Banner 5tm18
 


PS 6 - JASKINIA- 5.45 km - 15:48


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 91.7
0.00
00:03:34.0
0.0
0.0 

2.

25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 91.7
0.00
00:03:34.0
00:00:00.0
00:00:00.0

3.

108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.3
0.61
00:03:37.3
00:00:03.3
00:00:03.3

4.

33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 89.8
0.83
00:03:38.5
00:00:04.5
00:00:01.2

5.

34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 89.8
0.83
00:03:38.5
00:00:04.5
00:00:00.0

6.

60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.1
1.14
00:03:40.2
00:00:06.2
00:00:01.7

7.

62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 88.6
1.38
00:03:41.5
00:00:07.5
00:00:01.3

8.

38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 87.5
1.87
00:03:44.2
00:00:10.2
00:00:02.7

9.

23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 87.4
1.93
00:03:44.5
00:00:10.5
00:00:00.3

10.

45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 86.9
2.17
00:03:45.8
00:00:11.8
00:00:01.3

11.

66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 86.4
2.39
00:03:47.0
00:00:13.0
00:00:01.2

12.

65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 85.8
2.70
00:03:48.7
00:00:14.7
00:00:01.7

13.

71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 85.8
2.70
00:03:48.7
00:00:14.7
00:00:00.0

14.

70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 85.5
2.86
00:03:49.6
00:00:15.6
00:00:00.9

15.

92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.2
3.01
00:03:50.4
00:00:16.4
00:00:00.8

16.

40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 85.1
3.05
00:03:50.6
00:00:16.6
00:00:00.2

17.

63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.0
3.10
00:03:50.9
00:00:16.9
00:00:00.3

18.

37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 84.9
3.12
00:03:51.0
00:00:17.0
00:00:00.1

19.

97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 84.8
3.19
00:03:51.4
00:00:17.4
00:00:00.4

20.

59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 84.5
3.32
00:03:52.1
00:00:18.1
00:00:00.7

21.

39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 84.5
3.36
00:03:52.3
00:00:18.3
00:00:00.2

22.

46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 84.1
3.52
00:03:53.2
00:00:19.2
00:00:00.9

23.

69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 84.1
3.54
00:03:53.3
00:00:19.3
00:00:00.1

24.

94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 83.8
3.71
00:03:54.2
00:00:20.2
00:00:00.9

25.

31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 83.7
3.72
00:03:54.3
00:00:20.3
00:00:00.1

26.

43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 83.5
3.83
00:03:54.9
00:00:20.9
00:00:00.6

27.

82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 84.5
4.24
00:03:57.1
00:05.0
00:00:23.1
00:00:02.2

28.

81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.6
4.29
00:03:57.4
00:00:23.4
00:00:05.3

29.

77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 82.0
4.66
00:03:59.4
00:00:25.4
00:00:02.0

30.

50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 80.9
5.21
00:04:02.4
00:00:28.4
00:00:03.0

31.

87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 80.8
5.27
00:04:02.7
00:00:28.7
00:00:00.3

32.

74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 80.6
5.38
00:04:03.3
00:00:29.3
00:00:00.6

33.

44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 80.6
5.39
00:04:03.4
00:00:29.4
00:00:00.1

34.

79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 79.7
5.89
00:04:06.1
00:00:32.1
00:00:02.7

35.

64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 79.5
6.00
00:04:06.7
00:00:32.7
00:00:00.6

36.

58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 79.4
6.06
00:04:07.0
00:00:33.0
00:00:00.3

37.

47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 79.2
6.17
00:04:07.6
00:00:33.6
00:00:00.6

38.

106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 79.2
6.17
00:04:07.6
00:00:33.6
00:00:00.0

39.

76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 79.0
6.29
00:04:08.3
00:00:34.3
00:00:00.7

40.

53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 78.9
6.39
00:04:08.8
00:00:34.8
00:00:00.5

41.

83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 78.8
6.44
00:04:09.1
00:00:35.1
00:00:00.3

42.

72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 78.0
6.90
00:04:11.6
00:00:37.6
00:00:02.5

43.

98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 77.5
7.19
00:04:13.2
00:00:39.2
00:00:01.6

44.

48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 77.0
7.50
00:04:14.9
00:00:40.9
00:00:01.7

45.

109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 76.5
7.80
00:04:16.5
00:00:42.5
00:00:01.6

46.

73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 76.4
7.83
00:04:16.7
00:00:42.7
00:00:00.2

47.

32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 75.8
8.20
00:04:18.7
00:00:44.7
00:00:02.0

48.

95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 75.0
8.72
00:04:21.5
00:00:47.5
00:00:02.8

49.

49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 74.8
8.88
00:04:22.4
00:00:48.4
00:00:00.9

50.

55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 74.1
9.30
00:04:24.7
00:00:50.7
00:00:02.3

51.

85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 73.8
9.52
00:04:25.9
00:00:51.9
00:00:01.2

52.

103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.7
12.37
00:04:41.4
00:01:07.4
00:00:15.5

53.

100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.7
12.39
00:04:41.5
00:01:07.5
00:00:00.1

54.

102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.9
12.97
00:04:44.7
00:01:10.7
00:00:03.2

55.

101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 68.8
13.08
00:04:45.3
00:01:11.3
00:00:00.6

56.

75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 68.2
13.54
00:04:47.8
00:01:13.8
00:00:02.5

57.

30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 60.6
20.13
00:05:23.7
00:01:49.7
00:00:35.9

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

1
25
SZATNIEWSKI WOJCIECH
NOWIŃSKI MAREK
SUBARU LEGACY
SK5 97.5
0.0
00:19:34.0
0.0
0.0 

2

1
23
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 97.3
0.06
00:19:35.9
00:00:01.9
00:00:01.9

3

  =
24
MATEJCZYK TOMASZ
JANIK JERZY
MITSUBISHI LANCER
SK5 97.0
0.18
00:19:39.7
00:00:05.7
00:00:03.8

4

  =
33
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
Avon
SK4 94.4
1.21
00:20:12.4
00:00:38.4
00:00:32.7

5

1
34
SZNAJDERSKI MATEUSZ
JANISZYN ADAM
PEUGEOT 206
SK4 93.5
1.59
00:20:24.5
00:00:50.5
00:00:12.1

6

1
108
PISZ PAWEŁ
PACHUTA KRYSTIAN
SUBARU IMPREZA
SK5 92.8
1.86
00:20:33.1
00:50.0
00:00:59.1
00:00:08.6

7

1
45
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.4
2.45
00:20:51.9
00:01:17.9
00:00:18.8

8

1
38
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 91.1
2.58
00:20:56.1
00:01:22.1
00:00:04.2

9

1
31
GAWEŁ DAWID
KAMPCZYK WOJCIECH
SUBARU
SK5 90.2
2.96
00:21:08.1
00:01:34.1
00:00:12.0

10

5
60
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
Extreme
SK3 89.3
3.37
00:21:21.0
00:01:47.0
00:00:12.9

11

2
62
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
Mrftyres
SK3 89.3
3.37
00:21:21.2
00:01:47.2
00:00:00.2

12

1
39
JARY MACIEJ
LEWANDOWSKI PATRYK
NISSAN SUNNY
Racegc
SK4 89.3
3.39
00:21:21.7
00:01:47.7
00:00:00.5

13

1
37
DŁUGOSZ ARTUR
CIEŚLAK ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 88.6
3.69
00:21:31.3
00:01:57.3
00:00:09.6

14

2
70
KUBIAK MARCIN
Nowogrodzki Jacek
HONDA CIVIC
SK3 88.0
3.99
00:21:40.7
00:02:06.7
00:00:09.4

15

5
66
ZAJĄC MACIEJ
KOPEĆ PAULINA
HONDA CIVIC
SK3 87.9
4.05
00:21:42.7
00:02:08.7
00:00:02.0

16

3
71
ŚWIDER MARCIN
SOLARCZYK MATEUSZ
HONDA
SK3 87.8
4.09
00:21:44.1
00:02:10.1
00:00:01.4

17

4
65
BARAN JAKUB
BARAN ALEKSANDER
CITROEN SAXO
Avon
SK3 87.7
4.12
00:21:45.0
00:05.0
00:02:11.0
00:00:00.9

18

  =
46
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 87.5
4.2
00:21:47.5
00:02:13.5
00:00:02.5

19

2
43
SŁUPSKI MICHAŁ
MAZUR KRZYSZTOF
BMW E30
SK4 87.5
4.23
00:21:48.5
00:02:14.5
00:00:01.0

20

2
59
KOZIARSKI MARIUSZ
KUPIEC MARIUSZ
OPEL ASTRA
SK4 86.9
4.5
00:21:57.2
00:02:23.2
00:00:08.7

21

2
69
SIKORA KRZYSZTOF
RYMSZA DAMIAN
HONDA CIVIC
SK3 86.6
4.62
00:22:00.8
00:02:26.8
00:00:03.6

22

2
40
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 86.5
4.68
00:22:02.7
00:02:28.7
00:00:01.9

23

2
94
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
Extreme
SK2 86.1
4.88
00:22:09.1
00:02:35.1
00:00:06.4

24

3
81
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.7
5.08
00:22:15.4
00:02:41.4
00:00:06.3

25

1
44
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
Extreme
SK4 85.3
5.26
00:22:21.3
00:02:47.3
00:00:05.9

26

3
97
KRYNIECKI MATEUSZ
HERBA MARCIN
FIAT SC
SK2 85.3
5.28
00:22:21.9
00:02:47.9
00:00:00.6

27

1
82
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 85.3
5.29
00:22:22.1
00:32.0
00:02:48.1
00:00:00.2

28

2
92
MARKIEWICZ DANIEL
WEŁYCZKO MATEUSZ
FIAT SEICENTO
SK2 85.2
5.35
00:22:24.0
00:02:50.0
00:00:01.9

29

2
63
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 85.1
5.37
00:22:24.8
00:02:50.8
00:00:00.8

30

2
50
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA MARTA
OPEL KADETT
Racegc
SK4 84.2
5.81
00:22:38.6
00:03:04.6
00:00:13.8

31

2
83
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 83.8
6.03
00:22:45.6
00:03:11.6
00:00:07.0

32

2
79
KANIK MARCIN
MARTYNEK MATEUSZ
HONDA
Racegc
SK3 83.8
6.04
00:22:46.0
00:03:12.0
00:00:00.4

33

6
77
GABRYSIAK. JR KRZYSZTOF
GABRYSIAK KRZYSZTOF
MITSUBISHI
Racegc
SK3 83.4
6.24
00:22:52.3
00:03:18.3
00:00:06.3

34

2
64
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
ROGOZA RAFAŁ
PEUGEOT 106
Racegc
SK3 83.3
6.28
00:22:53.7
00:03:19.7
00:00:01.4

35

2
74
CIEŚLAK KRZYSZTOF
NIEZABISTOWSKI MARIUSZ
CITROEN C2
SK3 83.3
6.3
00:22:54.2
00:03:20.2
00:00:00.5

36

24
30
CZACHOWICZ PRZEMEK
KOZDROŃ MAREK
SUBARU IMPREZA
SK5 83.1
6.38
00:22:56.7
00:03:22.7
00:00:02.5

37

4
87
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 82.7
6.58
00:23:03.1
00:03:29.1
00:00:06.4

38

4
76
ADAMSKI PIOTR
ADAMSKI MATEUSZ
PEUGEOT 206
Extreme
SK3 82.3
6.81
00:23:10.5
00:03:36.5
00:00:07.4

39

1
73
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
Avon
SK3 82.2
6.88
00:23:12.7
00:03:38.7
00:00:02.2

40

4
53
WRONKOWSKI TOMASZ
ZAPART ŁUKASZ
RENAULT CLIO
SK4 81.7
7.13
00:23:20.7
00:03:46.7
00:00:08.0

41

2
32
POTOCZNIAK BARTŁOMIEJ
MARCZEWSKI KRZYSZTOF
SUBARU IMPREZA
SK5 81.4
7.29
00:23:25.9
00:03:51.9
00:00:05.2

42

4
47
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
Avon
SK4 81.3
7.36
00:23:27.9
00:03:53.9
00:00:02.0

43

2
72
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
Mrftyres
SK3 81.1
7.46
00:23:31.1
00:03:57.1
00:00:03.2

44

3
106
FORTUNA ROBERT
HARCZUK TOMASZ
OPEL ASTRA
SK4 80.9
7.55
00:23:33.9
00:03:59.9
00:00:02.8

45

3
58
WYRZYKOWSKI BARTOSZ
WYSOCKI JAROSŁAW
BMW 318TI
SK4 80.8
7.63
00:23:36.4
00:04:02.4
00:00:02.5

46

3
85
CIUKSA ALEKSANDER
MAĆKOWIAK KAMIL
CITROEN C2
Racegc
C2 CUP 79.7
8.26
00:23:56.5
00:04:22.5
00:00:20.1

47

3
109
BORTKIEWICZ ROMEK
CISEK RAFAŁ
HONDA CIVIC
SK3 78.9
8.7
00:24:10.5
00:04:36.5
00:00:14.0

48

3
95
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK2 78.6
8.86
00:24:15.7
00:04:41.7
00:00:05.2

49

3
49
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 78.5
8.94
00:24:18.2
00:04:44.2
00:00:02.5

50

3
98
JAROSIEWICZ IRENEUSZ
JURAK RADOSŁAW
FIAT SEICENTO
SK2 77.8
9.33
00:24:30.6
00:04:56.6
00:00:12.4

51

3
55
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 77.1
9.79
00:24:45.3
00:05:11.3
00:00:14.7

52

3
48
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 74.3
11.51
00:25:40.0
00:06:06.0
00:00:54.7

53

3
75
OZGA ROBERT
OZGA NATALIA
HONDA CIVIC
SK3 72.3
12.83
00:26:21.9
00:06:47.9
00:00:41.9

54

3
101
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 72.1
13.03
00:26:28.2
00:06:54.2
00:00:06.3

55

3
103
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 70.6
14.08
00:27:01.5
00:07:27.5
00:00:33.3

56

4
100
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.6
14.78
00:27:23.9
00:07:49.9
00:00:22.4

57

2
102
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
Extreme
SK1 69.5
14.88
00:27:27.0
00:07:53.0
00:00:03.1

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
108
50
PAWEŁ PISZ / JAKUB BRZEZIŃSKI
PKC 0
spoznienie na pkc
2018-09-30 09:11
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 1
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 2
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 12:51
65
5
JAKUB BARAN / ALEKSANDER BARAN
PS 1
potracenie ogranicznika ciecia
2018-09-30 12:54
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 3
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 4
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 14:59
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 5
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 16:28
82
5
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
PS 6
kara zgodna z reg. C2Cup
2018-09-30 18:05

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
7
KAMIL WINNICKI / KORNEL GRABSKI
PKC 1
wycofanie
68
MACIEJ KUC / MATEUSZ KOJKA
PKC 0
wycofanie
42
ŁUKASZ LACHTERA / NIKOLA ŁUSZCZEWSKA
PKC 0
wycofanie
57
PIOTR SKOCZYPIEC / PAWEŁ SKOCZYPIEC
PS 1
awaria skrzyni biegów
28
PIOTR GROCHOCKI / MACIEK RAJCA
PS 1
awaria
52
ŁUKASZ WÓJCIK / ŁUKASZ SIEBIELEC
PS 1
awaria
89
PIOTR OCHNICKI / JAKUB KURKOWSKI
PS 1
wypadek
96
JACEK JANUCHTA / KRZYSZTOF BOJARUN
PS 1
wycofanie
99
DAWID FELIKSIK / DAMIAN FELIKSIK
PS 1
awaria
35
MICHAŁ WALKOWSKI / GRZEGORZ CYGANIK
PKC 2
wycofanie
80
GRZEGORZ WOJTOWICZ / MACIEJ MIKLASZEWSKI
PKC 2
wycofanie
90
PIOTR SZCZOTKA / RAFAŁ STELMASZEWSKI
PS 2
awaria
91
BARTŁOMIEJ SIERADZKI / JACEK SIERADZKI
PKC 2
wycofanie
8
BARTŁOMIEJ SENKOWSKI / RADOSŁAW TALAGA
PKC 4B
wycofanie
2
MACIEJ SORDYL / KRYSTIAN KORZENIOWSKI
PS 3
awaria
26
TOMASZ JURKUN / PIOTR SIELIŁO
PS 3
awaria
61
BARTEK TETER / DAMIAN PAWLIK
PS 4
awaria skrzyni biegów
54
ALEKSANDRA BERNACKA / TOMASZ KRYSZTOFIK
PS 3
awaria
56
MAREK NIEDZIELSKI / MAREK KAJDY
PS 3
awaria
36
SEBASTIAN DZIADOSZ / MARCIN DZIADOSZ
PKC 6
wycofanie
84
JACEK SKÓRNICKI / WOJCIECH KOPKOWICZ
PS 5
wypadek
27
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PS 6
wypadek
41
KRYSTIAN MENDYK / MACIEJ BLUŹNIK
PKC 4B
wycofane
88
TOMASZ SOKOŁOWSKI / MARIUSZ GAIK
PKC 4B
wycofanie
51
RAFAŁ SKURATOWICZ / ŁUKASZ HARĘŹLAK
PS 6
poza drogą