Banner
 


OS 3 - IRECO MOTORSPORT- 4.27 km - 10:49


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 82.1
0.00
00:03:07.2
0.0
0.0 

2.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 79.6
1.41
00:03:13.2
00:00:06.0
00:00:06.0

3.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 79.4
1.52
00:03:13.7
00:00:06.5
00:00:00.5

4.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 79.3
1.57
00:03:13.9
00:00:06.7
00:00:00.2

5.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 78.8
1.85
00:03:15.1
00:00:07.9
00:00:01.2

6.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 78.0
2.34
00:03:17.2
00:00:10.0
00:00:02.1

7.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 77.6
2.58
00:03:18.2
00:00:11.0
00:00:01.0

8.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 77.4
2.65
00:03:18.5
00:00:11.3
00:00:00.3

9.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 77.4
2.65
00:03:18.5
00:00:11.3
00:00:00.0

10.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 76.7
3.11
00:03:20.5
00:00:13.3
00:00:02.0

11.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.2
3.40
00:03:21.7
00:00:14.5
00:00:01.2

12.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 75.9
3.56
00:03:22.4
00:00:15.2
00:00:00.7

13.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 75.9
3.58
00:03:22.5
00:00:15.3
00:00:00.1

14.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 75.6
3.79
00:03:23.4
00:00:16.2
00:00:00.9

15.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.4
3.93
00:03:24.0
00:00:16.8
00:00:00.6

16.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 75.3
3.96
00:03:24.1
00:00:16.9
00:00:00.1

17.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 74.9
4.24
00:03:25.3
00:00:18.1
00:00:01.2

18.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.8
4.29
00:03:25.5
00:00:18.3
00:00:00.2

19.

55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 74.4
4.54
00:03:26.6
00:00:19.4
00:00:01.1

20.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 74.3
4.64
00:03:27.0
00:00:19.8
00:00:00.4

21.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 74.2
4.68
00:03:27.2
00:00:20.0
00:00:00.2

22.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 74.2
4.71
00:03:27.3
00:00:20.1
00:00:00.1

23.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 74.0
4.80
00:03:27.7
00:00:20.5
00:00:00.4

24.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 74.0
4.80
00:03:27.7
00:00:20.5
00:00:00.0

25.

68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 73.9
4.89
00:03:28.1
00:00:20.9
00:00:00.4

26.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 73.8
4.96
00:03:28.4
00:00:21.2
00:00:00.3

27.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 73.7
4.99
00:03:28.5
00:00:21.3
00:00:00.1

28.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 73.7
5.04
00:03:28.7
00:00:21.5
00:00:00.2

29.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 73.5
5.13
00:03:29.1
00:00:21.9
00:00:00.4

30.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 73.5
5.13
00:03:29.1
00:00:21.9
00:00:00.0

31.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 73.5
5.13
00:03:29.1
00:00:21.9
00:00:00.0

32.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 73.4
5.18
00:03:29.3
00:00:22.1
00:00:00.2

33.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 72.9
5.57
00:03:31.0
00:00:23.8
00:00:01.7

34.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 72.9
5.57
00:03:31.0
00:00:23.8
00:00:00.0

35.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 72.7
5.64
00:03:31.3
00:00:24.1
00:00:00.3

36.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.6
5.74
00:03:31.7
00:00:24.5
00:00:00.4

37.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 72.5
5.81
00:03:32.0
00:00:24.8
00:00:00.3

38.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 72.4
5.90
00:03:32.4
00:00:25.2
00:00:00.4

39.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 72.1
6.07
00:03:33.1
00:00:25.9
00:00:00.7

40.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 72.1
6.09
00:03:33.2
00:00:26.0
00:00:00.1

41.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 72.1
6.09
00:03:33.2
00:00:26.0
00:00:00.0

42.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 72.1
6.09
00:03:33.2
00:00:26.0
00:00:00.0

43.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 71.9
6.21
00:03:33.7
00:00:26.5
00:00:00.5

44.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 71.8
6.30
00:03:34.1
00:00:26.9
00:00:00.4

45.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.8
6.30
00:03:34.1
00:00:26.9
00:00:00.0

46.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 71.6
6.44
00:03:34.7
00:00:27.5
00:00:00.6

47.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.5
6.53
00:03:35.1
00:00:27.9
00:00:00.4

48.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 71.1
6.79
00:03:36.2
00:00:29.0
00:00:01.1

49.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.1
6.81
00:03:36.3
00:00:29.1
00:00:00.1

50.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 70.9
6.93
00:03:36.8
00:00:29.6
00:00:00.5

51.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 70.8
6.98
00:03:37.0
00:00:29.8
00:00:00.2

52.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 70.8
7.03
00:03:37.2
00:00:30.0
00:00:00.2

53.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 70.7
7.05
00:03:37.3
00:00:30.1
00:00:00.1

54.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 70.5
7.24
00:03:38.1
00:00:30.9
00:00:00.8

55.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 70.4
7.26
00:03:38.2
00:00:31.0
00:00:00.1

56.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 70.2
7.45
00:03:39.0
00:00:31.8
00:00:00.8

57.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 70.1
7.49
00:03:39.2
00:00:32.0
00:00:00.2

58.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.1
7.49
00:03:39.2
00:00:32.0
00:00:00.0

59.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.1
7.52
00:03:39.3
00:00:32.1
00:00:00.1

60.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 70.0
7.59
00:03:39.6
00:00:32.4
00:00:00.3

61.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 69.9
7.68
00:03:40.0
00:00:32.8
00:00:00.4

62.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 69.7
7.78
00:03:40.4
00:00:33.2
00:00:00.4

63.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.1
8.27
00:03:42.5
00:00:35.3
00:00:02.1

64.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.1
8.27
00:03:42.5
00:00:35.3
00:00:00.0

65.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 69.0
8.34
00:03:42.8
00:00:35.6
00:00:00.3

66.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 69.0
8.36
00:03:42.9
00:00:35.7
00:00:00.1

67.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 68.9
8.43
00:03:43.2
00:00:36.0
00:00:00.3

68.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.4
8.78
00:03:44.7
00:00:37.5
00:00:01.5

69.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 68.4
8.83
00:03:44.9
00:00:37.7
00:00:00.2

70.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 68.3
8.90
00:03:45.2
00:00:38.0
00:00:00.3

71.

106
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 68.2
8.97
00:03:45.5
00:00:38.3
00:00:00.3

72.

94
FAŁAT WITOLD
JANISZYN ADAM
NISSAN MICRA
SK2 68.1
9.02
00:03:45.7
00:00:38.5
00:00:00.2

73.

11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 67.8
9.27
00:03:46.8
00:00:39.6
00:00:01.1

74.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 67.2
9.74
00:03:48.8
00:00:41.6
00:00:02.0

75.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 67.1
9.84
00:03:49.2
00:00:42.0
00:00:00.4

76.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.7
10.98
00:03:54.1
00:00:46.9
00:00:04.9

77.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.5
11.12
00:03:54.7
00:00:47.5
00:00:00.6

78.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 65.3
11.31
00:03:55.5
00:00:48.3
00:00:00.8

79.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.8
11.76
00:03:57.4
00:00:50.2
00:00:01.9

80.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 63.5
12.83
00:04:02.0
00:00:54.8
00:00:04.6

81.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 63.0
13.33
00:04:04.1
00:00:56.9
00:00:02.1

82.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 62.3
13.93
00:04:06.7
00:00:59.5
00:00:02.6

83.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 62.2
14.07
00:04:07.3
00:01:00.1
00:00:00.6

84.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.5
14.73
00:04:10.1
00:01:02.9
00:00:02.8

85.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.4
16.74
00:04:18.7
00:01:11.5
00:00:08.6

86.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 57.5
18.74
00:04:27.2
00:01:20.0
00:00:08.5

87.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 54.6
22.04
00:04:41.3
00:01:34.1
00:00:14.1

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 79.8
0.0
00:08:31.0
0.0
0.0 

2

1
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 79.6
0.1
00:08:32.1
00:00:01.1
00:00:01.1

3

  =
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 77.1
1.6
00:08:49.1
00:00:18.1
00:00:17.0

4

4
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 76.5
1.96
00:08:53.2
00:00:22.2
00:00:04.1

5

1
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 76.2
2.17
00:08:55.6
00:00:24.6
00:00:02.4

6

2
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.0
2.29
00:08:56.9
00:00:25.9
00:00:01.3

7

5
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 75.4
2.64
00:09:00.9
00:00:29.9
00:00:04.0

8

1
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.0
2.89
00:09:03.7
00:00:32.7
00:00:02.8

9

4
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 74.9
2.95
00:09:04.4
00:10.0
00:00:33.4
00:00:00.7

10

1
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.4
3.29
00:09:08.3
00:00:37.3
00:00:03.9

11

  =
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 74.2
3.39
00:09:09.4
00:00:38.4
00:00:01.1

12

2
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 73.9
3.58
00:09:11.6
00:00:40.6
00:00:02.2

13

1
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 73.8
3.67
00:09:12.6
00:00:41.6
00:00:01.0

14

3
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 73.5
3.9
00:09:15.2
00:00:44.2
00:00:02.6

15

  =
55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 73.3
4.01
00:09:16.4
00:00:45.4
00:00:01.2

16

10
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 73.1
4.14
00:09:17.9
00:00:46.9
00:00:01.5

17

1
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.9
4.26
00:09:19.3
00:00:48.3
00:00:01.4

18

1
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 72.7
4.39
00:09:20.7
00:00:49.7
00:00:01.4

19

11
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 72.7
4.39
00:09:20.7
00:00:49.7
00:00:00.0

20

4
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 72.7
4.41
00:09:21.0
00:00:50.0
00:00:00.3

21

1
68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 72.6
4.47
00:09:21.6
00:00:50.6
00:00:00.6

22

  =
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 72.3
4.67
00:09:23.9
00:00:52.9
00:00:02.3

23

6
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 72.2
4.76
00:09:24.9
00:00:53.9
00:00:01.0

24

8
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 72.2
4.76
00:09:24.9
00:00:53.9
00:00:00.0

25

12
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 72.2
4.76
00:09:24.9
00:20.0
00:00:53.9
00:00:00.0

26

1
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 72.1
4.84
00:09:25.8
00:00:54.8
00:00:00.9

27

3
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 72.1
4.85
00:09:26.0
00:00:55.0
00:00:00.2

28

7
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.0
4.91
00:09:26.6
00:00:55.6
00:00:00.6

29

4
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 71.6
5.21
00:09:30.0
00:00:59.0
00:00:03.4

30

7
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.5
5.27
00:09:30.7
00:00:59.7
00:00:00.7

31

3
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 71.4
5.29
00:09:30.9
00:00:59.9
00:00:00.2

32

4
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 71.4
5.33
00:09:31.4
00:01:00.4
00:00:00.5

33

4
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 71.0
5.59
00:09:34.3
00:01:03.3
00:00:02.9

34

8
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 71.0
5.59
00:09:34.3
00:01:03.3
00:00:00.0

35

1
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 71.0
5.61
00:09:34.6
00:01:03.6
00:00:00.3

36

8
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 70.9
5.67
00:09:35.2
00:01:04.2
00:00:00.6

37

9
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 70.9
5.68
00:09:35.4
00:01:04.4
00:00:00.2

38

7
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 70.9
5.69
00:09:35.5
00:01:04.5
00:00:00.1

39

  =
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 70.9
5.69
00:09:35.5
00:01:04.5
00:00:00.0

40

5
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 70.9
5.7
00:09:35.6
00:01:04.6
00:00:00.1

41

  =
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 70.7
5.83
00:09:37.0
00:01:06.0
00:00:01.4

42

2
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 70.6
5.9
00:09:37.8
00:01:06.8
00:00:00.8

43

2
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 70.1
6.22
00:09:41.5
00:01:10.5
00:00:03.7

44

4
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 69.9
6.37
00:09:43.2
00:01:12.2
00:00:01.7

45

2
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.8
6.45
00:09:44.1
00:01:13.1
00:00:00.9

46

3
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 69.8
6.48
00:09:44.4
00:01:13.4
00:00:00.3

47

3
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 69.7
6.57
00:09:45.4
00:01:14.4
00:00:01.0

48

3
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 69.3
6.82
00:09:48.3
00:01:17.3
00:00:02.9

49

11
106
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 69.2
6.93
00:09:49.5
00:01:18.5
00:00:01.2

50

3
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 69.1
6.98
00:09:50.1
00:01:19.1
00:00:00.6

51

6
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.1
7.01
00:09:50.4
00:01:19.4
00:00:00.3

52

2
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 69.0
7.1
00:09:51.4
00:01:20.4
00:00:01.0

53

1
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 68.9
7.11
00:09:51.6
00:01:20.6
00:00:00.2

54

4
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 68.9
7.15
00:09:52.0
00:01:21.0
00:00:00.4

55

10
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 68.6
7.34
00:09:54.2
00:10.0
00:01:23.2
00:00:02.2

56

3
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 68.5
7.42
00:09:55.1
00:01:24.1
00:00:00.9

57

2
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.5
7.45
00:09:55.4
00:01:24.4
00:00:00.3

58

1
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 68.2
7.71
00:09:58.4
00:01:27.4
00:00:03.0

59

4
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.0
7.81
00:09:59.5
00:01:28.5
00:00:01.1

60

2
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 68.0
7.82
00:09:59.6
00:01:28.6
00:00:00.1

61

  =
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.9
7.88
00:10:00.3
00:01:29.3
00:00:00.7

62

2
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 67.9
7.91
00:10:00.6
00:01:29.6
00:00:00.3

63

1
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 67.8
7.96
00:10:01.2
00:01:30.2
00:00:00.6

64

4
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.7
8.84
00:10:11.2
00:01:40.2
00:00:10.0

65

1
94
FAŁAT WITOLD
JANISZYN ADAM
NISSAN MICRA
SK2 66.6
8.95
00:10:12.4
00:01:41.4
00:00:01.2

66

3
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 66.4
9.1
00:10:14.1
00:01:43.1
00:00:01.7

67

3
11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 66.2
9.3
00:10:16.4
00:01:45.4
00:00:02.3

68

3
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 65.9
9.52
00:10:18.9
00:01:47.9
00:00:02.5

69

5
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 65.7
9.71
00:10:21.0
00:01:50.0
00:00:02.1

70

5
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 65.2
10.08
00:10:25.2
00:01:54.2
00:00:04.2

71

2
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.1
10.2
00:10:26.6
00:01:55.6
00:00:01.4

72

5
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 64.4
10.81
00:10:33.5
00:02:02.5
00:00:06.9

73

9
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 64.0
11.12
00:10:37.0
00:20.0
00:02:06.0
00:00:03.5

74

2
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.0
11.12
00:10:37.0
00:02:06.0
00:00:00.0

75

2
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 63.7
11.43
00:10:40.5
00:02:09.5
00:00:03.5

76

5
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 62.7
12.28
00:10:50.1
00:02:19.1
00:00:09.6

77

2
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.4
12.59
00:10:53.7
00:02:22.7
00:00:03.6

78

2
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 62.4
12.61
00:10:53.9
00:02:22.9
00:00:00.2

79

5
83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 60.3
14.57
00:11:16.1
00:02:45.1
00:00:22.2

80

2
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 60.2
14.7
00:11:17.5
00:50.0
00:02:46.5
00:00:01.4

81

5
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 58.8
16.11
00:11:33.5
00:20.0
00:03:02.5
00:00:16.0

82

3
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 58.8
16.16
00:11:34.1
00:03:03.1
00:00:00.6

83

4
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 56.7
18.39
00:11:59.4
00:03:28.4
00:00:25.3

84

5
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 55.2
20.12
00:12:19.0
02:20.0
00:03:48.0
00:00:19.6

85

5
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 55.1
20.29
00:12:20.9
00:03:49.9
00:00:01.9

86

2
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 53.7
21.97
00:12:39.9
00:04:08.9
00:00:19.0

87

4
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 40.6
43.6
00:16:45.0
00:10.0
00:08:14.0
00:04:05.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA