17
67
5
JAROSŁAW WIATRAK / MACIEJ WIATRAK
PS 9
Potrącony słupek
2018-01-13 16:17

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary