Banner
 


OS 1 - IRECO MOTORSPORT- 4.27 km - 08:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 81.6
0.00
00:03:08.4
0.0
0.0 

2.

14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 78.0
2.06
00:03:17.2
00:00:08.8
00:00:08.8

3.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 76.5
2.95
00:03:21.0
00:00:12.6
00:00:03.8

4.

27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 76.4
2.97
00:03:21.1
00:00:12.7
00:00:00.1

5.

65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.2
3.11
00:03:21.7
00:00:13.3
00:00:00.6

6.

30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 76.2
3.14
00:03:21.8
00:00:13.4
00:00:00.1

7.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 75.9
3.33
00:03:22.6
00:00:14.2
00:00:00.8

8.

18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 75.6
3.49
00:03:23.3
00:00:14.9
00:00:00.7

9.

28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 75.4
3.63
00:03:23.9
00:00:15.5
00:00:00.6

10.

63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.4
3.65
00:03:24.0
00:00:15.6
00:00:00.1

11.

92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.9
3.91
00:03:25.1
00:00:16.7
00:00:01.1

12.

26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 74.0
4.54
00:03:27.8
00:00:19.4
00:00:02.7

13.

41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 73.4
4.94
00:03:29.5
00:00:21.1
00:00:01.7

14.

58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 73.3
4.99
00:03:29.7
00:00:21.3
00:00:00.2

15.

37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 72.7
5.39
00:03:31.4
00:00:23.0
00:00:01.7

16.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 72.6
5.48
00:03:31.8
00:00:23.4
00:00:00.4

17.

10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 72.5
5.53
00:03:32.0
00:00:23.6
00:00:00.2

18.

35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 72.3
5.67
00:03:32.6
00:00:24.2
00:00:00.6

19.

56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 72.3
5.69
00:03:32.7
00:00:24.3
00:00:00.1

20.

61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 72.1
5.78
00:03:33.1
00:00:24.7
00:00:00.4

21.

85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.1
5.81
00:03:33.2
00:00:24.8
00:00:00.1

22.

38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.1
5.83
00:03:33.3
00:00:24.9
00:00:00.1

23.

55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 72.1
5.83
00:03:33.3
00:00:24.9
00:00:00.0

24.

36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.9
5.93
00:03:33.7
00:00:25.3
00:00:00.4

25.

64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.8
6.02
00:03:34.1
00:00:25.7
00:00:00.4

26.

42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 71.6
6.16
00:03:34.7
00:00:26.3
00:00:00.6

27.

68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 71.5
6.23
00:03:35.0
00:00:26.6
00:00:00.3

28.

8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 71.5
6.25
00:03:35.1
00:00:26.7
00:00:00.1

29.

57
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 71.4
6.30
00:03:35.3
00:00:26.9
00:00:00.2

30.

112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 71.3
6.37
00:03:35.6
00:00:27.2
00:00:00.3

31.

84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 71.3
6.39
00:03:35.7
00:00:27.3
00:00:00.1

32.

73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.2
6.42
00:03:35.8
00:00:27.4
00:00:00.1

33.

91
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 71.2
6.42
00:03:35.8
00:00:27.4
00:00:00.0

34.

86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.1
6.49
00:03:36.1
00:00:27.7
00:00:00.3

35.

74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 71.0
6.56
00:03:36.4
00:00:28.0
00:00:00.3

36.

32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 70.8
6.70
00:03:37.0
00:00:28.6
00:00:00.6

37.

40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.6
6.84
00:03:37.6
00:00:29.2
00:00:00.6

38.

39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 70.6
6.86
00:03:37.7
00:00:29.3
00:00:00.1

39.

97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 70.5
6.96
00:03:38.1
00:00:29.7
00:00:00.4

40.

20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 70.4
7.05
00:03:38.5
00:00:30.1
00:00:00.4

41.

76
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 70.0
7.28
00:03:39.5
00:00:31.1
00:00:01.0

42.

17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 70.0
7.31
00:03:39.6
00:00:31.2
00:00:00.1

43.

33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.8
7.45
00:03:40.2
00:00:31.8
00:00:00.6

44.

44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 69.8
7.47
00:03:40.3
00:00:31.9
00:00:00.1

45.

24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 69.7
7.49
00:03:40.4
00:00:32.0
00:00:00.1

46.

98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 69.7
7.52
00:03:40.5
00:00:32.1
00:00:00.1

47.

77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 69.6
7.61
00:03:40.9
00:00:32.5
00:00:00.4

48.

96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.5
7.68
00:03:41.2
00:00:32.8
00:00:00.3

49.

88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 69.2
7.89
00:03:42.1
00:00:33.7
00:00:00.9

50.

9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 69.1
7.96
00:03:42.4
00:00:34.0
00:00:00.3

51.

66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.1
7.99
00:03:42.5
00:00:34.1
00:00:00.1

52.

54
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 69.1
8.01
00:03:42.6
00:00:34.2
00:00:00.1

53.

52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 68.9
8.10
00:03:43.0
00:00:34.6
00:00:00.4

54.

87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 68.8
8.20
00:03:43.4
00:00:35.0
00:00:00.4

55.

60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 68.6
8.38
00:03:44.2
00:00:35.8
00:00:00.8

56.

106
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 68.5
8.41
00:03:44.3
00:00:35.9
00:00:00.1

57.

53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 68.5
8.43
00:03:44.4
00:00:36.0
00:00:00.1

58.

19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 68.4
8.48
00:03:44.6
00:00:36.2
00:00:00.2

59.

34
SKROBIĆ MILAN
PASTERNAK DARIUSZ
BMW 318
SK4 68.4
8.52
00:03:44.8
00:00:36.4
00:00:00.2

60.

89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 68.3
8.62
00:03:45.2
00:00:36.8
00:00:00.4

61.

67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 68.1
8.71
00:03:45.6
00:00:37.2
00:00:00.4

62.

15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 68.1
8.74
00:03:45.7
00:00:37.3
00:00:00.1

63.

29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 67.7
9.04
00:03:47.0
00:00:38.6
00:00:01.3

64.

81
HAŁKA FILIP
PANEK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.5
9.18
00:03:47.6
00:00:39.2
00:00:00.6

65.

71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.3
9.39
00:03:48.5
00:00:40.1
00:00:00.9

66.

51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.1
9.56
00:03:49.2
00:00:40.8
00:00:00.7

67.

75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.0
9.58
00:03:49.3
00:00:40.9
00:00:00.1

68.

104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 67.0
9.65
00:03:49.6
00:00:41.2
00:00:00.3

69.

48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 66.9
9.67
00:03:49.7
00:00:41.3
00:00:00.1

70.

78
SŁOTA PATRYK
ZUTEREK MALWINA
OPEL CORSA
SK3 66.8
9.79
00:03:50.2
00:00:41.8
00:00:00.5

71.

94
FAŁAT WITOLD
JANISZYN ADAM
NISSAN MICRA
SK2 66.4
10.07
00:03:51.4
00:00:43.0
00:00:01.2

72.

105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 66.4
10.12
00:03:51.6
00:00:43.2
00:00:00.2

73.

80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 66.2
10.28
00:03:52.3
00:00:43.9
00:00:00.7

74.

21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 66.0
10.42
00:03:52.9
00:00:44.5
00:00:00.6

75.

69
BERNACKI LESZEK
RYMSZA DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 65.5
10.87
00:03:54.8
00:00:46.4
00:00:01.9

76.

11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 65.1
11.17
00:03:56.1
00:00:47.7
00:00:01.3

77.

12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 65.0
11.29
00:03:56.6
00:00:48.2
00:00:00.5

78.

99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.0
11.29
00:03:56.6
00:00:48.2
00:00:00.0

79.

22
OWANEK MICHAŁ
ZAKRZEWSKI PIOTR
SEAT IBIZA
SK GOŚĆ 64.8
11.43
00:03:57.2
00:00:48.8
00:00:00.6

80.

79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 64.7
11.50
00:03:57.5
00:00:49.1
00:00:00.3

81.

47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 64.2
11.99
00:03:59.6
00:00:51.2
00:00:02.1

82.

109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 64.2
11.99
00:03:59.6
00:00:51.2
00:00:00.0

83.

46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 63.3
12.76
00:04:02.9
00:00:54.5
00:00:03.3

84.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 63.2
12.86
00:04:03.3
00:00:54.9
00:00:00.4

85.

70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 63.1
12.95
00:04:03.7
00:00:55.3
00:00:00.4

86.

100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 63.0
13.04
00:04:04.1
00:00:55.7
00:00:00.4

87.

95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 62.6
13.35
00:04:05.4
00:00:57.0
00:00:01.3

88.

50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 61.8
14.10
00:04:08.6
00:01:00.2
00:00:03.2

89.

107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.2
14.66
00:04:11.0
00:01:02.6
00:00:02.4

90.

101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 60.8
15.13
00:04:13.0
00:01:04.6
00:00:02.0

91.

108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.3
15.60
00:04:15.0
00:01:06.6
00:00:02.0

92.

110
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.0
15.90
00:04:16.3
00:01:07.9
00:00:01.3

93.

59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.0
16.89
00:04:20.5
00:01:12.1
00:00:04.2

94.

83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 58.2
17.70
00:04:24.0
00:01:15.6
00:00:03.5

95.

111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 55.4
20.82
00:04:37.3
00:01:28.9
00:00:13.3

96.

102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 52.9
23.89
00:04:50.4
00:01:42.0
00:00:13.1

97.

93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 41.0
43.72
00:06:15.1
00:03:06.7
00:01:24.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

=
23
TERLECKI ALEKSANDER
ZAŁUŻNY BARTOSZ
MITSUBISHI LANCER
SK5 81.6
0.0
00:03:08.4
0.0
0.0 

2

=
14
ŻARNOWSKI MARCIN
LACH TOMASZ
SUBARU
SK GOŚĆ 78.0
2.06
00:03:17.2
00:00:08.8
00:00:08.8

3

=
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 76.5
2.95
00:03:21.0
00:00:12.6
00:00:03.8

4

=
27
MAŁYSZEWICZ ARTUR
WÓDKIEWICZ ANNA
SUBARU IMPREZA
SK5 76.4
2.97
00:03:21.1
00:00:12.7
00:00:00.1

5

=
65
SZNAJDERSKI MATEUSZ
MAJEWSKI MICHAŁ
PEUGOT
SK3 76.2
3.11
00:03:21.7
00:00:13.3
00:00:00.6

6

=
30
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 76.2
3.14
00:03:21.8
00:00:13.4
00:00:00.1

7

=
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 75.9
3.33
00:03:22.6
00:00:14.2
00:00:00.8

8

=
18
NIEWITECKI MARCIN
GLEIXNER MACIEJ
SUBARU IMPREZA
SK GOŚĆ 75.6
3.49
00:03:23.3
00:00:14.9
00:00:00.7

9

=
28
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MIKOŁAJ
SUBARU
SK5 75.4
3.63
00:03:23.9
00:00:15.5
00:00:00.6

10

=
63
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 75.4
3.65
00:03:24.0
00:00:15.6
00:00:00.1

11

=
92
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 74.9
3.91
00:03:25.1
00:00:16.7
00:00:01.1

12

=
26
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 74.0
4.54
00:03:27.8
00:00:19.4
00:00:02.7

13

=
41
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 73.4
4.94
00:03:29.5
00:00:21.1
00:00:01.7

14

=
58
GAZDA BŁAŻEJ
MIKULISZYN MACIEJ
PEUGEOT 206
SK4 73.3
4.99
00:03:29.7
00:00:21.3
00:00:00.2

15

=
37
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 72.7
5.39
00:03:31.4
00:00:23.0
00:00:01.7

16

=
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 72.6
5.48
00:03:31.8
00:00:23.4
00:00:00.4

17

=
10
ZABUSKI RAFAŁ
JAROS ADAM
HONDA CIVIC
RO2 72.5
5.53
00:03:32.0
00:00:23.6
00:00:00.2

18

=
35
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 72.3
5.67
00:03:32.6
00:00:24.2
00:00:00.6

19

=
56
ANTOS ALEKSANDER
DUDOŃ ALEKS
PEUGEOT 306
SK4 72.3
5.69
00:03:32.7
00:00:24.3
00:00:00.1

20

=
61
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 72.1
5.78
00:03:33.1
00:00:24.7
00:00:00.4

21

=
85
WYPYCH ADAM
CHŁAPEK TOMASZ
HONDA CIVIC
SK3 72.1
5.81
00:03:33.2
00:00:24.8
00:00:00.1

22

=
38
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 72.1
5.83
00:03:33.3
00:00:24.9
00:00:00.1

23

=
55
SCHMIDT MICHAŁ
LENTNER MARCIN
RENAULT CLIO
SK4 72.1
5.83
00:03:33.3
00:00:24.9
00:00:00.0

24

=
36
KOZIARSKI MARIUSZ
JANUSZ ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 71.9
5.93
00:03:33.7
00:00:25.3
00:00:00.4

25

=
64
SKWARK MARIUSZ
MAĆKOWSKI MICHAŁ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.8
6.02
00:03:34.1
00:00:25.7
00:00:00.4

26

=
42
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 71.6
6.16
00:03:34.7
00:00:26.3
00:00:00.6

27

=
68
BRYK ŁUKASZ
RYBKA PAWEŁ
SKODA FELICIA
SK3 71.5
6.23
00:03:35.0
00:00:26.6
00:00:00.3

28

=
8
PAWŁOWSKI ADRIAN
PAWŁOWSKI MATEUSZ
HONDA CIVIC
RO2 71.5
6.25
00:03:35.1
00:00:26.7
00:00:00.1

29

=
57
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 71.4
6.3
00:03:35.3
00:00:26.9
00:00:00.2

30

=
112
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 71.3
6.37
00:03:35.6
00:00:27.2
00:00:00.3

31

=
84
CIOMBOR GRZEGORZ
BORYCKI MARCIN
HONDA CIVIC
SK3 71.3
6.39
00:03:35.7
00:00:27.3
00:00:00.1

32

=
73
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 71.2
6.42
00:03:35.8
00:00:27.4
00:00:00.1

33

=
91
SZYSZKOWSKI SZYMON
CHMIELEWSKI MATEUSZ
SUZUKI SWIFT
SK2 71.2
6.42
00:03:35.8
00:00:27.4
00:00:00.0

34

=
86
KLIMUNTOWSKI MICHAŁ
KUKLEWSKI KAMIL
HONDA CIVIC
SK3 71.1
6.49
00:03:36.1
00:00:27.7
00:00:00.3

35

=
74
KAMIŃSKI PIOTR
SKORUPA ARKADIUSZ
CITROEN SAXO
SK3 71.0
6.56
00:03:36.4
00:00:28.0
00:00:00.3

36

=
32
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 70.8
6.7
00:03:37.0
00:00:28.6
00:00:00.6

37

=
40
CICHON PAWEŁ
GAWRONSKI TOMASZ
RENAULT CLIO
SK4 70.6
6.84
00:03:37.6
00:00:29.2
00:00:00.6

38

=
39
WINNICKI KAMIL
DWORNIK SEBASTIAN
RENAULT CLIO
SK4 70.6
6.86
00:03:37.7
00:00:29.3
00:00:00.1

39

=
97
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDZREJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 70.5
6.96
00:03:38.1
00:00:29.7
00:00:00.4

40

=
20
WAJDZIK DANIEL
MACELUCH MICHAŁ
HONDA CIVIC
SK GOŚĆ 70.4
7.05
00:03:38.5
00:00:30.1
00:00:00.4

41

=
76
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 70.0
7.28
00:03:39.5
00:00:31.1
00:00:01.0

42

=
17
JURGA ŁUKASZ
PACHUTA KRYSTIAN
CITROEN C2
SK GOŚĆ 70.0
7.31
00:03:39.6
00:00:31.2
00:00:00.1

43

=
33
KUNKA GRZEGORZ
REWERS ŁUKASZ
BMW
SK4 69.8
7.45
00:03:40.2
00:00:31.8
00:00:00.6

44

=
44
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 69.8
7.47
00:03:40.3
00:00:31.9
00:00:00.1

45

=
24
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU
SK5 69.7
7.49
00:03:40.4
00:00:32.0
00:00:00.1

46

=
98
FELIKSIK DAWID
FELIKSIK DAMIAN
FIAT SEICENTO
SK2 69.7
7.52
00:03:40.5
00:00:32.1
00:00:00.1

47

=
77
ADAMSKI PIOTR
KURPIŃSKI PAWEŁ
PEUGEOT 206
SK3 69.6
7.61
00:03:40.9
00:00:32.5
00:00:00.4

48

=
96
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 69.5
7.68
00:03:41.2
00:00:32.8
00:00:00.3

49

=
88
NAGADOWSKI PAWEŁ
NAGADOWSKA ANNA
HONDA CRX
SK3 69.2
7.89
00:03:42.1
00:00:33.7
00:00:00.9

50

=
9
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 69.1
7.96
00:03:42.4
00:00:34.0
00:00:00.3

51

=
66
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 69.1
7.99
00:03:42.5
00:00:34.1
00:00:00.1

52

=
54
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 69.1
8.01
00:03:42.6
00:00:34.2
00:00:00.1

53

=
52
DZIKI RAFAŁ
KISIEL ANDRZEJ
OPEL ASTRA
SK4 68.9
8.1
00:03:43.0
00:00:34.6
00:00:00.4

54

=
87
SZYDZIAK WITOLD
TURKOWSKI ŁUKASZ
HONDA CRX
SK3 68.8
8.2
00:03:43.4
00:00:35.0
00:00:00.4

55

=
60
ZAJĄC MACIEJ
ZAJĄC MARIUSZ
HONDA CRX
SK3 68.6
8.38
00:03:44.2
00:00:35.8
00:00:00.8

56

=
106
SZCZOTKA PIOTR
STELMASZEWSKI RAFAŁ
FIAT
SK2 68.5
8.41
00:03:44.3
00:00:35.9
00:00:00.1

57

=
53
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 68.5
8.43
00:03:44.4
00:00:36.0
00:00:00.1

58

=
19
KOKOSZKA MATEUSZ
SZWED ŁUKASZ
PEUGEOT 206
SK GOŚĆ 68.4
8.48
00:03:44.6
00:00:36.2
00:00:00.2

59

=
34
SKROBIĆ MILAN
PASTERNAK DARIUSZ
BMW 318
SK4 68.4
8.52
00:03:44.8
00:00:36.4
00:00:00.2

60

=
89
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
SK3 68.3
8.62
00:03:45.2
00:00:36.8
00:00:00.4

61

=
67
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
SK3 68.1
8.71
00:03:45.6
00:00:37.2
00:00:00.4

62

=
15
SOBCZAK MARIUSZ
KOPROWSKI BARTOSZ
OPEL KADETT
SK GOŚĆ 68.1
8.74
00:03:45.7
00:00:37.3
00:00:00.1

63

=
29
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 67.7
9.04
00:03:47.0
00:00:38.6
00:00:01.3

64

=
81
HAŁKA FILIP
PANEK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.5
9.18
00:03:47.6
00:00:39.2
00:00:00.6

65

=
71
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.3
9.39
00:03:48.5
00:00:40.1
00:00:00.9

66

=
51
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 67.1
9.56
00:03:49.2
00:00:40.8
00:00:00.7

67

=
75
SOKOŁOWSKI TOMASZ
GAIK MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 67.0
9.58
00:03:49.3
00:00:40.9
00:00:00.1

68

=
48
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 66.9
9.67
00:03:49.7
00:00:41.3
00:00:00.4

69

=
78
SŁOTA PATRYK
ZUTEREK MALWINA
OPEL CORSA
SK3 66.8
9.79
00:03:50.2
00:00:41.8
00:00:00.5

70

=
94
FAŁAT WITOLD
JANISZYN ADAM
NISSAN MICRA
SK2 66.4
10.07
00:03:51.4
00:00:43.0
00:00:01.2

71

=
105
SMAGACZ BARTOSZ
BALAWENDER PAWEŁ
SUZUKI SWIFT
SK2 66.4
10.12
00:03:51.6
00:00:43.2
00:00:00.2

72

=
80
MARCHEWKA MATEUSZ
MARCHEWKA MICHAŁ
PEUGEOT
SK3 66.2
10.28
00:03:52.3
00:00:43.9
00:00:00.7

73

=
21
KARCZEWSKI MARIUSZ
SIEMCZUK JAKUB
PEUGEOT
SK GOŚĆ 66.0
10.42
00:03:52.9
00:00:44.5
00:00:00.6

74

=
69
BERNACKI LESZEK
RYMSZA DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 65.5
10.87
00:03:54.8
00:00:46.4
00:00:01.9

75

=
11
KONARSKI DARIUSZ
ZAPART ŁUKASZ
PEUGEOT 106
RO2 65.1
11.17
00:03:56.1
00:00:47.7
00:00:01.3

76

=
99
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 65.0
11.29
00:03:56.6
00:00:48.2
00:00:00.5

77

=
12
SIADAK MATEUSZ
SKWAREK JAROSŁAW
PEUGEOT 206
RO2 65.0
11.29
00:03:56.6
00:00:48.2
00:00:00.0

78

=
22
OWANEK MICHAŁ
ZAKRZEWSKI PIOTR
SEAT IBIZA
SK GOŚĆ 64.8
11.43
00:03:57.2
00:00:48.8
00:00:00.6

79

=
79
CEGLARSKI ŁUKASZ
LEŚNIK WOJCIECH
FORD PUMA
SK3 64.7
11.5
00:03:57.5
00:00:49.1
00:00:00.3

80

=
47
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 64.2
11.99
00:03:59.6
00:00:51.2
00:00:02.1

81

=
109
TRZECIAK GRZEGORZ
LERCH PAWEŁ
DAEWOO TICO
SK1 64.2
11.99
00:03:59.6
00:00:51.2
00:00:00.0

82

=
46
WRONKOWSKI TOMASZ
POŁOWCZUK MARIUSZ
RENAULT CLIO
SK4 63.3
12.76
00:04:02.9
00:00:54.5
00:00:03.3

83

=
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 63.2
12.86
00:04:03.3
00:00:54.9
00:00:00.4

84

=
70
BAL ARTUR
TOMALA WOJCIECH
CITROEN C2
SK3 C2 CUP 63.1
12.95
00:04:03.7
00:00:55.3
00:00:00.4

85

=
100
TRYTEK TOMASZ
DUSZEŃKO SZYMON
FIAT CINQUECENTO
SK2 63.0
13.04
00:04:04.1
00:00:55.7
00:00:00.4

86

=
95
DUTKA KACPER
CICHY MICHAŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 62.6
13.35
00:04:05.4
00:00:57.0
00:00:01.3

87

=
50
MAGRYTA MIROSŁAW
PIETRASZ ARKADIUSZ
FORD ESCORT
SK4 61.8
14.1
00:04:08.6
00:01:00.2
00:00:03.2

88

=
107
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 61.2
14.66
00:04:11.0
00:01:02.6
00:00:02.4

89

=
101
KEPLINGER JAROSŁAW
PAWŁOWSKI GRZEGORZ
FIAT 126P
SK1 60.8
15.13
00:04:13.0
00:01:04.6
00:00:02.0

90

=
108
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.3
15.6
00:04:15.0
00:01:06.6
00:00:02.0

91

=
110
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 60.0
15.9
00:04:16.3
00:01:07.9
00:00:01.3

92

=
59
TOMASZEWSKI ADAM
TOMASZEWSKA ADA
FIAT
SK4 59.0
16.89
00:04:20.5
00:01:12.1
00:00:04.2

93

=
83
KEPLINGER LESZEK
DROBNIEWSKA ALEKSANDRA
ŁADA 2107
SK3 58.2
17.7
00:04:24.0
00:01:15.6
00:00:03.5

94

=
111
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 55.4
20.82
00:04:37.3
00:01:28.9
00:00:13.3

95

=
102
WŁODARCZYK BARTŁOMIEJ
MIERZWIAK SYLWIA
SKODA FELICIA
SK2 52.9
23.89
00:04:50.4
00:01:42.0
00:00:13.1

96

=
104
JADOWSKI DAWID
GAJDEROWICZ PAWEŁ
SUZUKI
SK2 41.6
42.44
00:06:09.6
02:20.0
00:03:01.2
00:01:19.2

97

=
93
GŁADYSZ PIOTR
PŁAWECKI PRZEMYSŁAW
SUZUKI SWIFT
SK2 41.0
43.72
00:06:15.1
00:03:06.7
00:00:05.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA