Banner
 


OS 6 - Świerki- 3.4 km - 15:30


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 84.7
0.00
00:02:24.5
0.0
0.0 

2.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 81.5
1.65
00:02:30.1
00:00:05.6
00:00:05.6

3.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 79.3
2.88
00:02:34.3
00:00:09.8
00:00:04.2

4.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 78.6
3.32
00:02:35.8
00:00:11.3
00:00:01.5

5.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.9
3.71
00:02:37.1
00:00:12.6
00:00:01.3

6.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 77.9
3.74
00:02:37.2
00:00:12.7
00:00:00.1

7.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 77.7
3.82
00:02:37.5
00:00:13.0
00:00:00.3

8.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 77.6
3.88
00:02:37.7
00:00:13.2
00:00:00.2

9.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 77.6
3.91
00:02:37.8
00:00:13.3
00:00:00.1

10.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 77.4
4.03
00:02:38.2
00:00:13.7
00:00:00.4

11.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 76.9
4.29
00:02:39.1
00:00:14.6
00:00:00.9

12.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 76.5
4.56
00:02:40.0
00:00:15.5
00:00:00.9

13.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 75.9
4.94
00:02:41.3
00:00:16.8
00:00:01.3

14.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.9
4.94
00:02:41.3
00:00:16.8
00:00:00.0

15.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 75.8
5.00
00:02:41.5
00:00:17.0
00:00:00.2

16.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 75.7
5.03
00:02:41.6
00:00:17.1
00:00:00.1

17.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 75.7
5.06
00:02:41.7
00:00:17.2
00:00:00.1

18.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 75.5
5.21
00:02:42.2
00:00:17.7
00:00:00.5

19.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 75.2
5.35
00:02:42.7
00:00:18.2
00:00:00.5

20.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 74.9
5.59
00:02:43.5
00:00:19.0
00:00:00.8

21.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 74.7
5.71
00:02:43.9
00:00:19.4
00:00:00.4

22.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 74.6
5.74
00:02:44.0
00:00:19.5
00:00:00.1

23.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 74.3
5.97
00:02:44.8
00:00:20.3
00:00:00.8

24.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 74.2
6.00
00:02:44.9
00:00:20.4
00:00:00.1

25.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 74.1
6.06
00:02:45.1
00:00:20.6
00:00:00.2

26.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 74.1
6.06
00:02:45.1
00:00:20.6
00:00:00.0

27.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 74.0
6.15
00:02:45.4
00:00:20.9
00:00:00.3

28.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 73.9
6.24
00:02:45.7
00:00:21.2
00:00:00.3

29.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 73.8
6.29
00:02:45.9
00:00:21.4
00:00:00.2

30.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 73.6
6.44
00:02:46.4
00:00:21.9
00:00:00.5

31.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 73.6
6.44
00:02:46.4
00:00:21.9
00:00:00.0

32.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 73.5
6.47
00:02:46.5
00:00:22.0
00:00:00.1

33.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 73.5
6.50
00:02:46.6
00:00:22.1
00:00:00.1

34.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 73.4
6.53
00:02:46.7
00:00:22.2
00:00:00.1

35.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 73.4
6.56
00:02:46.8
00:00:22.3
00:00:00.1

36.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.2
6.68
00:02:47.2
00:00:22.7
00:00:00.4

37.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 73.1
6.76
00:02:47.5
00:00:23.0
00:00:00.3

38.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 72.6
7.12
00:02:48.7
00:00:24.2
00:00:01.2

39.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 72.3
7.29
00:02:49.3
00:00:24.8
00:00:00.6

40.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 71.9
7.56
00:02:50.2
00:00:25.7
00:00:00.9

41.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.9
7.59
00:02:50.3
00:00:25.8
00:00:00.1

42.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 71.8
7.65
00:02:50.5
00:00:26.0
00:00:00.2

43.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 71.7
7.68
00:02:50.6
00:00:26.1
00:00:00.1

44.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 71.7
7.71
00:02:50.7
00:00:26.2
00:00:00.1

45.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 71.6
7.79
00:02:51.0
00:00:26.5
00:00:00.3

46.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 71.5
7.82
00:02:51.1
00:00:26.6
00:00:00.1

47.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 71.0
8.21
00:02:52.4
00:00:27.9
00:00:01.3

48.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 71.0
8.24
00:02:52.5
00:00:28.0
00:00:00.1

49.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 70.8
8.35
00:02:52.9
00:00:28.4
00:00:00.4

50.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 70.8
8.38
00:02:53.0
00:00:28.5
00:00:00.1

51.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 70.7
8.41
00:02:53.1
00:00:28.6
00:00:00.1

52.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 70.6
8.50
00:02:53.4
00:00:28.9
00:00:00.3

53.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.5
8.59
00:02:53.7
00:00:29.2
00:00:00.3

54.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.4
8.65
00:02:53.9
00:00:29.4
00:00:00.2

55.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 69.9
9.00
00:02:55.1
00:00:30.6
00:00:01.2

56.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 69.7
9.15
00:02:55.6
00:00:31.1
00:00:00.5

57.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.7
9.18
00:02:55.7
00:00:31.2
00:00:00.1

58.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.5
9.26
00:02:56.0
00:00:31.5
00:00:00.3

59.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 69.5
9.29
00:02:56.1
00:00:31.6
00:00:00.1

60.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 69.5
9.32
00:02:56.2
00:00:31.7
00:00:00.1

61.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 69.4
9.38
00:02:56.4
00:00:31.9
00:00:00.2

62.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 69.0
9.65
00:02:57.3
00:00:32.8
00:00:00.9

63.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 69.0
9.71
00:02:57.5
00:00:33.0
00:00:00.2

64.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 68.8
9.79
00:02:57.8
00:00:33.3
00:00:00.3

65.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 68.1
10.38
00:02:59.8
00:00:35.3
00:00:02.0

66.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 67.6
10.76
00:03:01.1
00:00:36.6
00:00:01.3

67.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 67.1
11.18
00:03:02.5
00:00:38.0
00:00:01.4

68.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 66.7
11.47
00:03:03.5
00:00:39.0
00:00:01.0

69.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.7
12.26
00:03:06.2
00:00:41.7
00:00:02.7

70.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.6
12.35
00:03:06.5
00:00:42.0
00:00:00.3

71.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 65.5
12.50
00:03:07.0
00:00:42.5
00:00:00.5

72.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 64.9
12.97
00:03:08.6
00:00:44.1
00:00:01.6

73.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.7
13.12
00:03:09.1
00:00:44.6
00:00:00.5

74.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 64.3
13.47
00:03:10.3
00:00:45.8
00:00:01.2

75.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 63.9
13.85
00:03:11.6
00:00:47.1
00:00:01.3

76.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.9
15.68
00:03:17.8
00:00:53.3
00:00:06.2

77.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 61.1
16.41
00:03:20.3
00:00:55.8
00:00:02.5

78.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 60.8
16.71
00:03:21.3
00:00:56.8
00:00:01.0

79.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.6
16.94
00:03:22.1
00:00:57.6
00:00:00.8

80.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 58.5
19.09
00:03:29.4
00:01:04.9
00:00:07.3

81.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 57.4
20.24
00:03:33.3
00:01:08.8
00:00:03.9

82.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 47.7
33.03
00:04:16.8
00:01:52.3
00:00:43.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 81.6
0.0
00:16:01.3
0.0
0.0 

2

  =
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 80.8
0.46
00:16:11.3
00:00:10.0
00:00:10.0

3

1
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 77.8
2.16
00:16:48.4
00:00:47.1
00:00:37.1

4

1
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.7
2.24
00:16:50.2
00:00:48.9
00:00:01.8

5

  =
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 77.0
2.65
00:16:59.1
00:00:57.8
00:00:08.9

6

  =
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.8
2.74
00:17:00.9
00:00:59.6
00:00:01.8

7

  =
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 76.7
2.8
00:17:02.3
00:10.0
00:01:01.0
00:00:01.4

8

  =
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.7
3.46
00:17:16.7
00:01:15.4
00:00:14.4

9

1
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 75.1
3.81
00:17:24.4
00:01:23.1
00:00:07.7

10

1
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 75.0
3.87
00:17:25.6
00:01:24.3
00:00:01.2

11

  =
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 74.6
4.12
00:17:31.0
00:01:29.7
00:00:05.4

12

  =
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 74.6
4.16
00:17:32.0
00:01:30.7
00:00:01.0

13

  =
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 74.6
4.17
00:17:32.2
00:20.0
00:01:30.9
00:00:00.2

14

  =
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 74.1
4.45
00:17:38.3
00:01:37.0
00:00:06.1

15

1
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 73.9
4.61
00:17:41.8
00:01:40.5
00:00:03.5

16

4
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 73.8
4.66
00:17:42.8
00:01:41.5
00:00:01.0

17

1
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 73.7
4.71
00:17:43.9
00:01:42.6
00:00:01.1

18

3
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 73.7
4.73
00:17:44.4
00:01:43.1
00:00:00.5

19

2
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 73.6
4.78
00:17:45.4
00:01:44.1
00:00:01.0

20

1
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 73.6
4.8
00:17:45.8
00:01:44.5
00:00:00.4

21

1
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 73.4
4.95
00:17:49.1
00:01:47.8
00:00:03.3

22

3
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 72.9
5.25
00:17:55.6
00:01:54.3
00:00:06.5

23

6
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 72.9
5.26
00:17:55.9
00:01:54.6
00:00:00.3

24

  =
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.9
5.27
00:17:56.1
00:01:54.8
00:00:00.2

25

3
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 72.6
5.48
00:18:00.7
00:01:59.4
00:00:04.6

26

4
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 72.6
5.49
00:18:00.9
00:01:59.6
00:00:00.2

27

1
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.5
5.53
00:18:01.8
00:02:00.5
00:00:00.9

28

1
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.5
5.55
00:18:02.3
00:02:01.0
00:00:00.5

29

7
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 72.5
5.56
00:18:02.4
00:10.0
00:02:01.1
00:00:00.1

30

1
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 72.4
5.58
00:18:02.9
00:02:01.6
00:00:00.5

31

2
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 72.4
5.63
00:18:03.9
00:02:02.6
00:00:01.0

32

  =
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.4
5.64
00:18:04.2
00:02:02.9
00:00:00.3

33

1
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 72.3
5.64
00:18:04.3
00:02:03.0
00:00:00.1

34

11
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 72.3
5.67
00:18:04.9
00:02:03.6
00:00:00.6

35

  =
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.1
5.79
00:18:07.4
00:02:06.1
00:00:02.5

36

1
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.7
6.08
00:18:13.8
00:02:12.5
00:00:06.4

37

1
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 71.6
6.15
00:18:15.3
00:02:14.0
00:00:01.5

38

3
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 71.5
6.26
00:18:17.8
00:02:16.5
00:00:02.5

39

1
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.5
6.26
00:18:17.8
00:02:16.5
00:00:00.0

40

3
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 70.9
6.63
00:18:25.8
00:02:24.5
00:00:08.0

41

2
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.9
6.64
00:18:26.0
00:02:24.7
00:00:00.2

42

  =
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 70.8
6.72
00:18:27.7
00:02:26.4
00:00:01.7

43

2
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 70.7
6.83
00:18:30.2
00:02:28.9
00:00:02.5

44

  =
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 70.6
6.9
00:18:31.7
00:02:30.4
00:00:01.5

45

2
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 70.4
7.05
00:18:35.0
00:02:33.7
00:00:03.3

46

  =
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 70.3
7.06
00:18:35.1
00:02:33.8
00:00:00.1

47

1
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 70.2
7.15
00:18:37.2
00:02:35.9
00:00:02.1

48

1
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 70.1
7.26
00:18:39.5
00:02:38.2
00:00:02.3

49

1
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 69.8
7.49
00:18:44.6
00:02:43.3
00:00:05.1

50

3
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.6
7.62
00:18:47.3
00:02:46.0
00:00:02.7

51

1
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.4
7.73
00:18:49.7
00:02:48.4
00:00:02.4

52

2
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 69.3
7.8
00:18:51.3
00:02:50.0
00:00:01.6

53

8
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 68.7
8.26
00:19:01.2
00:02:59.9
00:00:09.9

54

3
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.7
8.26
00:19:01.3
00:03:00.0
00:00:00.1

55

3
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.7
8.28
00:19:01.8
00:03:00.5
00:00:00.5

56

  =
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 68.6
8.33
00:19:02.9
00:03:01.6
00:00:01.1

57

2
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.5
8.47
00:19:05.8
00:03:04.5
00:00:02.9

58

7
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 68.5
8.47
00:19:05.9
00:03:04.6
00:00:00.1

59

1
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 67.7
9.03
00:19:18.0
00:03:16.7
00:00:12.1

60

2
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 67.3
9.39
00:19:25.9
00:03:24.6
00:00:07.9

61

2
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.1
9.52
00:19:28.7
00:03:27.4
00:00:02.8

62

1
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 67.0
9.58
00:19:30.0
00:03:28.7
00:00:01.3

63

1
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 66.9
9.69
00:19:32.5
00:03:31.2
00:00:02.5

64

2
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 66.9
9.73
00:19:33.4
00:20.0
00:03:32.1
00:00:00.9

65

  =
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.3
10.22
00:19:43.9
00:03:42.6
00:00:10.5

66

1
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 65.8
10.59
00:19:52.0
00:03:50.7
00:00:08.1

67

1
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 64.8
11.4
00:20:09.7
00:04:08.4
00:00:17.7

68

3
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 64.7
11.48
00:20:11.5
00:50.0
00:04:10.2
00:00:01.8

69

  =
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.6
11.6
00:20:14.0
00:04:12.7
00:00:02.5

70

  =
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.4
11.76
00:20:17.6
00:04:16.3
00:00:03.6

71

2
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 63.1
12.93
00:20:43.0
00:04:41.7
00:00:25.4

72

  =
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 63.0
13.01
00:20:44.7
00:04:43.4
00:00:01.7

73

1
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.6
13.35
00:20:52.1
00:04:50.8
00:00:07.4

74

2
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 61.4
14.56
00:21:18.5
00:05:17.2
00:00:26.4

75

  =
83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 61.1
14.85
00:21:24.8
00:05:23.5
00:00:06.3

76

3
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 60.3
15.59
00:21:40.9
00:05:39.6
00:00:16.1

77

  =
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.1
15.75
00:21:44.4
00:20.0
00:05:43.1
00:00:03.5

78

  =
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.2
16.65
00:22:04.1
00:06:02.8
00:00:19.7

79

1
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 56.3
19.81
00:23:13.0
00:07:11.7
00:01:08.9

80

2
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 55.5
20.69
00:23:32.2
02:20.0
00:07:30.9
00:00:19.2

81

  =
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 54.9
21.51
00:23:49.9
00:07:48.6
00:00:17.7

82

1
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 51.2
26.16
00:25:31.3
00:10.0
00:09:30.0
00:01:41.4

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA
11
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
OS 5
AWARIA
94
WITOLD FAŁAT / ADAM JANISZYN
OS 4
wypadek
68
ŁUKASZ BRYK / PAWEŁ RYBKA
PKC 5
Awaria
55
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
OS 6
AWARIA
106
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
OS 4
awaria
34
MILAN SKROBIĆ / DARIUSZ PASTERNAK
OS 5
awaria