Banner
 


OS 8 - Świerki- 3.4 km - 17:33


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 86.7
0.00
00:02:21.1
0.0
0.0 

2.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 85.8
0.47
00:02:22.7
00:00:01.6
00:00:01.6

3.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 80.7
3.12
00:02:31.7
00:00:10.6
00:00:09.0

4.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 78.8
4.18
00:02:35.3
00:00:14.2
00:00:03.6

5.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 78.6
4.32
00:02:35.8
00:00:14.7
00:00:00.5

6.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 78.4
4.41
00:02:36.1
00:00:15.0
00:00:00.3

7.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 78.1
4.59
00:02:36.7
00:00:15.6
00:00:00.6

8.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 78.0
4.65
00:02:36.9
00:00:15.8
00:00:00.2

9.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.8

10.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

11.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

12.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

13.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

14.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

15.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

16.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

17.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

18.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

19.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

20.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

21.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

22.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

23.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

24.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

25.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

26.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

27.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

28.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

29.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

30.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
4.88
00:02:37.7
00:00:16.6
00:00:00.0

31.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.4
5.00
00:02:38.1
00:00:17.0
00:00:00.4

32.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 76.9
5.32
00:02:39.2
00:00:18.1
00:00:01.1

33.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 76.5
5.56
00:02:40.0
00:00:18.9
00:00:00.8

34.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 76.5
5.59
00:02:40.1
00:00:19.0
00:00:00.1

35.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 76.4
5.62
00:02:40.2
00:00:19.1
00:00:00.1

36.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 75.6
6.09
00:02:41.8
00:00:20.7
00:00:01.6

37.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 75.1
6.41
00:02:42.9
00:00:21.8
00:00:01.1

38.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 74.8
6.65
00:02:43.7
00:00:22.6
00:00:00.8

39.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 74.1
7.09
00:02:45.2
00:00:24.1
00:00:01.5

40.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 74.0
7.18
00:02:45.5
00:00:24.4
00:00:00.3

41.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:01.4

42.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

43.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

44.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

45.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

46.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

47.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

48.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

49.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

50.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

51.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 73.3
7.59
00:02:46.9
00:00:25.8
00:00:00.0

52.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 73.3
7.62
00:02:47.0
00:00:25.9
00:00:00.1

53.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 72.2
8.38
00:02:49.6
00:00:28.5
00:00:02.6

54.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 72.1
8.41
00:02:49.7
00:00:28.6
00:00:00.1

55.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 72.0
8.47
00:02:49.9
00:00:28.8
00:00:00.2

56.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 72.0
8.50
00:02:50.0
00:00:28.9
00:00:00.1

57.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 71.8
8.62
00:02:50.4
00:00:29.3
00:00:00.4

58.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 71.5
8.85
00:02:51.2
00:00:30.1
00:00:00.8

59.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.2
9.03
00:02:51.8
00:00:30.7
00:00:00.6

60.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 71.0
9.24
00:02:52.5
00:00:31.4
00:00:00.7

61.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 70.1
9.82
00:02:54.5
00:00:33.4
00:00:02.0

62.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 69.3
10.41
00:02:56.5
00:00:35.4
00:00:02.0

63.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 68.8
10.85
00:02:58.0
00:00:36.9
00:00:01.5

64.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 68.8
10.85
00:02:58.0
00:00:36.9
00:00:00.0

65.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 68.6
10.94
00:02:58.3
00:00:37.2
00:00:00.3

66.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 67.8
11.59
00:03:00.5
00:00:39.4
00:00:02.2

67.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 67.6
11.76
00:03:01.1
00:00:40.0
00:00:00.6

68.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 66.3
12.79
00:03:04.6
00:00:43.5
00:00:03.5

69.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 65.6
13.35
00:03:06.5
00:00:45.4
00:00:01.9

70.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.6
13.35
00:03:06.5
00:00:45.4
00:00:00.0

71.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 65.6
13.35
00:03:06.5
00:00:45.4
00:00:00.0

72.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 65.6
13.35
00:03:06.5
00:00:45.4
00:00:00.0

73.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 65.6
13.35
00:03:06.5
00:00:45.4
00:00:00.0

74.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 65.6
13.38
00:03:06.6
00:00:45.5
00:00:00.1

75.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 63.9
14.82
00:03:11.5
00:00:50.4
00:00:04.9

76.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 60.9
17.65
00:03:21.1
00:01:00.0
00:00:09.6

77.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 59.5
18.97
00:03:25.6
00:01:04.5
00:00:04.5

78.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 56.6
22.06
00:03:36.1
00:01:15.0
00:00:10.5

79.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 54.2
24.88
00:03:45.7
00:01:24.6
00:00:09.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 83.2
0.0
00:20:36.7
0.0
0.0 

2

  =
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 82.2
0.54
00:20:52.2
00:00:15.5
00:00:15.5

3

  =
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 78.5
2.6
00:21:51.0
00:01:14.3
00:00:58.8

4

  =
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 78.3
2.74
00:21:55.1
00:01:18.4
00:00:04.1

5

2
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 77.7
3.07
00:22:04.5
00:01:27.8
00:00:09.4

6

  =
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 77.6
3.12
00:22:06.0
00:10.0
00:01:29.3
00:00:01.5

7

2
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 77.6
3.14
00:22:06.4
00:01:29.7
00:00:00.4

8

  =
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 76.3
3.95
00:22:29.5
00:01:52.8
00:00:23.1

9

  =
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 76.2
4.01
00:22:31.4
00:01:54.7
00:00:01.9

10

  =
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 76.0
4.1
00:22:33.9
00:01:57.2
00:00:02.5

11

  =
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 75.9
4.17
00:22:35.8
00:20.0
00:01:59.1
00:00:01.9

12

1
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 75.1
4.67
00:22:50.1
00:02:13.4
00:00:14.3

13

1
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 74.8
4.89
00:22:56.5
00:02:19.8
00:00:06.4

14

2
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 74.7
4.96
00:22:58.5
00:02:21.8
00:00:02.0

15

4
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 74.6
4.97
00:22:58.9
00:02:22.2
00:00:00.4

16

1
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 74.6
4.99
00:22:59.5
00:02:22.8
00:00:00.6

17

1
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 74.4
5.13
00:23:03.3
00:02:26.6
00:00:03.8

18

3
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 74.4
5.13
00:23:03.5
00:10.0
00:02:26.8
00:00:00.2

19

3
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 74.4
5.15
00:23:03.9
00:02:27.2
00:00:00.4

20

3
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 74.3
5.17
00:23:04.6
00:02:27.9
00:00:00.7

21

2
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 74.2
5.26
00:23:07.2
00:02:30.5
00:00:02.6

22

2
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.1
5.36
00:23:09.9
00:02:33.2
00:00:02.7

23

5
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 73.8
5.53
00:23:14.7
00:02:38.0
00:00:04.8

24

5
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 73.7
5.6
00:23:16.9
00:02:40.2
00:00:02.2

25

1
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 73.7
5.6
00:23:16.9
00:02:40.2
00:00:00.0

26

4
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.6
5.63
00:23:17.7
00:02:41.0
00:00:00.8

27

3
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 73.4
5.8
00:23:22.5
00:02:45.8
00:00:04.8

28

6
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.3
5.83
00:23:23.4
00:02:46.7
00:00:00.9

29

7
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 73.3
5.89
00:23:25.0
00:02:48.3
00:00:01.6

30

3
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 73.1
6.01
00:23:28.6
00:02:51.9
00:00:03.6

31

  =
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 73.0
6.08
00:23:30.4
00:02:53.7
00:00:01.8

32

7
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 73.0
6.08
00:23:30.5
00:02:53.8
00:00:00.1

33

3
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.9
6.1
00:23:31.1
00:02:54.4
00:00:00.6

34

2
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.9
6.11
00:23:31.3
00:02:54.6
00:00:00.2

35

2
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 72.9
6.11
00:23:31.4
00:02:54.7
00:00:00.1

36

1
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 72.5
6.37
00:23:38.8
00:03:02.1
00:00:07.4

37

2
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 72.5
6.38
00:23:39.1
00:03:02.4
00:00:00.3

38

3
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 72.2
6.62
00:23:46.0
00:03:09.3
00:00:06.9

39

5
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 71.7
6.92
00:23:54.5
00:03:17.8
00:00:08.5

40

9
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 71.6
7.02
00:23:57.5
00:03:20.8
00:00:03.0

41

1
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 71.4
7.16
00:24:01.5
00:03:24.8
00:00:04.0

42

5
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 71.4
7.19
00:24:02.4
00:03:25.7
00:00:00.9

43

  =
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 71.3
7.21
00:24:02.7
00:03:26.0
00:00:00.3

44

6
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 71.2
7.27
00:24:04.6
00:03:27.9
00:00:01.9

45

1
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 71.1
7.4
00:24:08.2
00:03:31.5
00:00:03.6

46

1
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 71.1
7.41
00:24:08.5
00:03:31.8
00:00:00.3

47

5
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 71.0
7.46
00:24:09.9
00:03:33.2
00:00:01.4

48

3
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.0
7.48
00:24:10.6
00:03:33.9
00:00:00.7

49

1
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 70.9
7.54
00:24:12.2
00:03:35.5
00:00:01.6

50

2
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 70.4
7.9
00:24:22.6
00:03:45.9
00:00:10.4

51

4
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.1
8.07
00:24:27.5
00:03:50.8
00:00:04.9

52

6
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.9
8.27
00:24:33.0
00:03:56.3
00:00:05.5

53

1
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 69.7
8.39
00:24:36.5
00:03:59.8
00:00:03.5

54

16
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 69.5
8.58
00:24:41.9
00:04:05.2
00:00:05.4

55

2
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 69.3
8.7
00:24:45.3
00:04:08.6
00:00:03.4

56

3
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 69.0
8.95
00:24:52.7
00:04:16.0
00:00:07.4

57

3
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.9
9.02
00:24:54.6
00:20.0
00:04:17.9
00:00:01.9

58

2
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.8
9.04
00:24:55.1
00:04:18.4
00:00:00.5

59

2
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 68.8
9.07
00:24:56.1
00:04:19.4
00:00:01.0

60

7
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 68.7
9.12
00:24:57.5
00:04:20.8
00:00:01.4

61

2
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 67.8
9.83
00:25:17.7
00:04:41.0
00:00:20.2

62

  =
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 67.4
10.19
00:25:28.0
00:04:51.3
00:00:10.3

63

3
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 66.5
10.84
00:25:46.6
00:50.0
00:05:09.9
00:00:18.6

64

  =
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.1
11.18
00:25:56.3
00:05:19.6
00:00:09.7

65

3
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.0
11.25
00:25:58.4
00:05:21.7
00:00:02.1

66

4
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.7
11.57
00:26:07.4
00:05:30.7
00:00:09.0

67

  =
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.4
11.83
00:26:14.9
00:05:38.2
00:00:07.5

68

1
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 65.3
11.84
00:26:15.1
00:05:38.4
00:00:00.2

69

2
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 63.9
13.08
00:26:50.6
00:06:13.9
00:00:35.5

70

4
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 63.7
13.27
00:26:56.2
00:06:19.5
00:00:05.6

71

2
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 63.1
13.75
00:27:09.9
00:06:33.2
00:00:13.7

72

3
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 63.1
13.78
00:27:10.8
00:06:34.1
00:00:00.9

73

1
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 62.8
14.11
00:27:20.2
00:06:43.5
00:00:09.4

74

2
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.2
15.53
00:28:00.8
00:20.0
00:07:24.1
00:00:40.6

75

2
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.1
17.61
00:29:00.1
00:08:23.4
00:00:59.3

76

4
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 57.0
19.92
00:30:06.2
00:09:29.5
00:01:06.1

77

2
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 56.6
20.3
00:30:17.0
00:09:40.3
00:00:10.8

78

3
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 54.7
22.6
00:31:22.8
00:10.0
00:10:46.1
00:01:05.8

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA
11
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
OS 5
AWARIA
94
WITOLD FAŁAT / ADAM JANISZYN
OS 4
wypadek
68
ŁUKASZ BRYK / PAWEŁ RYBKA
PKC 5
Awaria
55
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
OS 6
AWARIA
9
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
OS 8
WYPADEK
51
WOJCIECH OZGA / DAMIAN KOWALIK
OS 8
wypadek
104
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 7A
przekroczony limit spoźnień
106
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
OS 4
awaria
34
MILAN SKROBIĆ / DARIUSZ PASTERNAK
OS 5
awaria