Banner
 


OS 4 - Przygórze- 2.79 km - 11:07


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 81.0
0.00
00:02:04.0
0.0
0.0 

2.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 79.3
0.97
00:02:06.7
00:00:02.7
00:00:02.7

3.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 78.4
1.47
00:02:08.1
00:00:04.1
00:00:01.4

4.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 78.3
1.51
00:02:08.2
00:00:04.2
00:00:00.1

5.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.5
2.01
00:02:09.6
00:00:05.6
00:00:01.4

6.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 77.2
2.19
00:02:10.1
00:00:06.1
00:00:00.5

7.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 77.1
2.26
00:02:10.3
00:00:06.3
00:00:00.2

8.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 77.0
2.29
00:02:10.4
00:00:06.4
00:00:00.1

9.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 76.8
2.44
00:02:10.8
00:00:06.8
00:00:00.4

10.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 76.6
2.58
00:02:11.2
00:00:07.2
00:00:00.4

11.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 76.0
2.90
00:02:12.1
00:00:08.1
00:00:00.9

12.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 75.8
3.05
00:02:12.5
00:00:08.5
00:00:00.4

13.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 75.5
3.23
00:02:13.0
00:00:09.0
00:00:00.5

14.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 75.3
3.33
00:02:13.3
00:00:09.3
00:00:00.3

15.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 75.2
3.44
00:02:13.6
00:00:09.6
00:00:00.3

16.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 75.1
3.48
00:02:13.7
00:00:09.7
00:00:00.1

17.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 75.1
3.48
00:02:13.7
00:00:09.7
00:00:00.0

18.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 75.1
3.51
00:02:13.8
00:00:09.8
00:00:00.1

19.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 75.1
3.51
00:02:13.8
00:00:09.8
00:00:00.0

20.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 75.0
3.55
00:02:13.9
00:00:09.9
00:00:00.1

21.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 74.7
3.76
00:02:14.5
00:00:10.5
00:00:00.6

22.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 74.6
3.84
00:02:14.7
00:00:10.7
00:00:00.2

23.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 74.5
3.87
00:02:14.8
00:00:10.8
00:00:00.1

24.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.5
3.87
00:02:14.8
00:00:10.8
00:00:00.0

25.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.9
4.27
00:02:15.9
00:00:11.9
00:00:01.1

26.

55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 73.6
4.48
00:02:16.5
00:00:12.5
00:00:00.6

27.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 73.5
4.52
00:02:16.6
00:00:12.6
00:00:00.1

28.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 73.5
4.52
00:02:16.6
00:00:12.6
00:00:00.0

29.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 73.3
4.66
00:02:17.0
00:00:13.0
00:00:00.4

30.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 73.2
4.73
00:02:17.2
00:00:13.2
00:00:00.2

31.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 73.2
4.77
00:02:17.3
00:00:13.3
00:00:00.1

32.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 73.2
4.77
00:02:17.3
00:00:13.3
00:00:00.0

33.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.0
4.87
00:02:17.6
00:00:13.6
00:00:00.3

34.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 72.8
5.02
00:02:18.0
00:00:14.0
00:00:00.4

35.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 72.7
5.09
00:02:18.2
00:00:14.2
00:00:00.2

36.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.6
5.13
00:02:18.3
00:00:14.3
00:00:00.1

37.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 72.6
5.16
00:02:18.4
00:00:14.4
00:00:00.1

38.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 72.1
5.48
00:02:19.3
00:00:15.3
00:00:00.9

39.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.9
5.59
00:02:19.6
00:00:15.6
00:00:00.3

40.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 71.9
5.59
00:02:19.6
00:00:15.6
00:00:00.0

41.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 71.9
5.63
00:02:19.7
00:00:15.7
00:00:00.1

42.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 71.9
5.63
00:02:19.7
00:00:15.7
00:00:00.0

43.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 71.8
5.66
00:02:19.8
00:00:15.8
00:00:00.1

44.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 71.6
5.81
00:02:20.2
00:00:16.2
00:00:00.4

45.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 71.6
5.81
00:02:20.2
00:00:16.2
00:00:00.0

46.

68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 71.5
5.91
00:02:20.5
00:00:16.5
00:00:00.3

47.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 71.4
5.95
00:02:20.6
00:00:16.6
00:00:00.1

48.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 71.4
5.99
00:02:20.7
00:00:16.7
00:00:00.1

49.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 71.2
6.09
00:02:21.0
00:00:17.0
00:00:00.3

50.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 71.0
6.24
00:02:21.4
00:00:17.4
00:00:00.4

51.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.0
6.24
00:02:21.4
00:00:17.4
00:00:00.0

52.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 70.8
6.42
00:02:21.9
00:00:17.9
00:00:00.5

53.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.2
6.81
00:02:23.0
00:00:19.0
00:00:01.1

54.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 70.2
6.81
00:02:23.0
00:00:19.0
00:00:00.0

55.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.2
6.85
00:02:23.1
00:00:19.1
00:00:00.1

56.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 69.7
7.20
00:02:24.1
00:00:20.1
00:00:01.0

57.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 69.6
7.28
00:02:24.3
00:00:20.3
00:00:00.2

58.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.6
7.28
00:02:24.3
00:00:20.3
00:00:00.0

59.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.5
7.35
00:02:24.5
00:00:20.5
00:00:00.2

60.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 69.4
7.46
00:02:24.8
00:00:20.8
00:00:00.3

61.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 68.8
7.89
00:02:26.0
00:00:22.0
00:00:01.2

62.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 68.7
7.96
00:02:26.2
00:00:22.2
00:00:00.2

63.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.7
7.96
00:02:26.2
00:00:22.2
00:00:00.0

64.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.7
7.99
00:02:26.3
00:00:22.3
00:00:00.1

65.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 68.6
8.03
00:02:26.4
00:00:22.4
00:00:00.1

66.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.5
8.10
00:02:26.6
00:00:22.6
00:00:00.2

67.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 68.3
8.28
00:02:27.1
00:00:23.1
00:00:00.5

68.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 67.9
8.57
00:02:27.9
00:00:23.9
00:00:00.8

69.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 67.7
8.75
00:02:28.4
00:00:24.4
00:00:00.5

70.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 67.5
8.92
00:02:28.9
00:00:24.9
00:00:00.5

71.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 67.4
8.96
00:02:29.0
00:00:25.0
00:00:00.1

72.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.7
9.50
00:02:30.5
00:00:26.5
00:00:01.5

73.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 66.6
9.61
00:02:30.8
00:00:26.8
00:00:00.3

74.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.5
9.68
00:02:31.0
00:00:27.0
00:00:00.2

75.

11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 66.3
9.82
00:02:31.4
00:00:27.4
00:00:00.4

76.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 66.0
10.11
00:02:32.2
00:00:28.2
00:00:00.8

77.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 65.7
10.36
00:02:32.9
00:00:28.9
00:00:00.7

78.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 65.6
10.39
00:02:33.0
00:00:29.0
00:00:00.1

79.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 64.9
11.04
00:02:34.8
00:00:30.8
00:00:01.8

80.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 63.9
11.94
00:02:37.3
00:00:33.3
00:00:02.5

81.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 63.5
12.26
00:02:38.2
00:00:34.2
00:00:00.9

82.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.6
13.98
00:02:43.0
00:00:39.0
00:00:04.8

83.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.1
16.49
00:02:50.0
00:00:46.0
00:00:07.0

84.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 58.7
16.85
00:02:51.0
00:00:47.0
00:00:01.0

85.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 54.9
21.18
00:03:03.1
00:00:59.1
00:00:12.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 80.1
0.0
00:10:35.0
0.0
0.0 

2

  =
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 79.6
0.27
00:10:38.8
00:00:03.8
00:00:03.8

3

  =
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.2
1.68
00:10:58.7
00:00:23.7
00:00:19.9

4

  =
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 76.9
1.87
00:11:01.4
00:00:26.4
00:00:02.7

5

1
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.4
2.12
00:11:05.0
00:00:30.0
00:00:03.6

6

1
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 76.1
2.34
00:11:08.1
00:00:33.1
00:00:03.1

7

  =
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 75.8
2.55
00:11:11.0
00:00:36.0
00:00:02.9

8

  =
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.4
2.8
00:11:14.5
00:00:39.5
00:00:03.5

9

  =
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 75.3
2.81
00:11:14.7
00:10.0
00:00:39.7
00:00:00.2

10

1
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 74.8
3.17
00:11:19.8
00:00:44.8
00:00:05.1

11

1
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 74.4
3.39
00:11:22.8
00:00:47.8
00:00:03.0

12

2
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.4
3.41
00:11:23.1
00:00:48.1
00:00:00.3

13

  =
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 74.1
3.58
00:11:25.6
00:00:50.6
00:00:02.5

14

  =
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 73.8
3.81
00:11:28.8
00:00:53.8
00:00:03.2

15

1
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 73.7
3.9
00:11:30.0
00:00:55.0
00:00:01.2

16

1
55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 73.4
4.1
00:11:32.9
00:00:57.9
00:00:02.9

17

  =
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 73.4
4.11
00:11:33.0
00:00:58.0
00:00:00.1

18

  =
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 73.2
4.21
00:11:34.5
00:00:59.5
00:00:01.5

19

1
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 73.1
4.31
00:11:35.8
00:01:00.8
00:00:01.3

20

1
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 72.9
4.41
00:11:37.3
00:01:02.3
00:00:01.5

21

4
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 72.7
4.56
00:11:39.4
00:20.0
00:01:04.4
00:00:02.1

22

  =
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 72.5
4.68
00:11:41.1
00:01:06.1
00:00:01.7

23

4
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.4
4.74
00:11:41.9
00:01:06.9
00:00:00.8

24

3
68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 72.4
4.75
00:11:42.1
00:01:07.1
00:00:00.2

25

1
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 72.3
4.8
00:11:42.8
00:01:07.8
00:00:00.7

26

3
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 72.3
4.84
00:11:43.3
00:01:08.3
00:00:00.5

27

3
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 72.1
4.93
00:11:44.6
00:01:09.6
00:00:01.3

28

  =
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.1
4.95
00:11:44.9
00:01:09.9
00:00:00.3

29

2
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.0
5.0
00:11:45.6
00:01:10.6
00:00:00.7

30

4
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 71.8
5.18
00:11:48.1
00:01:13.1
00:00:02.5

31

2
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 71.8
5.18
00:11:48.2
00:01:13.2
00:00:00.1

32

2
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.8
5.19
00:11:48.3
00:01:13.3
00:00:00.1

33

1
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 71.7
5.22
00:11:48.7
00:01:13.7
00:00:00.4

34

5
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 71.7
5.25
00:11:49.2
00:01:14.2
00:00:00.5

35

6
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 71.7
5.26
00:11:49.3
00:01:14.3
00:00:00.1

36

1
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 71.4
5.45
00:11:52.0
00:01:17.0
00:00:02.7

37

1
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.1
5.67
00:11:55.1
00:01:20.1
00:00:03.1

38

2
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 71.1
5.69
00:11:55.4
00:01:20.4
00:00:00.3

39

1
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 70.9
5.78
00:11:56.6
00:01:21.6
00:00:01.2

40

5
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.8
5.86
00:11:57.7
00:01:22.7
00:00:01.1

41

  =
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 70.8
5.86
00:11:57.7
00:01:22.7
00:00:00.0

42

  =
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 70.4
6.15
00:12:01.9
00:01:26.9
00:00:04.2

43

  =
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 70.4
6.17
00:12:02.1
00:01:27.1
00:00:00.2

44

3
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 70.3
6.21
00:12:02.7
00:01:27.7
00:00:00.6

45

1
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 70.2
6.32
00:12:04.2
00:01:29.2
00:00:01.5

46

2
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 70.2
6.35
00:12:04.6
00:01:29.6
00:00:00.4

47

8
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 69.9
6.55
00:12:07.5
00:10.0
00:01:32.5
00:00:02.9

48

  =
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 69.8
6.59
00:12:08.0
00:01:33.0
00:00:00.5

49

4
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.8
6.63
00:12:08.6
00:01:33.6
00:00:00.6

50

3
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 69.7
6.7
00:12:09.6
00:01:34.6
00:00:01.0

51

1
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 69.5
6.8
00:12:11.0
00:01:36.0
00:00:01.4

52

2
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 69.4
6.87
00:12:12.0
00:01:37.0
00:00:01.0

53

2
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.2
7.06
00:12:14.7
00:01:39.7
00:00:02.7

54

2
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 69.1
7.1
00:12:15.3
00:01:40.3
00:00:00.6

55

2
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.0
7.21
00:12:16.8
00:01:41.8
00:00:01.5

56

2
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 68.6
7.5
00:12:20.9
00:01:45.9
00:00:04.1

57

1
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 68.4
7.63
00:12:22.7
00:01:47.7
00:00:01.8

58

3
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.4
7.67
00:12:23.3
00:01:48.3
00:00:00.6

59

4
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 68.3
7.73
00:12:24.2
00:01:49.2
00:00:00.9

60

1
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.2
7.85
00:12:25.8
00:01:50.8
00:00:01.6

61

1
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.1
7.92
00:12:26.8
00:01:51.8
00:00:01.0

62

2
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.6
8.27
00:12:31.8
00:01:56.8
00:00:05.0

63

1
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 67.0
8.73
00:12:38.3
00:02:03.3
00:00:06.5

64

2
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 66.7
8.99
00:12:42.0
00:02:07.0
00:00:03.7

65

2
11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 66.2
9.41
00:12:47.8
00:02:12.8
00:00:05.8

66

2
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.1
9.52
00:12:49.4
00:02:14.4
00:00:01.6

67

3
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 66.0
9.56
00:12:50.0
00:02:15.0
00:00:00.6

68

1
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 65.7
9.84
00:12:53.9
00:02:18.9
00:00:03.9

69

2
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.4
10.08
00:12:57.4
00:02:22.4
00:00:03.5

70

2
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 65.0
10.4
00:13:01.9
00:02:26.9
00:00:04.5

71

2
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 64.9
10.52
00:13:03.6
00:20.0
00:02:28.6
00:00:01.7

72

2
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.7
10.69
00:13:06.0
00:02:31.0
00:00:02.4

73

2
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.2
11.08
00:13:11.5
00:02:36.5
00:00:05.5

74

4
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 63.0
12.17
00:13:26.9
00:02:51.9
00:00:15.4

75

1
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 63.0
12.21
00:13:27.4
00:02:52.4
00:00:00.5

76

1
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.9
12.29
00:13:28.5
00:02:53.5
00:00:01.1

77

3
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 61.7
13.38
00:13:43.9
00:50.0
00:03:08.9
00:00:15.4

78

1
83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 60.9
14.11
00:13:54.3
00:03:19.3
00:00:10.4

79

2
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 59.3
15.69
00:14:16.5
00:20.0
00:03:41.5
00:00:22.2

80

2
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 58.8
16.23
00:14:24.1
00:03:49.1
00:00:07.6

81

4
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 57.8
17.29
00:14:39.1
00:04:04.1
00:00:15.0

82

2
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 57.4
17.72
00:14:45.2
02:20.0
00:04:10.2
00:00:06.1

83

  =
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 57.1
18.09
00:14:50.4
00:04:15.4
00:00:05.2

84

2
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 53.9
21.81
00:15:43.0
00:05:08.0
00:00:52.6

85

2
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 44.2
36.54
00:19:11.0
00:10.0
00:08:36.0
00:03:28.0

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA
94
WITOLD FAŁAT / ADAM JANISZYN
OS 4
wypadek
106
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
OS 4
awaria