Banner
 


OS 2 - Przygórze- 2.79 km - 08:46


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 79.3
0.00
00:02:06.6
0.0
0.0 

2.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 77.3
1.22
00:02:10.0
00:00:03.4
00:00:03.4

3.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 76.6
1.65
00:02:11.2
00:00:04.6
00:00:01.2

4.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 76.0
2.01
00:02:12.2
00:00:05.6
00:00:01.0

5.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 75.2
2.47
00:02:13.5
00:00:06.9
00:00:01.3

6.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 75.1
2.58
00:02:13.8
00:00:07.2
00:00:00.3

7.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 75.1
2.58
00:02:13.8
00:00:07.2
00:00:00.0

8.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 74.5
2.94
00:02:14.8
00:00:08.2
00:00:01.0

9.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 74.0
3.26
00:02:15.7
00:00:09.1
00:00:00.9

10.

55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 73.6
3.55
00:02:16.5
00:00:09.9
00:00:00.8

11.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 73.1
3.87
00:02:17.4
00:00:10.8
00:00:00.9

12.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 73.1
3.87
00:02:17.4
00:00:10.8
00:00:00.0

13.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 73.0
3.94
00:02:17.6
00:00:11.0
00:00:00.2

14.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 72.9
3.98
00:02:17.7
00:00:11.1
00:00:00.1

15.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 72.7
4.12
00:02:18.1
00:00:11.5
00:00:00.4

16.

68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 72.5
4.27
00:02:18.5
00:00:11.9
00:00:00.4

17.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 72.4
4.37
00:02:18.8
00:00:12.2
00:00:00.3

18.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.4
4.37
00:02:18.8
00:00:12.2
00:00:00.0

19.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 72.4
4.37
00:02:18.8
00:00:12.2
00:00:00.0

20.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 71.9
4.66
00:02:19.6
00:00:13.0
00:00:00.8

21.

106
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 71.9
4.70
00:02:19.7
00:00:13.1
00:00:00.1

22.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 71.8
4.77
00:02:19.9
00:00:13.3
00:00:00.2

23.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 71.7
4.80
00:02:20.0
00:00:13.4
00:00:00.1

24.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 71.2
5.16
00:02:21.0
00:00:14.4
00:00:01.0

25.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 71.2
5.20
00:02:21.1
00:00:14.5
00:00:00.1

26.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.2
5.20
00:02:21.1
00:00:14.5
00:00:00.0

27.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 71.0
5.34
00:02:21.5
00:00:14.9
00:00:00.4

28.

91
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 70.9
5.38
00:02:21.6
00:00:15.0
00:00:00.1

29.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 70.9
5.38
00:02:21.6
00:00:15.0
00:00:00.0

30.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 70.9
5.41
00:02:21.7
00:00:15.1
00:00:00.1

31.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 70.5
5.70
00:02:22.5
00:00:15.9
00:00:00.8

32.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 70.2
5.91
00:02:23.1
00:00:16.5
00:00:00.6

33.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 70.1
5.95
00:02:23.2
00:00:16.6
00:00:00.1

34.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 69.9
6.13
00:02:23.7
00:00:17.1
00:00:00.5

35.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 69.8
6.16
00:02:23.8
00:00:17.2
00:00:00.1

36.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 69.8
6.24
00:02:24.0
00:00:17.4
00:00:00.2

37.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 69.8
6.24
00:02:24.0
00:00:17.4
00:00:00.0

38.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 69.7
6.31
00:02:24.2
00:00:17.6
00:00:00.2

39.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 69.5
6.42
00:02:24.5
00:00:17.9
00:00:00.3

40.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 69.5
6.45
00:02:24.6
00:00:18.0
00:00:00.1

41.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.4
6.52
00:02:24.8
00:00:18.2
00:00:00.2

42.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 69.2
6.63
00:02:25.1
00:00:18.5
00:00:00.3

43.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 68.8
6.95
00:02:26.0
00:00:19.4
00:00:00.9

44.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 68.7
7.03
00:02:26.2
00:00:19.6
00:00:00.2

45.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 68.7
7.06
00:02:26.3
00:00:19.7
00:00:00.1

46.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 68.7
7.06
00:02:26.3
00:00:19.7
00:00:00.0

47.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 68.5
7.17
00:02:26.6
00:00:20.0
00:00:00.3

48.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 68.3
7.31
00:02:27.0
00:00:20.4
00:00:00.4

49.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 68.2
7.38
00:02:27.2
00:00:20.6
00:00:00.2

50.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 68.2
7.42
00:02:27.3
00:00:20.7
00:00:00.1

51.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 68.0
7.53
00:02:27.6
00:00:21.0
00:00:00.3

52.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 68.0
7.56
00:02:27.7
00:00:21.1
00:00:00.1

53.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 67.9
7.67
00:02:28.0
00:00:21.4
00:00:00.3

54.

34
SKROBIĆ MILAN
PASTERNAK DARIUSZ
BMW 318
SK4 67.7
7.81
00:02:28.4
00:00:21.8
00:00:00.4

55.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 67.6
7.85
00:02:28.5
00:00:21.9
00:00:00.1

56.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.6
7.85
00:02:28.5
00:00:21.9
00:00:00.0

57.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 66.9
8.42
00:02:30.1
00:00:23.5
00:00:01.6

58.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 66.9
8.42
00:02:30.1
00:00:23.5
00:00:00.0

59.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 66.8
8.53
00:02:30.4
00:00:23.8
00:00:00.3

60.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 66.8
8.53
00:02:30.4
00:00:23.8
00:00:00.0

61.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 66.7
8.57
00:02:30.5
00:00:23.9
00:00:00.1

62.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 66.6
8.67
00:02:30.8
00:00:24.2
00:00:00.3

63.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 66.3
8.89
00:02:31.4
00:00:24.8
00:00:00.6

64.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 66.2
9.00
00:02:31.7
00:00:25.1
00:00:00.3

65.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 66.2
9.03
00:02:31.8
00:00:25.2
00:00:00.1

66.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 65.8
9.35
00:02:32.7
00:00:26.1
00:00:00.9

67.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 65.7
9.43
00:02:32.9
00:00:26.3
00:00:00.2

68.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 65.7
9.43
00:02:32.9
00:00:26.3
00:00:00.0

69.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 65.6
9.53
00:02:33.2
00:00:26.6
00:00:00.3

70.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 65.6
9.53
00:02:33.2
00:00:26.6
00:00:00.0

71.

11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 65.4
9.64
00:02:33.5
00:00:26.9
00:00:00.3

72.

22
OWANEK MICHAŁ
ZAKRZEWSKI PIOTR
SEAT IBIZA
SK GOŚĆ 65.3
9.75
00:02:33.8
00:00:27.2
00:00:00.3

73.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 65.2
9.82
00:02:34.0
00:00:27.4
00:00:00.2

74.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 65.1
9.96
00:02:34.4
00:00:27.8
00:00:00.4

75.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 65.0
10.00
00:02:34.5
00:00:27.9
00:00:00.1

76.

94
FAŁAT WITOLD
JANISZYN ADAM
NISSAN MICRA
SK2 64.7
10.29
00:02:35.3
00:00:28.7
00:00:00.8

77.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 64.6
10.36
00:02:35.5
00:00:28.9
00:00:00.2

78.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 64.0
10.90
00:02:37.0
00:00:30.4
00:00:01.5

79.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 63.3
11.47
00:02:38.6
00:00:32.0
00:00:01.6

80.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 63.2
11.58
00:02:38.9
00:00:32.3
00:00:00.3

81.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 62.6
12.11
00:02:40.4
00:00:33.8
00:00:01.5

82.

110
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.2
13.48
00:02:44.2
00:00:37.6
00:00:03.8

83.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 60.9
13.69
00:02:44.8
00:00:38.2
00:00:00.6

84.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 60.5
14.12
00:02:46.0
00:00:39.4
00:00:01.2

85.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 59.6
14.98
00:02:48.4
00:00:41.8
00:00:02.4

86.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 58.5
16.16
00:02:51.7
00:00:45.1
00:00:03.3

87.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 57.4
17.31
00:02:54.9
00:00:48.3
00:00:03.2

88.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 57.4
17.31
00:02:54.9
00:00:48.3
00:00:00.0

89.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 55.2
19.89
00:03:02.1
00:00:55.5
00:00:07.2

90.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 53.4
22.08
00:03:08.2
00:01:01.6
00:00:06.1

91.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 17.9
155.91
00:09:21.6
00:07:15.0
00:06:13.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 79.8
0.0
00:05:18.4
0.0
0.0 

2

  =
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 78.5
0.76
00:05:23.8
00:00:05.4
00:00:05.4

3

3
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 76.1
2.21
00:05:34.0
00:00:15.6
00:00:10.2

4

1
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 75.8
2.38
00:05:35.2
00:00:16.8
00:00:01.2

5

1
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 75.7
2.48
00:05:35.9
00:00:17.5
00:00:00.7

6

2
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 75.4
2.65
00:05:37.1
00:00:18.7
00:00:01.2

7

3
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 74.8
3.02
00:05:39.7
00:00:21.3
00:00:02.6

8

1
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 74.8
3.06
00:05:40.0
00:00:21.6
00:00:00.3

9

2
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.1
3.46
00:05:42.8
00:00:24.4
00:00:02.8

10

9
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 73.9
3.61
00:05:43.9
00:00:25.5
00:00:01.1

11

9
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 73.3
4.04
00:05:46.9
00:00:28.5
00:00:03.0

12

9
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 73.2
4.05
00:05:47.0
00:00:28.6
00:00:00.1

13

1
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 73.1
4.15
00:05:47.7
00:00:29.3
00:00:00.7

14

  =
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 72.9
4.26
00:05:48.5
00:00:30.1
00:00:00.8

15

8
55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 72.7
4.45
00:05:49.8
00:00:31.4
00:00:01.3

16

2
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 72.6
4.48
00:05:50.0
00:00:31.6
00:00:00.2

17

1
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 72.2
4.73
00:05:51.8
00:00:33.4
00:00:01.8

18

3
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.2
4.76
00:05:52.0
00:00:33.6
00:00:00.2

19

7
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 72.1
4.8
00:05:52.3
00:00:33.9
00:00:00.3

20

7
68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 71.9
4.97
00:05:53.5
00:00:35.1
00:00:01.2

21

1
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 71.6
5.17
00:05:54.9
00:00:36.5
00:00:01.4

22

5
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 71.4
5.35
00:05:56.2
00:00:37.8
00:00:01.3

23

2
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.3
5.41
00:05:56.6
00:00:38.2
00:00:00.4

24

8
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.2
5.45
00:05:56.9
00:00:38.5
00:00:00.3

25

5
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 71.2
5.48
00:05:57.1
00:00:38.7
00:00:00.2

26

5
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 71.1
5.52
00:05:57.4
00:00:39.0
00:00:00.3

27

6
91
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 71.1
5.52
00:05:57.4
00:00:39.0
00:00:00.0

28

11
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 71.1
5.57
00:05:57.7
00:00:39.3
00:00:00.3

29

5
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.1
5.57
00:05:57.7
00:00:39.3
00:00:00.0

30

2
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 70.9
5.65
00:05:58.3
00:00:39.9
00:00:00.6

31

3
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 70.8
5.78
00:05:59.2
00:00:40.8
00:00:00.9

32

19
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 70.7
5.84
00:05:59.6
00:00:41.2
00:00:00.4

33

2
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 70.4
6.02
00:06:00.9
00:00:42.5
00:00:01.3

34

3
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.3
6.09
00:06:01.4
00:00:43.0
00:00:00.5

35

12
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 70.2
6.16
00:06:01.9
00:00:43.5
00:00:00.5

36

  =
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 70.2
6.19
00:06:02.1
00:00:43.7
00:00:00.2

37

18
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 70.2
6.22
00:06:02.3
00:00:43.9
00:00:00.2

38

18
106
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 69.8
6.46
00:06:04.0
00:00:45.6
00:00:01.7

39

15
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 69.7
6.53
00:06:04.5
00:00:46.1
00:00:00.5

40

2
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 69.6
6.66
00:06:05.4
00:00:47.0
00:00:00.9

41

1
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 69.5
6.7
00:06:05.7
00:00:47.3
00:00:00.3

42

21
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 69.5
6.71
00:06:05.8
00:00:47.4
00:00:00.1

43

5
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.4
6.74
00:06:06.0
00:00:47.6
00:00:00.2

44

6
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 69.4
6.76
00:06:06.1
00:00:47.7
00:00:00.1

45

1
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 69.3
6.86
00:06:06.8
00:00:48.4
00:00:00.7

46

31
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 69.0
7.08
00:06:08.4
00:00:50.0
00:00:01.6

47

2
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 68.7
7.27
00:06:09.7
00:00:51.3
00:00:01.3

48

6
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 68.7
7.31
00:06:10.0
00:00:51.6
00:00:00.3

49

13
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 68.6
7.35
00:06:10.3
00:00:51.9
00:00:00.3

50

3
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 68.6
7.35
00:06:10.3
00:00:51.9
00:00:00.0

51

9
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 68.4
7.52
00:06:11.5
00:00:53.1
00:00:01.2

52

6
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 68.4
7.54
00:06:11.6
00:00:53.2
00:00:00.1

53

8
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 68.3
7.62
00:06:12.2
00:00:53.8
00:00:00.6

54

3
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 68.2
7.65
00:06:12.4
00:00:54.0
00:00:00.2

55

4
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 68.2
7.72
00:06:12.9
00:00:54.5
00:00:00.5

56

3
34
SKROBIĆ MILAN
PASTERNAK DARIUSZ
BMW 318
SK4 68.1
7.76
00:06:13.2
00:00:54.8
00:00:00.3

57

14
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 68.1
7.79
00:06:13.4
00:00:55.0
00:00:00.2

58

13
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 67.8
7.99
00:06:14.8
00:00:56.4
00:00:01.4

59

12
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 67.7
8.1
00:06:15.6
00:00:57.2
00:00:00.8

60

8
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 67.6
8.14
00:06:15.9
00:00:57.5
00:00:00.3

61

6
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.3
8.41
00:06:17.8
00:00:59.4
00:00:01.9

62

4
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 66.9
8.73
00:06:20.0
00:01:01.6
00:00:02.2

63

2
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 66.8
8.77
00:06:20.3
00:01:01.9
00:00:00.3

64

9
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 66.4
9.15
00:06:23.0
00:01:04.6
00:00:02.7

65

56
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 65.8
9.58
00:06:26.0
00:01:07.6
00:00:03.0

66

4
94
FAŁAT WITOLD
JANISZYN ADAM
NISSAN MICRA
SK2 65.7
9.67
00:06:26.7
00:01:08.3
00:00:00.7

67

5
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 65.7
9.69
00:06:26.8
00:01:08.4
00:00:00.1

68

8
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.5
9.86
00:06:28.0
00:01:09.6
00:00:01.2

69

10
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 65.3
10.03
00:06:29.2
00:01:10.8
00:00:01.2

70

5
11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 65.2
10.08
00:06:29.6
00:01:11.2
00:00:00.4

71

9
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 65.2
10.16
00:06:30.1
00:01:11.7
00:00:00.5

72

6
22
OWANEK MICHAŁ
ZAKRZEWSKI PIOTR
SEAT IBIZA
SK GOŚĆ 65.0
10.28
00:06:31.0
00:01:12.6
00:00:00.9

73

8
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 64.8
10.5
00:06:32.5
00:01:14.1
00:00:01.5

74

8
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 64.2
10.96
00:06:35.8
00:01:17.4
00:00:03.3

75

8
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 64.2
10.99
00:06:36.0
00:01:17.6
00:00:00.2

76

9
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 63.6
11.5
00:06:39.6
00:01:21.2
00:00:03.6

77

9
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 62.6
12.38
00:06:45.8
00:01:27.4
00:00:06.2

78

1
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 62.2
12.73
00:06:48.3
00:01:29.9
00:00:02.5

79

9
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 62.1
12.92
00:06:49.6
00:01:31.2
00:00:01.3

80

9
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 61.7
13.24
00:06:51.9
00:01:33.5
00:00:02.3

81

6
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 61.3
13.63
00:06:54.6
00:01:36.2
00:00:02.7

82

2
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 60.8
14.07
00:06:57.7
00:20.0
00:01:39.3
00:00:03.1

83

8
110
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.4
14.46
00:07:00.5
00:01:42.1
00:00:02.8

84

9
83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 59.3
15.64
00:07:08.8
00:01:50.4
00:00:08.3

85

7
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 58.4
16.57
00:07:15.4
00:01:57.0
00:00:06.6

86

4
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 57.3
17.71
00:07:23.4
00:20.0
00:02:05.0
00:00:08.0

87

7
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 56.2
18.95
00:07:32.2
00:02:13.8
00:00:08.8

88

7
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 53.1
22.69
00:07:58.6
00:02:40.2
00:00:26.4

89

7
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 48.6
28.95
00:08:42.8
02:20.0
00:03:24.4
00:00:44.2

90

7
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 48.5
29.07
00:08:43.6
00:03:25.2
00:00:00.8

91

47
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 32.5
65.65
00:13:01.9
00:07:43.5
00:04:18.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK