Banner
 


OS 6 - Męcinka 3- 6.5 km - 16:13


l.p. numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1.

47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 101.7
0.00
00:03:50.0
0.0
0.0 

2.

34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.9
0.65
00:03:54.2
00:00:04.2
00:00:04.2

3.

45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 99.3
0.86
00:03:55.6
00:00:05.6
00:00:01.4

4.

49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 98.8
1.05
00:03:56.8
00:00:06.8
00:00:01.2

5.

41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.7
1.09
00:03:57.1
00:00:07.1
00:00:00.3

6.

36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 97.4
1.57
00:04:00.2
00:00:10.2
00:00:03.1

7.

54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 96.1
2.06
00:04:03.4
00:00:13.4
00:00:03.2

8.

100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 95.9
2.14
00:04:03.9
00:00:13.9
00:00:00.5

9.

52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 95.5
2.29
00:04:04.9
00:00:14.9
00:00:01.0

10.

43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 95.5
2.29
00:04:04.9
00:00:14.9
00:00:00.0

11.

87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 95.4
2.37
00:04:05.4
00:00:15.4
00:00:00.5

12.

50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 95.3
2.38
00:04:05.5
00:00:15.5
00:00:00.1

13.

53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 95.2
2.45
00:04:05.9
00:00:15.9
00:00:00.4

14.

76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 95.1
2.48
00:04:06.1
00:00:16.1
00:00:00.2

15.

61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 95.0
2.49
00:04:06.2
00:00:16.2
00:00:00.1

16.

39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 94.7
2.63
00:04:07.1
00:00:17.1
00:00:00.9

17.

78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 93.6
3.09
00:04:10.1
00:00:20.1
00:00:03.0

18.

40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 93.5
3.11
00:04:10.2
00:00:20.2
00:00:00.1

19.

74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 93.5
3.11
00:04:10.2
00:00:20.2
00:00:00.0

20.

70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 93.4
3.17
00:04:10.6
00:00:20.6
00:00:00.4

21.

118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 92.7
3.43
00:04:12.3
00:00:22.3
00:00:01.7

22.

90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 92.7
3.45
00:04:12.4
00:00:22.4
00:00:00.1

23.

144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 92.6
3.49
00:04:12.7
00:00:22.7
00:00:00.3

24.

116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 92.6
3.51
00:04:12.8
00:00:22.8
00:00:00.1

25.

94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 92.3
3.62
00:04:13.5
00:00:23.5
00:00:00.7

26.

127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 92.3
3.63
00:04:13.6
00:00:23.6
00:00:00.1

27.

69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 92.0
3.74
00:04:14.3
00:00:24.3
00:00:00.7

28.

104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 92.0
3.75
00:04:14.4
00:00:24.4
00:00:00.1

29.

55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 91.9
3.78
00:04:14.6
00:00:24.6
00:00:00.2

30.

57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 91.9
3.80
00:04:14.7
00:00:24.7
00:00:00.1

31.

51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 91.8
3.85
00:04:15.0
00:00:25.0
00:00:00.3

32.

102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 91.8
3.85
00:04:15.0
00:00:25.0
00:00:00.0

33.

88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 91.5
3.95
00:04:15.7
00:00:25.7
00:00:00.7

34.

123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 91.3
4.03
00:04:16.2
00:00:26.2
00:00:00.5

35.

38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 91.3
4.06
00:04:16.4
00:00:26.4
00:00:00.2

36.

112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 93.3
4.14
00:04:16.9
00:06.0
00:00:26.9
00:00:00.5

37.

111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 90.7
4.31
00:04:18.0
00:00:28.0
00:00:07.1

38.

121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 90.6
4.35
00:04:18.3
00:00:28.3
00:00:00.3

39.

62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 90.6
4.37
00:04:18.4
00:00:28.4
00:00:00.1

40.

56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 90.3
4.46
00:04:19.0
00:00:29.0
00:00:00.6

41.

83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 89.6
4.78
00:04:21.1
00:00:31.1
00:00:02.1

42.

35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 89.5
4.83
00:04:21.4
00:00:31.4
00:00:00.3

43.

77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 89.3
4.94
00:04:22.1
00:00:32.1
00:00:00.7

44.

65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 89.1
5.00
00:04:22.5
00:00:32.5
00:00:00.4

45.

86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 89.1
5.00
00:04:22.5
00:00:32.5
00:00:00.0

46.

101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 89.1
5.02
00:04:22.6
00:00:32.6
00:00:00.1

47.

79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 89.1
5.03
00:04:22.7
00:00:32.7
00:00:00.1

48.

114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 89.0
5.06
00:04:22.9
00:00:32.9
00:00:00.2

49.

96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 89.0
5.06
00:04:22.9
00:00:32.9
00:00:00.0

50.

126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 88.7
5.22
00:04:23.9
00:00:33.9
00:00:01.0

51.

81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 88.5
5.29
00:04:24.4
00:00:34.4
00:00:00.5

52.

103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 88.3
5.38
00:04:25.0
00:00:35.0
00:00:00.6

53.

84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 88.2
5.43
00:04:25.3
00:00:35.3
00:00:00.3

54.

93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 87.8
5.60
00:04:26.4
00:00:36.4
00:00:01.1

55.

75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 87.6
5.71
00:04:27.1
00:00:37.1
00:00:00.7

56.

133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 87.5
5.77
00:04:27.5
00:00:37.5
00:00:00.4

57.

122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 86.5
6.23
00:04:30.5
00:00:40.5
00:00:03.0

58.

110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 86.3
6.31
00:04:31.0
00:00:41.0
00:00:00.5

59.

128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 85.6
6.66
00:04:33.3
00:00:43.3
00:00:02.3

60.

63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 85.5
6.74
00:04:33.8
00:00:43.8
00:00:00.5

61.

92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 85.1
6.91
00:04:34.9
00:00:44.9
00:00:01.1

62.

73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 84.8
7.06
00:04:35.9
00:00:45.9
00:00:01.0

63.

64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 83.9
7.54
00:04:39.0
00:00:49.0
00:00:03.1

64.

134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 82.9
8.02
00:04:42.1
00:00:52.1
00:00:03.1

65.

98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 82.8
8.11
00:04:42.7
00:00:52.7
00:00:00.6

66.

113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 82.4
8.32
00:04:44.1
00:00:54.1
00:00:01.4

67.

137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 81.1
9.03
00:04:48.7
00:00:58.7
00:00:04.6

68.

72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 80.6
9.28
00:04:50.3
00:01:00.3
00:00:01.6

69.

107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 79.4
9.95
00:04:54.7
00:01:04.7
00:00:04.4

70.

99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 78.9
10.25
00:04:56.6
00:01:06.6
00:00:01.9

71.

115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 78.7
10.38
00:04:57.5
00:01:07.5
00:00:00.9

72.

136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.0
10.75
00:04:59.9
00:01:09.9
00:00:02.4

73.

138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.0
10.78
00:05:00.1
00:01:10.1
00:00:00.2

74.

140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.7
10.97
00:05:01.3
00:01:11.3
00:00:01.2

75.

141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.4
12.37
00:05:10.4
00:01:20.4
00:00:09.1

76.

85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 72.4
14.31
00:05:23.0
00:01:33.0
00:00:12.6

77.

46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 72.4
14.32
00:05:23.1
00:01:33.1
00:00:00.1

78.

71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 69.6
16.31
00:05:36.0
00:01:46.0
00:00:12.9

79.

129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 68.6
17.09
00:05:41.1
00:01:51.1
00:00:05.1

80.

139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 67.0
18.37
00:05:49.4
00:01:59.4
00:00:08.3

81.

82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 92.1
49.85
00:09:14.0
05:00.0
00:05:24.0
00:03:24.6

82.

80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 91.6
50.06
00:09:15.4
05:00.0
00:05:25.4
00:05:01.4

l.p. P +/- numer załoga auto klasa śr.km/h czas strata

1

  =
41
DRAPIKOWSKI DAMIAN
MROSZCZYK ADRIAN
MITSUBISHI
SK5 98.9
0.0
00:22:02.0
0.0
0.0 

2

  =
47
GUCWA TOMASZ
MAŁEK MARCIN
SUBARU
SK5 98.3
0.2
00:22:09.4
00:00:07.4
00:00:07.4

3

  =
34
WIATRAK MACIEJ
WIATRAK JAROSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 96.3
0.98
00:22:37.7
00:00:35.7
00:00:28.3

4

  =
49
BARTOŁD IGOR
WIŚNIEWSKI PAWEŁ
BMW E30
SK4 94.7
1.6
00:23:00.2
00:00:58.2
00:00:22.5

5

  =
39
MAŁYSZEWICZ ARTUR
KASPRZAK REMIGIUSZ
SUBARU IMPREZA
SK5 93.7
1.98
00:23:14.0
00:01:12.0
00:00:13.8

6

1
87
KRYSZTOWIAK PRZEMEK
MACHNIKOWSKI JAKUB
SKODA FABIA
SK3 93.6
2.05
00:23:16.5
00:01:14.5
00:00:02.5

7

1
54
SZTUKA PAWEŁ
FURTAK BARTOSZ
RENAULT CLIO
SK4 93.1
2.24
00:23:23.4
00:01:21.4
00:00:06.9

8

3
36
ZAWORSKI MARCIN
ZAWORSKI ŁUKASZ
BMW E30
SK5 93.1
2.26
00:23:24.1
00:01:22.1
00:00:00.7

9

  =
43
SCHMIDT OSCAR
KORSZYLOWSKA MARTA
BMW 330IS
SK5 93.0
2.29
00:23:25.3
00:01:23.3
00:00:01.2

10

  =
76
KOSINSKI JAKUB
SIEMIENKIEWICZ MATEUSZ
HONDA
SK4 92.7
2.4
00:23:29.0
00:01:27.0
00:00:03.7

11

1
53
WALKOWSKI MICHAŁ
CYGANIK GRZEGORZ
TOYOTA COROLLA
SK4 92.3
2.6
00:23:36.2
00:01:34.2
00:00:07.2

12

1
61
JASKULSKI MIKOŁAJ
FIDÓR ANDRZEJ
VOLKSWAGEN GOLF
SK4 91.6
2.89
00:23:47.0
00:01:45.0
00:00:10.8

13

1
70
DŁUGOSZ ARTUR
DYBLIK PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 91.3
3.02
00:23:51.6
00:01:49.6
00:00:04.6

14

4
52
GRABOWICZ MARCIN
WOJDAT PAWEŁ
OPEL ASTRA
SK4 90.7
3.27
00:24:00.7
00:01:58.7
00:00:09.1

15

2
78
TOMASZEWSKI DAMIAN
KRĘCIDŁO KRZYSZTOF
HONDA CIVIC
SK4 90.7
3.29
00:24:01.5
00:01:59.5
00:00:00.8

16

  =
90
MARTYNIAK MAREK
KOŁODZIEJCZYK KAMILA
PEUGEOT 206
SK3 90.5
3.34
00:24:03.2
00:02:01.2
00:00:01.7

17

2
35
TOBOLSKI GRZEGORZ
OPALA MARCIN
SUBARU IMPREZA
SK5 90.4
3.4
00:24:05.3
00:02:03.3
00:00:02.1

18

8
45
PISZ PAWEŁ
MROCZKOWSKI RADOSŁAW
SUBARU IMPREZA
SK5 90.3
3.45
00:24:07.3
00:02:05.3
00:00:02.0

19

1
55
HILDEBRAND TOMASZ
SZAL PAULINA
OPEL ASTRA
SK4 89.8
3.68
00:24:15.6
00:02:13.6
00:00:08.3

20

4
74
KIEŁBASA PAWEŁ
DĘBOWSKI BARTOSZ
BMW E30
SK4 89.8
3.68
00:24:15.7
00:02:13.7
00:00:00.1

21

1
144
BŁASZKOWSKI KAROL
KACZMARCZYK MARIUSZ
BMW
SK4 89.7
3.7
00:24:16.3
00:02:14.3
00:00:00.6

22

1
51
LACHTERA ŁUKASZ
GAWIN MARTA
HONDA CIVIC
SK4 89.7
3.72
00:24:17.0
00:02:15.0
00:00:00.7

23

  =
104
TETER BARTEK
PAWLIK DAMIAN
CITROEN SAXO
SK3 89.6
3.77
00:24:18.8
00:02:16.8
00:00:01.8

24

1
116
GRUDKA MARIUSZ
GUT MARCIN
CITROEN C2
C2 CUP 89.4
3.83
00:24:21.2
00:02:19.2
00:00:02.4

25

2
127
SIERADZKI BARTŁOMIEJ
SIERADZKI JACEK
FIAT SEICENTO
SK2 89.1
3.96
00:24:25.9
00:02:23.9
00:00:04.7

26

2
88
BRYLSKI MARIUSZ
SZPOT SŁAWOMIR
HONDA CIVIC
SK3 89.0
4.05
00:24:29.0
00:02:27.0
00:00:03.1

27

2
123
JĘDOROWICZ ŁUKASZ
CIERECH ARTUR
FIAT SEICENTO
SK2 88.9
4.09
00:24:30.5
00:02:28.5
00:00:01.5

28

2
94
BOJANOWICZ TOMASZ
KĘDZIERSKI ADAM
CITREON C2
SK3 88.8
4.1
00:24:31.0
00:02:29.0
00:00:00.5

29

2
57
MENDYK KRYSTIAN
ROGOZIŃSKA BARBARA
RENAULT CLIO
SK4 88.7
4.15
00:24:32.6
00:02:30.6
00:00:01.6

30

24
46
SZCZEŚNIAK MAREK
KLIMKOWSKI KRZYSZTOF
SUBARU
SK5 88.7
4.17
00:24:33.5
00:02:31.5
00:00:00.9

31

1
69
ZYWER PATRYK
MALCZEWSKI PIOTR
RENAULT CLIO
SK4 88.6
4.22
00:24:35.1
00:02:33.1
00:00:01.6

32

2
111
KOZACZKA JULIUSZ
TOMASIK ŁUKASZ
CITROEN C2
C2 CUP 88.1
4.43
00:24:42.8
00:02:40.8
00:00:07.7

33

5
118
MARKIEWICZ DANIEL
BANACH CEZARY
FIAT SEICENTO
SK2 88.0
4.48
00:24:44.7
00:02:42.7
00:00:01.9

34

1
62
SKURATOWICZ RAFAŁ
HARĘŹLAK ŁUKASZ
KIA PRO
SK4 88.0
4.49
00:24:45.0
00:02:43.0
00:00:00.3

35

1
56
ZATYLNY TOMASZ
GLĄDAŁA WOJCIECH
OPEL KADETT
SK4 87.9
4.56
00:24:47.4
00:02:45.4
00:00:02.4

36

9
100
DZIADOSZ SEBASTIAN
DZIADOSZ MARCIN
HONDA
SK4 87.6
4.66
00:24:51.1
00:02:49.1
00:00:03.7

37

2
121
SATAŁA PIOTR
GROCHOWSKI ANDRZEJ
FIAT CINQUECENTO
SK2 87.6
4.67
00:24:51.7
00:02:49.7
00:00:00.6

38

5
38
KRÓL MATEUSZ
KRÓL WOJCIECH
BMW E36
SK5 87.3
4.84
00:24:57.7
00:30.0
00:02:55.7
00:00:06.0

39

2
101
KOZAKIEWICZ RADOSŁAW
RUKŚĆ ŁUKASZ
PEUGEOT 106
SK3 87.0
4.96
00:25:02.2
00:03:00.2
00:00:04.5

40

2
77
SIENKIEWICZ PAWEŁ
BĄDKOWSKI FILIP
HONDA CIVIC
SK4 86.9
4.99
00:25:03.2
00:03:01.2
00:00:01.0

41

8
40
BALDWIN JAN
CISZEWSKA KATARZYNA
SUBARU LEGACY
SK5 86.9
5.02
00:25:04.4
00:03:02.4
00:00:01.2

42

2
96
CIEŚLAK KRZYSZTOF
POSZEPNY ŁUKASZ
CITROEN C2
SK3 86.8
5.07
00:25:05.9
00:03:03.9
00:00:01.5

43

4
112
GRZĘDZIŃSKI KRZYSZTOF
PODRAZA MATEUSZ
CITROEN C2
C2 CUP 86.7
5.1
00:25:07.0
00:30.0
00:03:05.0
00:00:01.1

44

2
84
WÓJCIK ŁUKASZ
SIEBIELEC ŁUKASZ
OPEL
SK4 86.3
5.28
00:25:13.8
00:03:11.8
00:00:06.8

45

3
103
BILSKI TOMASZ
NAWROCKA LAURA
HONDA CIVIC
SK3 86.2
5.32
00:25:15.2
00:03:13.2
00:00:01.4

46

4
83
JANECZKO ANDRZEJ
JANECZKO SYLWIA
PEUGEOT
SK4 86.2
5.35
00:25:16.1
00:03:14.1
00:00:00.9

47

4
86
BRYK ŁUKASZ
GROBELNY MICHAŁ
SKODA FELICIA
SK3 86.0
5.46
00:25:20.2
00:03:18.2
00:00:04.1

48

4
93
KUC MACIEJ
KOJKA MATEUSZ
CITROEN C2
SK3 85.6
5.61
00:25:25.8
00:03:23.8
00:00:05.6

49

6
102
KUBIAK MARCIN
NOWOGRODZKI JACEK
HONDA
SK3 85.5
5.68
00:25:28.2
01:00.0
00:03:26.2
00:00:02.4

50

3
75
PIĘTKA ADAM
PASZKIEWICZ DIANA
SUBARU FORESTER
SK4 85.4
5.75
00:25:30.7
00:03:28.7
00:00:02.5

51

5
79
ŁUKA SŁAWOMIR
BORKO ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK4 85.0
5.91
00:25:36.6
00:03:34.6
00:00:05.9

52

2
92
BAL ARTUR
BIENIAK MARCIN
CITROEN C2
SK3 84.9
6.01
00:25:40.1
00:03:38.1
00:00:03.5

53

4
122
RADOMSKI KAMIL
HAWRO SZYMON
FIAT SEICENTO
SK2 84.3
6.31
00:25:50.9
00:03:48.9
00:00:10.8

54

5
126
JANUCHTA JACEK
MATUSZCZYK MARTA
FIAT SEICENTO
SK2 84.2
6.35
00:25:52.6
00:03:50.6
00:00:01.7

55

6
65
WESOŁOWSKI JAKUB
WESOŁOWSKA MAGDALENA
RENAULT CLIO
SK4 84.0
6.43
00:25:55.5
00:30.0
00:03:53.5
00:00:02.9

56

6
114
SKÓRNICKI JACEK
KOPKOWICZ WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 83.9
6.47
00:25:56.8
00:03:54.8
00:00:01.3

57

1
128
PASTERNAK SŁAWOMIR
ŻELAZKO PAWEŁ
FIAT CINQUECENTO
SK2 83.7
6.6
00:26:01.4
00:03:59.4
00:00:04.6

58

2
73
DOBRUCKI LESZEK
BRZOZOWSKI TOMASZ
BMW
SK4 83.3
6.79
00:26:08.4
01:00.0
00:04:06.4
00:00:07.0

59

4
133
SZCZOTKA PIOTR
BOBER KAMIL
FIAT
SK2 82.7
7.12
00:26:20.4
00:04:18.4
00:00:12.0

60

8
81
OZGA WOJCIECH
KOWALIK DAMIAN
FORD FOCUS
SK4 82.2
7.37
00:26:29.5
00:04:27.5
00:00:09.1

61

6
63
WRONKOWSKI TOMASZ
SIODŁA BARTEK
RENAULT CLIO
SK4 81.9
7.54
00:26:35.8
00:04:33.8
00:00:06.3

62

3
134
SZYMAŃSKI MICHAŁ
BARTOSZEWICZ IWONA
FIAT CC
SK2 81.8
7.57
00:26:36.9
00:04:34.9
00:00:01.1

63

3
64
NIEDZIELSKI MAREK
KAJDY MAREK
BMW E36
SK4 81.8
7.58
00:26:37.2
00:04:35.2
00:00:00.3

64

  =
113
ANDRYSZ MAREK
ANDRYSZ TOMASZ
CITROEN C2
C2 CUP 81.8
7.61
00:26:38.3
00:04:36.3
00:00:01.1

65

5
137
TRZECIAK GRZEGORZ
ZDURLIK MATEUSZ
DAEWOO TICO
SK1 80.6
8.26
00:27:01.8
00:04:59.8
00:00:23.5

66

3
115
CIUKSA ALEKSANDER
ZAJĄC WOJCIECH
CITROEN C2
C2 CUP 80.4
8.33
00:27:04.4
00:05:02.4
00:00:02.6

67

7
50
SŁUPSKI MICHAŁ
SROKA ADAM
BMW E30
SK4 80.4
8.37
00:27:05.8
00:05:03.8
00:00:01.4

68

3
136
TRYBUS KRZYSZTOF
TRYBUS DANIEL
FIAT CINQUECENTO
SK1 79.2
9.05
00:27:30.6
00:05:28.6
00:00:24.8

69

3
140
SOMPOLSKI MATEUSZ
USS MACIEJ
FIAT CINQUECENTO
SK1 78.7
9.31
00:27:39.9
00:05:37.9
00:00:09.3

70

3
72
ADAMCZYK MARCIN
KWIECIEŃ MARCIN
BMW E30
SK4 78.4
9.49
00:27:46.4
00:05:44.4
00:00:06.5

71

4
138
PAPIERSKI GRZEGORZ
PAPIERSKA IZABELA
FIAT CINQUECENTO
SK1 77.7
9.92
00:28:02.0
00:06:00.0
00:00:15.6

72

5
141
REDA GRZEGORZ
CZYŻEWSKI MARCIN
FIAT CINQUECENTO
SK1 75.5
11.24
00:28:50.1
00:06:48.1
00:00:48.1

73

3
71
BERNACKA ALEKSANDRA
JAŚKIEWICZ KONRAD
RENAUL CLIO
SK4 74.9
11.66
00:29:05.4
00:07:03.4
00:00:15.3

74

55
80
WITKOWSKI WOJCIECH
KANIA KRZYSZTOF
OPEL KADETT
SK4 74.6
11.85
00:29:12.0
05:00.0
00:07:10.0
00:00:06.6

75

4
98
SZWATA DAWID
KULAK ADAM
ROVER 25
SK3 74.4
11.94
00:29:15.4
00:07:13.4
00:00:03.4

76

2
85
TOMASZEWSKI ADAM
ZATOR ADA
FIAT
SK4 73.2
12.76
00:29:45.3
00:07:43.3
00:00:29.9

77

37
82
WOŹNIK GRZEGORZ
SYDOR BARTOSZ
OPEL ASTRA
SK4 73.0
12.92
00:29:51.1
05:00.0
00:07:49.1
00:00:05.8

78

3
110
WESOŁOWSKI MARCIN
PAJDAK AURELIA
CITROEN C2
C2 CUP 71.6
13.86
00:30:25.0
05:00.0
00:08:23.0
00:00:33.9

79

1
139
SKÓRKA PATRYK
NOWAK KRZYSZTOF
FIAT 126P
SK1 69.9
15.08
00:31:09.4
00:09:07.4
00:00:44.4

80

3
99
FONTE GIANCARLO
CIESLAK LUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 69.4
15.44
00:31:22.5
00:09:20.5
00:00:13.1

81

1
129
OBRĘBALSKA KINGA
MROZIK ALEKSANDRA
FIAT
SK2 68.3
16.27
00:31:52.6
00:09:50.6
00:00:30.1

82

2
107
KAWKA RAFAŁ
DZIUBACKI ŁUKASZ
HONDA CIVIC
SK3 66.3
17.91
00:32:52.1
00:10:50.1
00:00:59.5

Kary

Numer Zawodnika Kara w sekundach Załoga Miejsce Opis kary Data
38
30
MATEUSZ KRÓL / WOJCIECH KRÓL
PKC 0
3 min spoznienia
2018-03-25 09:19
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 1
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:40
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 2
kara zgodna z reg. c2cup
2018-03-25 12:41
65
30
JAKUB WESOŁOWSKI / MAGDALENA WESOŁOWSKA
PKC 3
spozneinie
2018-03-25 14:07
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 3
KARA ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 14:20
73
60
LESZEK DOBRUCKI / TOMASZ BRZOZOWSKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 14:55
102
60
MARCIN KUBIAK / JACEK NOWOGRODZKI
PKC 4A
wczesniejszy wjazd na
2018-03-25 15:26
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 5
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 17:52
112
6
KRZYSZTOF GRZĘDZIŃSKI / MATEUSZ PODRAZA
OS 6
kara ZGODNA Z REG. C2CUP
2018-03-25 20:49
110
300
MARCIN WESOŁOWSKI / AURELIA PAJDAK
OS 4
kara ZSS
2018-03-25 20:50
80
300
WOJCIECH WITKOWSKI / KRZYSZTOF KANIA
OS 6
Kara
2018-03-25 20:51
82
300
GRZEGORZ WOŹNIK / BARTOSZ SYDOR
OS 6
kara
2018-03-25 20:51

Odpadnięcia

Numer Zawodnika Załoga Miejsce Opis kary
109
SZYMON SYNOWSKI / MATEUSZ STRUGAŁA
OS 1
WYCOFANIE
21
JAN KRUCZEK / KRZYSZTOF BOJARUN
OS 2
nie ukończył os
60
MATEUSZ SZNAJDERSKI / ADAM JANISZYN
PKC 2A
wycofanie
108
PIOTR ADAMSKI / MATEUSZ ADAMSKI
PKC 0
nie wystartował
66
MARCIN POGORZELSKI / AGNIESZKA ZAŁĘCKA
PKC 0
nie wystartował
67
MICHAŁ SCHMIDT / MARCIN LENTNER
PKC 3
Wykluczenie za zły stan pojazdu po wypadku
106
MATEUSZ MARCHEWKA / MICHAŁ MARCHEWKA
OS 4
Wypadek
125
BARTOSZ SMAGACZ / PAWEŁ BALAWENDER
OS 1
nie ukończył os
58
PAWEŁ CICHOŃ / TOMASZ GAWRONSKI
OS 4
awaria skrzyni
119
PIOTR GŁADYSZ / PRZEMYSŁAW PŁAWECKI
OS 5
wycofanie
89
MACIEJ ZAJĄC / MARIUSZ ZAJĄC
OS 5
awaria
97
MARCIN DANIELEWICZ / TOMASZ KOŁODZIEJCZYK
OS 5
awaria
124
TOMASZ TRYTEK / SZYMON DUSZEŃKO
OS 5
awaria
105
KRZYSZTOF SIKORA / DAMIAN RYMSZA
OS 5
wycofanie
29
MATEUSZ KOKOSZKA / ŁUKASZ SZWED
PKC 6
wycofanie po OS5
68
JAKUB GIERUSZCZAK / KORNEL GRABSKI
OS 6
awaria