Banner
 


OS 7 - Dzikowiec Kolonia- 3.4 km - 16:03


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.1
0.00
00:02:14.3
0.0
0.0 

2.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 88.6
1.15
00:02:18.2
00:00:03.9
00:00:03.9

3.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 84.8
2.97
00:02:24.4
00:00:10.1
00:00:06.2

4.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 84.6
3.03
00:02:24.6
00:00:10.3
00:00:00.2

5.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 83.5
3.59
00:02:26.5
00:00:12.2
00:00:01.9

6.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 83.4
3.68
00:02:26.8
00:00:12.5
00:00:00.3

7.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 83.4
3.68
00:02:26.8
00:00:12.5
00:00:00.0

8.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 82.8
3.97
00:02:27.8
00:00:13.5
00:00:01.0

9.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 82.8
3.97
00:02:27.8
00:00:13.5
00:00:00.0

10.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 82.0
4.41
00:02:29.3
00:00:15.0
00:00:01.5

11.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 81.5
4.65
00:02:30.1
00:00:15.8
00:00:00.8

12.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 81.3
4.79
00:02:30.6
00:00:16.3
00:00:00.5

13.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 81.0
4.94
00:02:31.1
00:00:16.8
00:00:00.5

14.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 80.4
5.26
00:02:32.2
00:00:17.9
00:00:01.1

15.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 80.3
5.32
00:02:32.4
00:00:18.1
00:00:00.2

16.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 80.2
5.38
00:02:32.6
00:00:18.3
00:00:00.2

17.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 80.0
5.50
00:02:33.0
00:00:18.7
00:00:00.4

18.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 79.7
5.68
00:02:33.6
00:00:19.3
00:00:00.6

19.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 79.6
5.71
00:02:33.7
00:00:19.4
00:00:00.1

20.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 79.6
5.74
00:02:33.8
00:00:19.5
00:00:00.1

21.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 79.6
5.74
00:02:33.8
00:00:19.5
00:00:00.0

22.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 79.2
5.97
00:02:34.6
00:00:20.3
00:00:00.8

23.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 78.9
6.12
00:02:35.1
00:00:20.8
00:00:00.5

24.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 78.9
6.12
00:02:35.1
00:00:20.8
00:00:00.0

25.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 78.3
6.47
00:02:36.3
00:00:22.0
00:00:01.2

26.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 78.3
6.50
00:02:36.4
00:00:22.1
00:00:00.1

27.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 78.1
6.62
00:02:36.8
00:00:22.5
00:00:00.4

28.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 77.7
6.82
00:02:37.5
00:00:23.2
00:00:00.7

29.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 77.7
6.85
00:02:37.6
00:00:23.3
00:00:00.1

30.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.6
6.88
00:02:37.7
00:00:23.4
00:00:00.1

31.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 77.5
6.97
00:02:38.0
00:00:23.7
00:00:00.3

32.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 77.3
7.06
00:02:38.3
00:00:24.0
00:00:00.3

33.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 77.3
7.06
00:02:38.3
00:00:24.0
00:00:00.0

34.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 77.3
7.09
00:02:38.4
00:00:24.1
00:00:00.1

35.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 76.8
7.38
00:02:39.4
00:00:25.1
00:00:01.0

36.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 76.6
7.50
00:02:39.8
00:00:25.5
00:00:00.4

37.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 76.5
7.53
00:02:39.9
00:00:25.6
00:00:00.1

38.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 76.5
7.56
00:02:40.0
00:00:25.7
00:00:00.1

39.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 76.5
7.59
00:02:40.1
00:00:25.8
00:00:00.1

40.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 76.4
7.62
00:02:40.2
00:00:25.9
00:00:00.1

41.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 76.2
7.74
00:02:40.6
00:00:26.3
00:00:00.4

42.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 76.2
7.76
00:02:40.7
00:00:26.4
00:00:00.1

43.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 76.0
7.88
00:02:41.1
00:00:26.8
00:00:00.4

44.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 75.7
8.06
00:02:41.7
00:00:27.4
00:00:00.6

45.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 75.7
8.06
00:02:41.7
00:00:27.4
00:00:00.0

46.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 75.1
8.44
00:02:43.0
00:00:28.7
00:00:01.3

47.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 75.1
8.44
00:02:43.0
00:00:28.7
00:00:00.0

48.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 75.0
8.47
00:02:43.1
00:00:28.8
00:00:00.1

49.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 75.0
8.50
00:02:43.2
00:00:28.9
00:00:00.1

50.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 74.9
8.59
00:02:43.5
00:00:29.2
00:00:00.3

51.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 74.1
9.09
00:02:45.2
00:00:30.9
00:00:01.7

52.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 73.8
9.26
00:02:45.8
00:00:31.5
00:00:00.6

53.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 73.4
9.53
00:02:46.7
00:00:32.4
00:00:00.9

54.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 73.3
9.59
00:02:46.9
00:00:32.6
00:00:00.2

55.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 73.3
9.59
00:02:46.9
00:00:32.6
00:00:00.0

56.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.9
9.85
00:02:47.8
00:00:33.5
00:00:00.9

57.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 72.9
9.91
00:02:48.0
00:00:33.7
00:00:00.2

58.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 72.9
9.91
00:02:48.0
00:00:33.7
00:00:00.0

59.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.6
10.06
00:02:48.5
00:00:34.2
00:00:00.5

60.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 72.6
10.12
00:02:48.7
00:00:34.4
00:00:00.2

61.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 72.5
10.18
00:02:48.9
00:00:34.6
00:00:00.2

62.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 72.4
10.24
00:02:49.1
00:00:34.8
00:00:00.2

63.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.2
10.35
00:02:49.5
00:00:35.2
00:00:00.4

64.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 72.1
10.41
00:02:49.7
00:00:35.4
00:00:00.2

65.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 71.7
10.74
00:02:50.8
00:00:36.5
00:00:01.1

66.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 71.6
10.79
00:02:51.0
00:00:36.7
00:00:00.2

67.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 71.3
10.97
00:02:51.6
00:00:37.3
00:00:00.6

68.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 71.0
11.24
00:02:52.5
00:00:38.2
00:00:00.9

69.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 69.0
12.71
00:02:57.5
00:00:43.2
00:00:05.0

70.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 68.5
13.06
00:02:58.7
00:00:44.4
00:00:01.2

71.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 67.7
13.71
00:03:00.9
00:00:46.6
00:00:02.2

72.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 67.6
13.76
00:03:01.1
00:00:46.8
00:00:00.2

73.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.9
14.29
00:03:02.9
00:00:48.6
00:00:01.8

74.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 64.5
16.35
00:03:09.9
00:00:55.6
00:00:07.0

75.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 64.5
16.35
00:03:09.9
00:00:55.6
00:00:00.0

76.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 64.0
16.76
00:03:11.3
00:00:57.0
00:00:01.4

77.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 62.2
18.41
00:03:16.9
00:01:02.6
00:00:05.6

78.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 61.2
19.29
00:03:19.9
00:01:05.6
00:00:03.0

79.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 58.5
22.09
00:03:29.4
00:01:15.1
00:00:09.5

80.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 54.0
27.21
00:03:46.8
00:01:32.5
00:00:17.4

81.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 51.5
30.35
00:03:57.5
00:01:43.2
00:00:10.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 82.8
0.0
00:18:15.6
0.0
0.0 

2

  =
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 81.7
0.55
00:18:29.5
00:00:13.9
00:00:13.9

3

  =
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 78.5
2.35
00:19:14.9
00:00:59.3
00:00:45.4

4

  =
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 78.4
2.44
00:19:17.0
00:01:01.4
00:00:02.1

5

1
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 77.6
2.9
00:19:28.7
00:01:13.1
00:00:11.7

6

1
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 77.6
2.92
00:19:29.1
00:10.0
00:01:13.5
00:00:00.4

7

2
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 77.6
2.92
00:19:29.2
00:01:13.6
00:00:00.1

8

  =
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 76.1
3.82
00:19:51.8
00:01:36.2
00:00:22.6

9

  =
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 76.0
3.89
00:19:53.7
00:01:38.1
00:00:01.9

10

  =
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 75.8
3.99
00:19:56.2
00:01:40.6
00:00:02.5

11

2
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 75.6
4.14
00:20:00.0
00:20.0
00:01:44.4
00:00:03.8

12

1
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 75.3
4.3
00:20:04.0
00:01:48.4
00:00:04.0

13

1
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 74.9
4.58
00:20:10.9
00:01:55.3
00:00:06.9

14

1
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 74.6
4.8
00:20:16.4
00:02:00.8
00:00:05.5

15

1
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 74.5
4.8
00:20:16.6
00:02:01.0
00:00:00.2

16

4
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 74.5
4.82
00:20:16.9
00:02:01.3
00:00:00.3

17

  =
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 74.5
4.85
00:20:17.7
00:02:02.1
00:00:00.8

18

  =
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 74.4
4.86
00:20:18.1
00:02:02.5
00:00:00.4

19

7
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 74.4
4.89
00:20:18.9
00:02:03.3
00:00:00.8

20

1
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.1
5.06
00:20:23.0
00:02:07.4
00:00:04.1

21

8
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 73.9
5.21
00:20:26.8
00:10.0
00:02:11.2
00:00:03.8

22

1
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 73.8
5.28
00:20:28.5
00:02:12.9
00:00:01.7

23

  =
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 73.8
5.32
00:20:29.5
00:02:13.9
00:00:01.0

24

2
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 73.7
5.36
00:20:30.7
00:02:15.1
00:00:01.2

25

1
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 73.6
5.43
00:20:32.5
00:02:16.9
00:00:01.8

26

4
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 73.4
5.54
00:20:35.1
00:02:19.5
00:00:02.6

27

6
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 73.3
5.6
00:20:36.7
00:02:21.1
00:00:01.6

28

3
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 73.3
5.61
00:20:37.0
00:02:21.4
00:00:00.3

29

3
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 73.2
5.7
00:20:39.2
00:02:23.6
00:00:02.2

30

2
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.1
5.73
00:20:40.0
00:02:24.4
00:00:00.8

31

  =
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 73.1
5.76
00:20:40.7
00:02:25.1
00:00:00.7

32

  =
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.9
5.91
00:20:44.4
00:02:28.8
00:00:03.7

33

1
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 72.8
5.93
00:20:44.9
00:02:29.3
00:00:00.5

34

1
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.8
5.96
00:20:45.7
00:02:30.1
00:00:00.8

35

2
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 72.4
6.26
00:20:53.3
00:02:37.7
00:00:07.6

36

9
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.4
6.26
00:20:53.4
00:02:37.8
00:00:00.1

37

1
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 72.3
6.28
00:20:53.7
00:02:38.1
00:00:00.3

38

1
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 72.2
6.38
00:20:56.2
00:02:40.6
00:00:02.5

39

1
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 72.0
6.48
00:20:58.9
00:02:43.3
00:00:02.7

40

1
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 71.8
6.67
00:21:03.5
00:02:47.9
00:00:04.6

41

1
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 71.5
6.86
00:21:08.3
00:02:52.7
00:00:04.8

42

2
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 71.5
6.88
00:21:08.8
00:02:53.2
00:00:00.5

43

1
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 71.3
6.98
00:21:11.5
00:02:55.9
00:00:02.7

44

2
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 71.0
7.19
00:21:16.8
00:03:01.2
00:00:05.3

45

  =
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 71.0
7.24
00:21:18.1
00:03:02.5
00:00:01.3

46

3
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 70.9
7.25
00:21:18.2
00:03:02.6
00:00:00.1

47

2
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 70.6
7.51
00:21:24.7
00:03:09.1
00:00:06.5

48

  =
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 70.6
7.53
00:21:25.3
00:03:09.7
00:00:00.6

49

4
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 70.5
7.55
00:21:25.8
00:03:10.2
00:00:00.5

50

3
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 70.5
7.59
00:21:26.9
00:03:11.3
00:00:01.1

51

  =
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.1
7.83
00:21:32.9
00:03:17.3
00:00:06.0

52

  =
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 70.1
7.84
00:21:33.0
00:03:17.4
00:00:00.1

53

3
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 70.0
7.97
00:21:36.4
00:03:20.8
00:00:03.4

54

2
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 69.2
8.5
00:21:49.6
00:03:34.0
00:00:13.2

55

1
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.2
8.5
00:21:49.8
00:03:34.2
00:00:00.2

56

1
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 69.2
8.53
00:21:50.5
00:03:34.9
00:00:00.7

57

1
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 69.1
8.62
00:21:52.8
00:03:37.2
00:00:02.3

58

1
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.9
8.72
00:21:55.3
00:03:39.7
00:00:02.5

59

  =
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 68.4
9.14
00:22:05.8
00:03:50.2
00:00:10.5

60

4
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.8
9.58
00:22:16.9
00:20.0
00:04:01.3
00:00:11.1

61

1
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 67.8
9.64
00:22:18.4
00:04:02.8
00:00:01.5

62

1
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 67.6
9.76
00:22:21.4
00:04:05.8
00:00:03.0

63

3
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 66.7
10.5
00:22:40.0
00:04:24.4
00:00:18.6

64

1
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.4
10.69
00:22:44.8
00:04:29.2
00:00:04.8

65

4
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 66.4
10.72
00:22:45.6
00:04:30.0
00:00:00.8

66

2
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 65.9
11.16
00:22:56.7
00:50.0
00:04:41.1
00:00:11.1

67

  =
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.3
11.62
00:23:08.4
00:04:52.8
00:00:11.7

68

1
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.2
11.75
00:23:11.5
00:04:55.9
00:00:03.1

69

7
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 64.9
11.96
00:23:16.8
00:05:01.2
00:00:05.3

70

  =
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.8
12.1
00:23:20.5
00:05:04.9
00:00:03.7

71

  =
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 63.7
13.04
00:23:44.1
00:05:28.5
00:00:23.6

72

  =
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 63.2
13.46
00:23:54.6
00:05:39.0
00:00:10.5

73

  =
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.8
13.81
00:24:03.4
00:05:47.8
00:00:08.8

74

  =
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 62.6
14.04
00:24:09.3
00:05:53.7
00:00:05.9

75

1
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 61.9
14.62
00:24:23.9
00:06:08.3
00:00:14.6

76

1
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.7
15.83
00:24:54.3
00:20.0
00:06:38.7
00:00:30.4

77

1
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.5
17.01
00:25:24.0
00:07:08.4
00:00:29.7

78

2
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 57.7
18.95
00:26:12.9
02:20.0
00:07:57.3
00:00:48.9

79

  =
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 55.6
21.23
00:27:10.5
00:08:54.9
00:00:57.6

80

1
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 55.3
21.58
00:27:19.3
00:09:03.7
00:00:08.8

81

1
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 53.3
24.08
00:28:22.3
00:10.0
00:10:06.7
00:01:03.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA
11
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
OS 5
AWARIA
94
WITOLD FAŁAT / ADAM JANISZYN
OS 4
wypadek
68
ŁUKASZ BRYK / PAWEŁ RYBKA
PKC 5
Awaria
55
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
OS 6
AWARIA
106
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
OS 4
awaria
34
MILAN SKROBIĆ / DARIUSZ PASTERNAK
OS 5
awaria