Banner
 


OS 9 - Dzikowiec Kolonia- 3.4 km - 18:06


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 82.5
0.00
00:02:28.3
0.0
0.0 

2.

5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 79.4
1.74
00:02:34.2
00:00:05.9
00:00:05.9

3.

4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 68.0
9.29
00:02:59.9
00:00:31.6
00:00:25.7

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
3
HUPAŁO TOMASZ
FIOŁEK RAFAŁ
RENAULT CLIO
RO GOŚĆ 78.9
0.0
00:24:19.3
0.0
0.0 

2

  =
5
WASILEWSKI GRZEGORZ
WOJTIUK KATARZYNA
HONDA CIVIC
RO GOŚĆ 72.4
4.14
00:26:31.7
00:02:12.4
00:02:12.4

3

  =
4
BRAUN KAROL
KRYSZTOFIK TOMASZ
CITROEN C2R2
RO GOŚĆ 65.6
9.24
00:29:15.0
00:04:55.7
00:02:43.3

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
104
140
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 1
SPOŹNIENIE 14 MIN NA PKC 1
2017-10-21 12:16
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
27
10
ARTUR MAŁYSZEWICZ / ANNA WÓDKIEWICZ
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
28
10
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MIKOŁAJ NOWIŃSKI
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:20
44
10
MIKOŁAJ JASKULSKI / ANDRZEJ FIDÓR
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:21
108
20
GRZEGORZ PAPIERSKI / IZABELA PAPIERSKA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
70
20
ARTUR BAL / WOJCIECH TOMALA
PKC 2
SPÓŹNIENIE 2 MIN
2017-10-21 16:25
12
50
MATEUSZ SIADAK / JAROSŁAW SKWAREK
PKC 2A
SPÓŹNIENIE 5 MIN
2017-10-21 16:29
26
10
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PKC 2B
SPOŹNIENIE 1 MIN
2017-10-21 16:39

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
25
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
OS 1
WYPADEK
62
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
AWARIA
43
MACIEJ NOWAK / KRZYSZTOF CHYZIŃSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
45
PAWEŁ SIENKIEWICZ / FILIP BĄDKOWSKI
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
90
MATEUSZ IZMAIŁOWSKI / ZOFIA ADAMSKA
PKC 0
nie wyjechał z serwisu
54
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
OS 2
WYPADEK
76
DAWID SZWATA / ADAM KULAK
OS 2
WYPADEK
78
PATRYK SŁOTA / MALWINA ZUTEREK
OS 2
WYPADEK
69
LESZEK BERNACKI / DAMIAN RYMSZA
PKC 2
wycofanie
81
FILIP HAŁKA / MARIUSZ PANEK
PKC 2
wycofanie
57
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 2
wycofanie po pkc
22
MICHAŁ OWANEK / PIOTR ZAKRZEWSKI
OS 3
stoi na os
91
SZYMON SZYSZKOWSKI / MATEUSZ CHMIELEWSKI
OS 3
AWARIA
110
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
OS 3
AWARIA
11
DARIUSZ KONARSKI / ŁUKASZ ZAPART
OS 5
AWARIA
94
WITOLD FAŁAT / ADAM JANISZYN
OS 4
wypadek
68
ŁUKASZ BRYK / PAWEŁ RYBKA
PKC 5
Awaria
55
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
OS 6
AWARIA
9
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
OS 8
WYPADEK
51
WOJCIECH OZGA / DAMIAN KOWALIK
OS 8
wypadek
104
DAWID JADOWSKI / PAWEŁ GAJDEROWICZ
PKC 7A
przekroczony limit spoźnień
106
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
OS 4
awaria
34
MILAN SKROBIĆ / DARIUSZ PASTERNAK
OS 5
awaria