Banner 4tm18
 


PS 6 - JUGÓW- 5.7 km - 16:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 91.4
0.00
00:03:44.6
0.0
0.0 

2.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 89.7
0.74
00:03:48.8
00:00:04.2
00:00:04.2

3.

6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 87.5
1.74
00:03:54.5
00:00:09.9
00:00:05.7

4.

5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 85.6
2.65
00:03:59.7
00:00:15.1
00:00:05.2

5.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 85.1
2.89
00:04:01.1
00:00:16.5
00:00:01.4

6.

14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 85.0
2.93
00:04:01.3
00:00:16.7
00:00:00.2

7.

8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.0
3.46
00:04:04.3
00:00:19.7
00:00:03.0

8.

17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.1
3.93
00:04:07.0
00:00:22.4
00:00:02.7

9.

12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 81.9
5.40
00:04:15.4
00:05.0
00:00:30.8
00:00:08.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 93.2
0.0
00:22:18.4
00:05.0
0.0
0.0 

2

  =
7
MICHALCZUK KACPER
PARZÓCH TOMASZ
RENAULT CLIO
Extreme
RO1 RO GEN 91.5
0.72
00:22:43.4
00:00:25.0
00:00:25.0

3

  =
6
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
Extreme
RO1 RO GEN 89.2
1.73
00:23:18.4
00:01:00.0
00:00:35.0

4

  =
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 88.4
2.1
00:23:31.1
00:05.0
00:01:12.7
00:00:12.7

5

  =
5
WINNICKI KAMIL
SIWAK TOMASZ
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 88.1
2.22
00:23:35.2
00:01:16.8
00:00:04.1

6

  =
8
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 87.4
2.57
00:23:47.6
00:01:29.2
00:00:12.4

7

  =
14
SZOT PAWEŁ
HABUDA WOJCIECH
HONDA CIVIC
Avon
RO2 RO GEN 86.4
3.06
00:24:04.5
00:35.0
00:01:46.1
00:00:16.9

8

  =
17
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 84.7
3.87
00:24:32.6
00:02:14.2
00:00:28.1

9

  =
12
ULMAN ŁUKASZ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 82.9
4.79
00:25:04.3
00:15.0
00:02:45.9
00:00:31.7

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
106
20
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-08-26 10:35
1
5
DAMIAN KOSTKA / PAWEŁ POCHROŃ
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
2
5
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
14
5
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:37
24
5
MARIUSZ SOBCZAK / BARTOSZ KOPROWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:38
27
5
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
30
5
MARCIN PIETRZYK / GRZEGORZ KLIMOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
31
5
JAGNA STANKIEWICZ / MACIEJ BOCHEŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
43
5
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:57
44
5
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:58
51
5
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
53
5
ARTUR DŁUGOSZ / ŁUKASZ CIEŚLAK
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
56
5
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
potracenie
2018-08-26 10:59
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:00
106
10
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:09
63
5
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:19
132
30
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PKC 1
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:24
79
5
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
87
5
PRZEMEK KRYSZTOWIAK / ŁUKASZ WŁOCH
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:28
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
94
5
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:34
80
10
TOMASZ POZNAŃSKI / EDYTA BUCZKOWSKA
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 11:41
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:53
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 2
potracenie
2018-08-26 11:54
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 12:23
98
5
ŁUKASZ BRYK / MICHAŁ GROBELNY
PS 2
potracenie
2018-08-26 12:27
111
170
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2A
spoznienie na pkc
2018-08-26 12:32
76
5
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PS 2
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:23
48
5
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:27
4
5
MAGDALENA MISIARZ / JUSTYNA KUROWSKA-FERDEK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:33
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:40
35
5
DAWID SMÓŁKA / MARCIN OPAŁA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:41
60
5
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PS 3
potracenie szykany
2018-08-26 13:54
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 13:57
37
5
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 13:58
34
5
MATEUSZ SIADAK / DAWID KOZŁOWSKI
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:03
42
5
TOMASZ JURKUN / MAREK KOZDROŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:04
60
20
TOMASZ HILDEBRAND / PAULINA SZAL
PKC 3
spoznienie na pkc
2018-08-26 14:11
64
5
DAMIAN TOMASZEWSKI / MATEUSZ ŁOŚ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
65
5
MICHAŁ SŁUPSKI / KRZYSZTOF MAZUR
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:19
56
15
MARCIN GRABOWICZ / PAWEŁ WOJDAT
PS 2
rozbicie szykany 3 przesla
2018-08-26 14:48
75
5
MARCIN ADAMCZYK / MARCIN KWIECIEŃ
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 14:51
99
5
ARTUR BAL / MARCIN BIENIAK
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 14:55
116
5
MARIUSZ SKWARK / MICHAŁ MAĆKOWSKI
PS 4
potracenie szykany
2018-08-26 15:17
131
5
PAWEŁ WINIARSKI / DARIA WINIARSKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
132
5
KINGA OBRĘBALSKA / IZABELA WACHNICKA
PS 4
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 15:18
137
5
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 4
potracenie szykany nr 2
2018-08-26 15:18
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:45
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 15:46
14
30
PAWEŁ SZOT / WOJCIECH HABUDA
PKC 5
kara za zlamanie regulaminu dot grzania opon
2018-08-26 16:50
12
5
ŁUKASZ ULMAN / KRZYSZTOF MARCZEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 16:59
129
50
MATEUSZ OLSZACKI / MICHAŁ POSTAWKA
PKC 6
spoznienie na pkc
2018-08-26 18:45
90
5
MARIUSZ BRYLSKI / SŁAWOMIR SZPOT
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
92
5
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:46
100
5
MICHAŁ KLIMUNTOWSKI / KAMIL KUKLEWSKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 18:59
117
5
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
120
5
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PS 6
potracenie ogranicznika ciecia
2018-08-26 19:05
109
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12
109
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-08-26 19:12

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
3
PIOTR FIREK / GRZEGORZ SZELEREWICZ
PS 1
wypadek
9
GRZEGORZ CIOMBOR / MARCIN BORYCKI
PS 1
Poza drogą
29
PAWEL SZCZOTKA / PIOTR STUDZIŃSKI
PS 1
urwane koło
11
TOMASZ PŁAWECKI / PAWEŁ KAIM
PS 1
awaria
52
MARCIN POGORZELSKI / PIOTR OCHNICKI
PKC 2
rezygnacja
41
MARCIN ZAWORSKI / ŁUKASZ ZAWORSKI
PS 1
awaria
103
KORNEL POPOWICZ / IGA GONTAREK
PS 1
awaria skrzyni
66
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 2
rezygnacja
106
ROMEK BORTKIEWICZ / _ _
PS 1
awaria
122
DANIEL MARKIEWICZ / MATEUSZ WEŁYCZKO
PKC 2
awaria skrzyni
110
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PKC 2
wycofanie po OS 1
127
IRENEUSZ JAROSIEWICZ / RADOSŁAW JURAK
PS 1
WYCOFANIE
104
TOMASZ DARUK / ARKADIUSZ BABRAL
PKC 2
rezygnacja
83
TOMASZ ZATYLNY / MARTA GLĄDAŁA
PKC 2
rezygnacja
107
LESZEK KEPLINGER / JAROSŁAW KEPLINGER
PKC 2
rezygnacja
45
KUBA DĄBROWA / KATARZYNA LEWANDOWSKA
PKC 4
rezygnacja
63
PATRYK ZYWER / PIOTR MALCZEWSKI
PS 3
awaria
69
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
PKC 2B
rezgnacha
111
MARIUSZ GRUDKA / MARCIN GUT
PKC 2B
rezygnacja
78
ANDRZEJ JANECZKO / SYLWIA JANECZKO
PKC 4
rezygnacja
72
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 4
nie ukończył os
89
MAREK MARTYNIAK / KAMILA KOŁODZIEJCZYK
PS 4
opuścił drogę - szopa
94
KRZYSZTOF ŚWIĘCICKI / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 4
nie ukończył os
123
ŁUKASZ JĘDOROWICZ / ARTUR CIERECH
PKC 4
rezygnacja
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PKC 5
rezygnacja
37
DAMIAN DRAPIKOWSKI / ADRIAN MROSZCZYK
PKC 6
rezygnacja
44
SZYMON GRODZKI / PRZEMYSŁAW GRODZKI
PS 6
nie ukończył os