Banner
 


OS 5 - IRECO MOTORSPORT- 4.27 km - 13:10


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 86.4
0.00
00:02:58.0
0.0
0.0 

2.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 82.6
1.92
00:03:06.2
00:00:08.2
00:00:08.2

3.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 80.1
3.23
00:03:11.8
00:00:13.8
00:00:05.6

4.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 79.8
3.44
00:03:12.7
00:00:14.7
00:00:00.9

5.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 79.3
3.70
00:03:13.8
00:00:15.8
00:00:01.1

6.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 79.1
3.84
00:03:14.4
00:00:16.4
00:00:00.6

7.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 78.8
3.98
00:03:15.0
00:00:17.0
00:00:00.6

8.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 78.7
4.05
00:03:15.3
00:00:17.3
00:00:00.3

9.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 77.9
4.54
00:03:17.4
00:00:19.4
00:00:02.1

10.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 77.6
4.73
00:03:18.2
00:00:20.2
00:00:00.8

11.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 77.4
4.80
00:03:18.5
00:00:20.5
00:00:00.3

12.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 76.9
5.15
00:03:20.0
00:00:22.0
00:00:01.5

13.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 76.7
5.25
00:03:20.4
00:00:22.4
00:00:00.4

14.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 76.6
5.29
00:03:20.6
00:00:22.6
00:00:00.2

15.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 76.5
5.36
00:03:20.9
00:00:22.9
00:00:00.3

16.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 76.1
5.60
00:03:21.9
00:00:23.9
00:00:01.0

17.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 75.5
6.00
00:03:23.6
00:00:25.6
00:00:01.7

18.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 75.5
6.00
00:03:23.6
00:00:25.6
00:00:00.0

19.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 75.4
6.04
00:03:23.8
00:00:25.8
00:00:00.2

20.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 75.3
6.14
00:03:24.2
00:00:26.2
00:00:00.4

21.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 75.2
6.16
00:03:24.3
00:00:26.3
00:00:00.1

22.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 75.1
6.23
00:03:24.6
00:00:26.6
00:00:00.3

23.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 75.1
6.23
00:03:24.6
00:00:26.6
00:00:00.0

24.

55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 75.1
6.25
00:03:24.7
00:00:26.7
00:00:00.1

25.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 74.9
6.37
00:03:25.2
00:00:27.2
00:00:00.5

26.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 74.4
6.70
00:03:26.6
00:00:28.6
00:00:01.4

27.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 74.2
6.81
00:03:27.1
00:00:29.1
00:00:00.5

28.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 74.2
6.86
00:03:27.3
00:00:29.3
00:00:00.2

29.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 74.0
6.98
00:03:27.8
00:00:29.8
00:00:00.5

30.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 73.8
7.10
00:03:28.3
00:00:30.3
00:00:00.5

31.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 73.5
7.31
00:03:29.2
00:00:31.2
00:00:00.9

32.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 73.5
7.31
00:03:29.2
00:00:31.2
00:00:00.0

33.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 73.3
7.40
00:03:29.6
00:00:31.6
00:00:00.4

34.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 73.3
7.42
00:03:29.7
00:00:31.7
00:00:00.1

35.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 73.2
7.52
00:03:30.1
00:00:32.1
00:00:00.4

36.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.2
7.52
00:03:30.1
00:00:32.1
00:00:00.0

37.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 72.9
7.73
00:03:31.0
00:00:33.0
00:00:00.9

38.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 72.8
7.78
00:03:31.2
00:00:33.2
00:00:00.2

39.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.5
7.94
00:03:31.9
00:00:33.9
00:00:00.7

40.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.5
7.94
00:03:31.9
00:00:33.9
00:00:00.0

41.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 72.4
8.01
00:03:32.2
00:00:34.2
00:00:00.3

42.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 72.1
8.24
00:03:33.2
00:00:35.2
00:00:01.0

43.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 71.9
8.36
00:03:33.7
00:00:35.7
00:00:00.5

44.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 71.8
8.43
00:03:34.0
00:00:36.0
00:00:00.3

45.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.8
8.45
00:03:34.1
00:00:36.1
00:00:00.1

46.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 71.6
8.57
00:03:34.6
00:00:36.6
00:00:00.5

47.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 71.6
8.57
00:03:34.6
00:00:36.6
00:00:00.0

48.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 71.6
8.62
00:03:34.8
00:00:36.8
00:00:00.2

49.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 71.5
8.69
00:03:35.1
00:00:37.1
00:00:00.3

50.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 71.4
8.74
00:03:35.3
00:00:37.3
00:00:00.2

51.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 70.9
9.06
00:03:36.7
00:00:38.7
00:00:01.4

52.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 70.7
9.23
00:03:37.4
00:00:39.4
00:00:00.7

53.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 70.6
9.32
00:03:37.8
00:00:39.8
00:00:00.4

54.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 70.5
9.37
00:03:38.0
00:00:40.0
00:00:00.2

55.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 70.3
9.53
00:03:38.7
00:00:40.7
00:00:00.7

56.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.2
9.60
00:03:39.0
00:00:41.0
00:00:00.3

57.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.2
9.60
00:03:39.0
00:00:41.0
00:00:00.0

58.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.0
9.72
00:03:39.5
00:00:41.5
00:00:00.5

59.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 69.9
9.81
00:03:39.9
00:00:41.9
00:00:00.4

60.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 69.3
10.28
00:03:41.9
00:00:43.9
00:00:02.0

61.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.2
10.33
00:03:42.1
00:00:44.1
00:00:00.2

62.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 69.1
10.40
00:03:42.4
00:00:44.4
00:00:00.3

63.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 69.1
10.40
00:03:42.4
00:00:44.4
00:00:00.0

64.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 69.1
10.40
00:03:42.4
00:00:44.4
00:00:00.0

65.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 68.6
10.80
00:03:44.1
00:00:46.1
00:00:01.7

66.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 68.5
10.87
00:03:44.4
00:00:46.4
00:00:00.3

67.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 67.6
11.59
00:03:47.5
00:00:49.5
00:00:03.1

68.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 67.5
11.62
00:03:47.6
00:00:49.6
00:00:00.1

69.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.3
11.78
00:03:48.3
00:00:50.3
00:00:00.7

70.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.9
12.97
00:03:53.4
00:00:55.4
00:00:05.1

71.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 64.9
13.82
00:03:57.0
00:00:59.0
00:00:03.6

72.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 63.8
14.78
00:04:01.1
00:01:03.1
00:00:04.1

73.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 62.6
15.78
00:04:05.4
00:01:07.4
00:00:04.3

74.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 62.5
15.88
00:04:05.8
00:01:07.8
00:00:00.4

75.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.5
15.88
00:04:05.8
00:01:07.8
00:00:00.0

76.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 62.5
15.88
00:04:05.8
00:01:07.8
00:00:00.0

77.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 62.5
15.88
00:04:05.8
00:01:07.8
00:00:00.0

78.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.5
15.88
00:04:05.8
00:01:07.8
00:00:00.0

79.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.4
18.90
00:04:18.7
00:01:20.7
00:00:12.9

80.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 56.2
22.39
00:04:33.6
00:01:35.6
00:00:14.9

81.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 49.3
31.38
00:05:12.0
00:02:14.0
00:00:38.4

82.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 44.4
39.32
00:05:45.9
00:02:47.9
00:00:33.9

83.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 37.9
53.26
00:06:45.4
00:03:47.4
00:00:59.5

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 81.1
0.0
00:13:36.8
0.0
0.0 

2

1
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 80.6
0.24
00:13:41.2
00:00:04.4
00:00:04.4

3

  =
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.6
1.97
00:14:13.1
00:00:36.3
00:00:31.9

4

  =
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 77.5
2.03
00:14:14.1
00:00:37.3
00:00:01.0

5

1
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 76.8
2.45
00:14:21.9
00:00:45.1
00:00:07.8

6

1
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.7
2.52
00:14:23.2
00:00:46.4
00:00:01.3

7

2
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 76.4
2.7
00:14:26.5
00:10.0
00:00:49.7
00:00:03.3

8

  =
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.6
3.19
00:14:35.4
00:00:58.6
00:00:08.9

9

1
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 74.9
3.65
00:14:44.0
00:01:07.2
00:00:08.6

10

5
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 74.8
3.72
00:14:45.3
00:01:08.5
00:00:01.3

11

2
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 74.6
3.84
00:14:47.5
00:01:10.7
00:00:02.2

12

1
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 74.2
4.09
00:14:52.0
00:01:15.2
00:00:04.5

13

8
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 74.0
4.22
00:14:54.4
00:20.0
00:01:17.6
00:00:02.4

14

  =
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 73.9
4.31
00:14:56.1
00:01:19.3
00:00:01.7

15

1
55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 73.8
4.39
00:14:57.6
00:01:20.8
00:00:01.5

16

4
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 73.7
4.41
00:14:57.9
00:01:21.1
00:00:00.3

17

5
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 73.7
4.41
00:14:57.9
00:01:21.1
00:00:00.0

18

  =
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 73.7
4.46
00:14:58.8
00:01:22.0
00:00:00.9

19

  =
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 73.6
4.49
00:14:59.4
00:01:22.6
00:00:00.6

20

2
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 73.5
4.58
00:15:01.1
00:01:24.3
00:00:01.7

21

6
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 73.3
4.69
00:15:03.1
00:01:26.3
00:00:02.0

22

3
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 73.0
4.87
00:15:06.4
00:01:29.6
00:00:03.3

23

7
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 72.9
4.99
00:15:08.5
00:01:31.7
00:00:02.1

24

4
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.8
5.04
00:15:09.5
00:01:32.7
00:00:01.0

25

1
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 72.8
5.06
00:15:09.9
00:01:33.1
00:00:00.4

26

9
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.7
5.11
00:15:10.8
00:01:34.0
00:00:00.9

27

4
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.6
5.18
00:15:12.0
00:01:35.2
00:00:01.2

28

7
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 72.4
5.28
00:15:13.9
00:01:37.1
00:00:01.9

29

5
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 72.4
5.31
00:15:14.4
00:01:37.6
00:00:00.5

30

1
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 72.3
5.39
00:15:16.0
00:01:39.2
00:00:01.6

31

2
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 72.2
5.45
00:15:17.0
00:01:40.2
00:00:01.0

32

3
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.2
5.48
00:15:17.5
00:01:40.7
00:00:00.5

33

3
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 72.0
5.56
00:15:19.1
00:01:42.3
00:00:01.6

34

4
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 72.0
5.57
00:15:19.2
00:01:42.4
00:00:00.1

35

3
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.9
5.62
00:15:20.2
00:01:43.4
00:00:01.0

36

11
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 71.6
5.88
00:15:24.9
00:10.0
00:01:48.1
00:00:04.7

37

  =
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.4
6.01
00:15:27.3
00:01:50.5
00:00:02.4

38

3
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 71.3
6.1
00:15:28.9
00:01:52.1
00:00:01.6

39

1
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 71.0
6.28
00:15:32.3
00:01:55.5
00:00:03.4

40

4
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.0
6.29
00:15:32.4
00:01:55.6
00:00:00.1

41

5
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 70.9
6.36
00:15:33.8
00:01:57.0
00:00:01.4

42

3
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 70.8
6.44
00:15:35.3
00:01:58.5
00:00:01.5

43

1
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 70.8
6.46
00:15:35.6
00:01:58.8
00:00:00.3

44

6
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 70.4
6.73
00:15:40.6
00:02:03.8
00:00:05.0

45

  =
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 70.4
6.75
00:15:40.9
00:02:04.1
00:00:00.3

46

2
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 70.3
6.81
00:15:42.0
00:02:05.2
00:00:01.1

47

4
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 70.0
7.04
00:15:46.3
00:02:09.5
00:00:04.3

48

4
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 69.9
7.06
00:15:46.6
00:02:09.8
00:00:00.3

49

  =
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.9
7.06
00:15:46.6
00:02:09.8
00:00:00.0

50

4
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 69.8
7.16
00:15:48.5
00:02:11.7
00:00:01.9

51

8
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 69.4
7.48
00:15:54.3
00:02:17.5
00:00:05.8

52

3
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.3
7.56
00:15:55.8
00:02:19.0
00:00:01.5

53

  =
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.2
7.61
00:15:56.8
00:02:20.0
00:00:01.0

54

2
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 69.1
7.69
00:15:58.3
00:02:21.5
00:00:01.5

55

3
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.8
7.91
00:16:02.3
00:02:25.5
00:00:04.0

56

1
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 68.6
8.06
00:16:05.1
00:02:28.3
00:00:02.8

57

3
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.6
8.08
00:16:05.3
00:02:28.5
00:00:00.2

58

3
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.5
8.15
00:16:06.7
00:02:29.9
00:00:01.4

59

3
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.5
8.88
00:16:20.1
00:02:43.3
00:00:13.4

60

3
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 67.5
8.91
00:16:20.7
00:02:43.9
00:00:00.6

61

54
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 67.3
9.04
00:16:23.0
00:02:46.2
00:00:02.3

62

2
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 67.1
9.21
00:16:26.1
00:02:49.3
00:00:03.1

63

4
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 66.6
9.66
00:16:34.4
00:02:57.6
00:00:08.3

64

4
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 66.4
9.76
00:16:36.3
00:02:59.5
00:00:01.9

65

1
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.4
9.79
00:16:36.9
00:03:00.1
00:00:00.6

66

5
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 66.4
9.84
00:16:37.7
00:20.0
00:03:00.9
00:00:00.8

67

3
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 65.6
10.48
00:16:49.5
00:03:12.7
00:00:11.8

68

1
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 64.7
11.22
00:17:03.2
00:03:26.4
00:00:13.7

69

4
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.6
11.32
00:17:04.9
00:03:28.1
00:00:01.7

70

2
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.2
11.67
00:17:11.4
00:03:34.6
00:00:06.5

71

6
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 63.7
12.08
00:17:19.0
00:50.0
00:03:42.2
00:00:07.6

72

3
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 63.4
12.38
00:17:24.4
00:03:47.6
00:00:05.4

73

1
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 62.9
12.83
00:17:32.7
00:03:55.9
00:00:08.3

74

2
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.8
12.91
00:17:34.3
00:03:57.5
00:00:01.6

75

3
83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 61.6
14.06
00:17:55.4
00:04:18.6
00:00:21.1

76

5
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 60.1
15.45
00:18:21.0
00:04:44.2
00:00:25.6

77

2
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.1
15.52
00:18:22.3
00:20.0
00:04:45.5
00:00:01.3

78

2
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.0
16.64
00:18:42.8
00:05:06.0
00:00:20.5

79

36
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 58.7
16.9
00:18:47.5
00:05:10.7
00:00:04.7

80

3
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 58.3
17.37
00:18:56.2
00:05:19.4
00:00:08.7

81

3
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 54.4
21.74
00:20:16.6
00:06:39.8
00:01:20.4

82

  =
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 53.8
22.53
00:20:31.1
02:20.0
00:06:54.3
00:00:14.5

83

2
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 48.7
29.57
00:22:40.6
00:10.0
00:09:03.8
00:02:09.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA
11
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
OS 5
AWARIA
94
WITOLD FAŁAT / ADAM JANISZYN
OS 4
wypadek
68
ŁUKASZ BRYK / PAWEŁ RYBKA
PKC 5
Awaria
106
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
OS 4
awaria
34
MILAN SKROBIĆ / DARIUSZ PASTERNAK
OS 5
awaria