Banner 3tm18
 


PS 6 - GWIZDANÓW- 5.7 km - 16:28


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 101.1
0.00
00:03:22.9
0.0
0.0 

2.

21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 99.1
0.74
00:03:27.1
00:00:04.2
00:00:04.2

3.

7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 95.4
2.14
00:03:35.1
00:00:12.2
00:00:08.0

4.

2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 94.7
2.42
00:03:36.7
00:00:13.8
00:00:01.6

5.

4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 93.3
2.98
00:03:39.9
00:00:17.0
00:00:03.2

6.

58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 92.0
3.53
00:03:43.0
00:00:20.1
00:00:03.1

7.

9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 89.5
4.63
00:03:49.3
00:00:26.4
00:00:06.3

8.

5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 89.3
4.72
00:03:49.8
00:00:26.9
00:00:00.5

9.

6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 84.0
7.28
00:04:04.4
00:00:41.5
00:00:14.6

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
1
KOSTKA DAMIAN
POCHROŃ PAWEŁ
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 102.9
0.0
00:20:06.9
0.0
0.0 

2

  =
21
SORDYL MACIEJ
KORZENIOWSKI KRYSTIAN
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 100.9
0.71
00:20:31.4
00:00:24.5
00:00:24.5

3

  =
2
FIREK PIOTR
SZELEREWICZ GRZEGORZ
OPEL ASTRA
RO1 RO GEN 97.3
2.01
00:21:16.3
00:01:09.4
00:00:44.9

4

1
7
MICHALSKI JACEK
SKUBIJ MACIEJ
HONDA TYPE-R
RO1 RO GEN 97.2
2.04
00:21:17.3
00:01:10.4
00:00:01.0

5

1
4
MISIARZ MAGDALENA
KUROWSKA-FERDEK JUSTYNA
HONDA CIVIC
RO2 RO GEN 97.0
2.12
00:21:20.2
00:01:13.3
00:00:02.9

6

1
5
WINNICKI KAMIL
GRABSKI KORNEL
RENAULT CLIO
RO1 RO GEN 94.5
3.11
00:21:54.3
00:01:47.4
00:00:34.1

7

1
58
SKROBIĆ MILAN
MROCZKOWSKI JAKUB
BMW 318
RO1 RO GEN 94.0
3.3
00:22:00.9
00:01:54.0
00:00:06.6

8

2
6
SENKOWSKI BARTŁOMIEJ
TALAGA RADOSŁAW
HONDA CIVIC
RO1 RO GEN 93.9
3.34
00:22:02.3
00:01:55.4
00:00:01.4

9

  =
9
ORYŃSKI JACEK
MARCINKIEWICZ GAWEŁ
HONDA CRX
RO OPEN 2WD 83.7
8.05
00:24:44.5
00:04:37.6
00:02:42.2

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 1
za wczesny wjazd
2018-07-01 10:22
37
60
PRZEMEK CZACHOWICZ / MAREK KOZDROŃ
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:36
60
60
ALEKSANDER ANTOS / PIOTR MOLINSKI
PKC 1
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 10:44
36
60
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:51
120
30
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-07-01 10:56
17
60
ADAM KWIATKOWSKI / GRZEGORZ GAJEWSKI
PKC 2A
wczesniejszy wjazd w strefe pkc
2018-07-01 11:10
71
10
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:16
81
10
RADOSŁAW KOZAKIEWICZ / RAFAŁ ROGOZA
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 11:17
36
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PKC 2A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 11:26
120
140
PATRYK SKÓRKA / KRZYSZTOF NOWAK
PKC 2
spoznienie na pkc
2018-07-01 12:12
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:26
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 1
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 2
kara zgodna z regluminem C2 Cup
2018-07-01 12:27
34
20
WOJCIECH SZATNIEWSKI / MAREK NOWIŃSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:02
53
90
PAWEŁ KIEŁBASA / BARTOSZ DĘBOWSKI
PKC 4
spoznienie na pkc
2018-07-01 14:20
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:40
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 3
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 4
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 15:42
23
30
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 3
kara za zlamanie regulaminu
2018-07-01 17:03
94
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:14
114
6
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 5
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:20
94
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:32
114
5
KAMIL RADOMSKI / SZYMON HAWRO
PS 6
KARA ZGODNA Z REGLUMINEM C2 CUP
2018-07-01 18:37
55
60
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PKC 6A
wczesniejszy wjazd na pkc
2018-07-01 18:48

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
32
PATRYK ZUTEREK / TOMASZ JURANEK
PKC 1
awaria
31
MAREK SZCZEŚNIAK / FILIP KAMIEŃSKI
PS 2
Awaria
3
KACPER MICHALCZUK / TOMASZ PARZÓCH
PS 2
Awara
113
PIOTR KACZMAREK / MARTYNIAK ALEKSANDER
PS 1
Awaria
84
MARCIN ŚWIDER / MATEUSZ SOLARCZYK
PS 1
Awaria
119
GRZEGORZ TRZECIAK / MATEUSZ DURLIK
PS 1
Awaria
115
KRZYSZTOF TRYBUS / JAROSŁAW CIESIELSKI
PS 1
Awaria
40
JAKUB KOSINSKI / MATEUSZ SIEMIENKIEWICZ
PS 3
Awaria
90
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 4
Wycofanie
104
SŁAWOMIR PASTERNAK / PAWEŁ ŻELAZKO
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
44
PAWEŁ SZTUKA / BARTOSZ FURTAK
PKC 4A
Wycofanie z rajdu
36
MARCIN GOLUCH / PIOTR KONDRAT
PS 4
wycofanie
112
DAMIAN TOMASZEWSKI / KRZYSZTOF KRĘCIDŁO
PKC 4
Wycofanie z rajdu
33
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 4
Wycofanie z rajdu
70
ADAM PIĘTKA / DIANA PASZKIEWICZ
PKC 2B
Wycofanie z rajdu
108
PIOTR GŁADYSZ / MATEUSZ PAWŁOWSKI
PS 5
Awaria
116
MATEUSZ SOMPOLSKI / MACIEJ USS
PS 6
Awaria